Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
nowi moderatorzy
Autor Wiadomość
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2008-04-28, 21:55   

maestro napisał/a:
Zamknąć to mało - gdybym mógł to bym go skasował. 4 strony pisania o niczym to przesada.
Jakże się cieszę, że nie masz takiej możliwości ;)

Z czasem temat ucichnie i będzie można usunąć wszystkie zbędne posty (nie znaczy że tak się stanie). Dział ten nie bardzo nadaje się do off-topów.

Co do edycji postów, to problem jest na tyle nieistotny, że nie warto wnikać, czy mają to być 2 godziny, 12, czy 24. Chyba że użytkownicy masowo będą chcieli edytować swoje posty np. 3h po napisaniu, na co się nie zanosi ;) Na pewno nie jest dobrym rozwiązaniem możliwość edycji posta kiedy się chce, co w praktyce równa się możliwości jego usunięcia.

Buziaki ;)
 
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-04-29, 11:02   temat nie zostanie zamknięty, albowiem...

... w moich założeniach wpływu Prezesa PSGRiP na całokształt, każda pozytywna inicjatywa powinna być w taki lub inny sposób doceniona, uwypuklona, podtrzymana.... bez względu na kierunek z którego pochodzi i wielkość skutku czy efektu.... sposób, a tym bardziej ocena tegoż sposobu ma znaczenie drugorzędne. Tak należy traktować dużą ilość modów na Naszym Forum.
Potwierdzam Adiku, ilość jest istotna!, ilość dobrej energii i czasu poświęcanego na pozytywne działanie. Najbliższe tej oceny sytuacji są posty Ecka i Angsta, ale sedna dotyka post najkrótszy, Alica.
Mimo wszystko proszę o nie spamowanie w temacie, w tej chwili usunę ewidentne wg mnie offtopiki, ....a sprawę edycji postów proszę kierować w kierunku Ecentego, w temacie obok

bmac

i przepraszam za spóźnioną reakcję, nie miałem netu przez dwa? dni
 
 
 
wicherek 


Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 401
Skąd: Bytom
Wysłany: 2008-04-30, 12:42   

Nadanie komus moda,to nagroda za dobre sprawowanie? looo...

Dragon przelej darowizne na konto stow, zdobadz moda pokasuj wszystke posty zwiazane z kurnikiem ;]

coraz wieksze jaja...
_________________
http://www.bwe.biz.pl moja strona zapraszam!
 
 
 
dobrychemik 


Dołączył: 20 Cze 2007
Posty: 640
Skąd: Europa
Wysłany: 2008-04-30, 13:43   

Nadal przeżywacie, że zostałem moderatorem. Może po prostu wprost zapytajcie władze Stowarzyszenia dlaczego zostałem tak wyróżniony i ewentualnie zgłoście wobec mnie wotum nieufności. Ciągłe marudzenie nic dobrego nie przyniesie.
_________________
Mgławica Heliks - jedna z najładniejszych mgławic planetarnych (nazwa "planetarna" pochodzi stąd, że w małych teleskopach wyglądem przypomina tarczę planety).
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2008-04-30, 15:23   

wicherek napisał/a:
Nadanie komus moda,to nagroda za dobre sprawowanie? looo...

Jestem ciekaw, na jakiej podstawie wysunąłeś taką tezę?

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-04-30, 21:17   meandry myślenia...

wicherek napisał/a:
Nadanie komuś moda,to nagroda za dobre sprawowanie? looo...

Dragon przelej darowiznę na konto stow., zdobądź moda pokasuj wszystkie posty związane z kurnikiem ;]

coraz większe jaja...


.... trudno skomentować, TWOJE WIDZENIE Rzeczywistości jest dość hmmm, szczególne....

ani nadawanie, ani komuś, tym bardziej nie nagroda, a już zupełnie nie za sprawowanie, zwłaszcza dobre, a tu wielki lol? Faktycznie masz wyobraźnię, tylko co z nią robisz? I a propos jaj, jak je masz, to pomóż Stowarzyszeniu w organizacji Turnieju w Bytomiu, zobaczymy czy są wielkie.... hihi,

powinienem to pokasować, nie robię tego tylko dlatego, abyś nie pomyślał, że kasuję Twoje posty złośliwie i żeby Ci uzmysłowić, jak bardzo Stowarzyszenie potrzebuje dobrej aktywności. Masz pole do popisu

bmac
 
 
 
vilumisiek 


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1604
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2008-05-01, 00:07   

Kiedyż Wicher ma 100% racji. Półroczna obecność na forum człowieka spoza stowarzyszenia spowodowała nominacje na moderatora, który na dodatek nie przepada za moją osobą.
 
 
 
alicecooper 
Skarbnik

Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 2233
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-05-01, 00:20   

powołanie jest jak najbardziej zasadne

przez ten krótki czas chemik zainicjował nowy turniej co uważam za dobre dla stowarzyszenia

a ty vilu (bez obrazy) jesteś dłużej i co zrobiłeś dla stowarzyszenia że tak krytykujesz?
 
 
wicherek 


Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 401
Skąd: Bytom
Wysłany: 2008-05-01, 04:28   

Moderator powinien sie na tym znac, a wybieanie go po tym ze zorganizowal turniej jest zabawne. Ale ak to juz jest w polsce - ktos nie umie spiewac nadaje koncerty za ladny stroj w ktorym wystepuje, a prezydentem zostaje osoba, ktora umie dobrze klamac i co z tego, ze z wiarygodnoscia swoich obietnic jest u niego kiepsko.

