Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-11, 05:22
Współpraca z fotka.pl
Autor Wiadomość
dev 


Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 124
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2007-10-24, 15:45   Współpraca z fotka.pl

Witam , wpadłem na pomysł aby nawiązać współprace z portalem fotka.pl . Mysle ze zwiększyło by to popularność gomoku. Wiadomo , ze od jakiegoś czasu na fotce mozna zagrać w gomoku tyle ,ze tam nazywa się to "skreśleni" . Grałem tam toche i musze powiedziec ze 1 na 15 graczy słyszał ze mozna grać np na kurniku a juz ze są turnieje w tą gre organizowane i ,ze istnieje stowarzyszenie nie wie niestety nikt. Mysle ze można sie dogadac z odpowiednimi osobami z Fotka ( wiem z kim , mam kontakt ) i można pomyśleć o współpracy. Ja osobiście moge się tym zająć jednak zanim cokolwiek zrobie chciałbym poznać wasze zdanie :)

Pozdr DevO
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2007-10-24, 17:24   

Generalnie każdy nowy kanał informacyjny to dobry pomysł, chociaż szczerze mówiąc nie mam pomysłu, na czym taka współpraca miałaby polegać. A Ty masz pomysł?
 
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4365
Skąd: Polska
Wysłany: 2007-10-24, 18:56   

Dostarczycie fotki, a oni zamieszczą info o grze :rotfl:
 
 
Muchal 

Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 703
Skąd: Bietigheim (DE)
Wysłany: 2007-10-24, 20:32   

też tam grałem nawet byłem 3 w top :) myśle, że fotka może sie nie zgodzic bo to jest raczej portal do ustawiania sie na randki a nie na granie w gomo... swoją drogą mozna sprobować co nam szkodzi...
portal fotka odwiedza zarąbiście dużo ludzi więc nawet jak 1% zainteresuje sie grą gomoku to juz bedzie coś... :) pozdro
_________________
If the problem can be solved there is no use worrying about it, if it can't be solved worrying will do no good.
 
 
 
dev 


Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 124
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2007-10-25, 00:32   

wspolpraca polegalaby na informacjach o takich wydarzeniach jak IPP czy Euroliga oraz turnieje w Realu... Wprawdzie nie ma tam tak dobrych graczy jak na kurniku ale mysle ze to bardziej mialoby na celu popularyzacje gry chyba moglo by cos z tego wyjsc.
Pomijam fakt ze tak jak Muchal mowil ten portal bardziej jest dla randkowiczów , jednak to nie przeszkadza w tym zeby bardziej zainteresowali sie GOMO ??
 
 
alicecooper 
Skarbnik

Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 2233
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-10-25, 01:22   

coś zrobić warto, teraz tylko trzeba wymyślić co:)
jakieś konkretne pomysły?
informacje to znaczy co dev? dawać im linki? pisać coś?
 
 
Muchal 

Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 703
Skąd: Bietigheim (DE)
Wysłany: 2007-10-25, 11:53   

kiedys dawno pisalem do obslugi fotka.pl , że na grze skreśleni nie ma żadnego operatora i żeby coś z tym zrobili bo ludzie sobie nabijali 3000 partii i nikt im nie kasowal konta... kompletnie mnie olali i nic nie zrobili, chyba nie są zbyt chętni do popularyzacji gomoku... na pewno nie za DARMO.... takmi sie wydaje
ale probować można :)

pozdro
_________________
If the problem can be solved there is no use worrying about it, if it can't be solved worrying will do no good.
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2007-10-25, 12:53   

Dev, w sumie teraz to jest taka nijaka ta propozycja i żadnych informacji nie mamy, żeby móc jakoś swoją opinię wyrazić. Oczywiście można się trochę pośmiać, że oni nam zrobią reklamę, a my wrzucimy nasze fotki :D ale chyba nie o to Ci chodziło :)

My na pewno się nie obrazimy, jak na fotce pojawi się o nas jakaś informacja. Tylko tak na dzień dobry, każdy z nas się zastanawia "dlaczego oni mieliby coś dla nas zrobić". Ty piszesz o jakimś kontakcie, ale też nie wiemy na czym to polega. Masz maila do obsługi, właściciela, czy najfajniejszej laski na fotce? ;) Czy może po prostu znasz kogoś (właściciel to Twój dobry wujek), albo... No nie wiem... Cokolwiek, co choć trochę nas przekona, że możliwość współpracy istnieje.
 
 
 
dev 


Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 124
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2007-10-27, 14:26   

Mam kontakt z ludzmi ktorzy zajmuja się współpracą fotki.pl ! Co do konkretów narazie nic w tym kierunku nie uczyniłem poniewaz chcialem tylko znac wasze zdanie na temat tego pomysłu . Teraz wiem , że checi są więc sie za to biorę jak będe coś wiecej wiedział napisze tutaj o tym ! Myśle , że współpraca jest możliwa bo nie zabieramy im uzytkownikow , co innego jakbysmy probowali reklamowac kurnik... na bank by nie przeszło... ale PSGRiP czemu nie. Wiec do usłyszenia !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group