Nie przecze, ze chemik bedzie robil to zle, nie mam postaw, ale tak samo moge powiedziec o innych osobach z tego forum na ktorych sie nie zawiodlem.

Na pytanie na jakich podstawach zostal modem dostaje odp od alice "bo zorganizowal turniej, bo sie stara dla stowarzyszenia" - to nic ze na moderowaniu moze sie nie znac, ale nalezy mu sie bo sie stara.

Angst jestes jedna z osob, ktora nie powinna miec mozliwosci zamykania tematow. W temacie ktory zalozyl chemik zeby wyrazic swoja opinie wyraznie zaznaczyl ze mu zalezy by poznac nasze zdanie, dlaczego wiec tylko czesc z nas mogla sie wypowiedziec w tym temacie? nastapil jakis limi czasowy na napisanie posta?.

Bmac w swoim poscie ktory usunales ani nikogo nie obrazilem, ani nie przeklnalem, ani nie napisalem zadnych wnioskow wyciagnietych z powietrza napisale na temat opinie dalem dot moderowania w temacie o nowych moderatorach ale Ty wolisz zostawiac posty w ktorych trwa wojna miedzy starym a nowym zarzadem ktora jedynie c ma na celu to zaklocenie porzadku na forum...

Powodu tez nie dostalem za co usuniety zostal post

Ciezko z WAmi wspolpracowac... kilka dni temu alice przypomina, by zasilic konto stowarzyszenia roczna skladka, dwa dni pozniej moj post na temat stowarzyszenia zostaje usuniety, cs tu chyba niegra? a moze nie mam prawa wypowiadac sie co do stowarzyszenia w ktorym jestem?

a teraz ponownie mozecie usunac mojego posta, bo pewnie rozmywam i jest nie na temat.
_________________
http://www.bwe.biz.pl moja strona zapraszam!
 
 
 
Karol G. 

Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 403
Skąd: Cambridge
Wysłany: 2008-05-01, 08:51   

Nie wiele mi do tego, ale w pełni popieram wicherka.
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2008-05-01, 09:05   

wicherek napisał/a:
Angst jestes jedna z osob, ktora nie powinna miec mozliwosci zamykania tematow. W temacie ktory zalozyl chemik zeby wyrazic swoja opinie wyraznie zaznaczyl ze mu zalezy by poznac nasze zdanie, dlaczego wiec tylko czesc z nas mogla sie wypowiedziec w tym temacie? nastapil jakis limi czasowy na napisanie posta?


Czasami warto poczekać, aż opadną emocje, a temat nie musi być zamknięty na zawsze, ale pewnie Ty Wicherku wiesz to najlepiej, bo jak widać masz dużą wiedzę w administrowaniu forami.

Nie mogę się jednak zgodzić z tym, że nie powinienem mieć możliwości zamykania tematów, gdyż każdy administrator powinien mieć taką możliwość, podobnie jak administrator ma określone role na forum i między innymi decyduje o jego formie, treści i stylu zarządzania Forum.

Może chodziło Ci o to, że nie powinienem być administratorem? Jeśli tak, napisz proszę wniosek do Zarządu o usunięcie mnie z tego stanowiska, a na pewno będzie on rozpatrzony, i to być może pozytywnie.

Jedno trzeba przyznać w zakresie aktywności członków PSGRiP - w zakresie stwarzania sztucznych problemów i krytykowania jesteśmy mistrzami.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
wicherek 


Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 401
Skąd: Bytom
Wysłany: 2008-05-01, 09:30   

W administrowaniu forum jestem zielony, napisalem tylko ze tematy mniej wazne sa walkowane na forum i robia zamiesanie i klutnie, a kiedy chodzi o srawy wazniejsze to zostaja zamykane. Nie mam nic do Twojego adminowania forum, jedynie napisalem ze wg mnie podjales zla decyzje (czytaj moj podpis na dole) ale jak chcesz, to zawsze zwracajac sie do Ciebie moge dodawac "moim zdaniem" wytlumacz wiec prosze, dlaczego zostal zamkniety, a nie robisz ze mnie napastnika ktory atakuje Ciebie pazurami i za wszelka cene chce Twojej degradacji. Nie przecze rowniez, ze pisalem to w zlosci, i oczywiscie nie jest powod by starac sie usunac Ciebie z powierzonych funkcji. Wkurzylo mnie to, ze nie moge przedstawic swoich argumentow innym o tym, co moze nie podobac sie w zmianach ktore dokonaliscie jakkolwiek "glupie" one by nie byly...

cytat Twoj "w zakresie stwarzania sztucznych problemów i krytykowania jesteśmy mistrzami. "

Masz racje, ale to nie ja zaczalem.
_________________
http://www.bwe.biz.pl moja strona zapraszam!
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2008-05-01, 09:34   

Temat Chemika został już odblokowany, zgodnie z zawartą w nim intencją.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
spavacz 

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 758
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-05-01, 10:25   

vilumisiek napisał/a:
Półroczna obecność na forum człowieka spoza stowarzyszenia

Tak jak Alice napisał - Chemik założył NT i wg mnie była to inicjatywa na tyle duża, aby przyznać mu status moderatora.

Co prawda to forum PSGRiP, którego Chemik nie jest członkiem, jednakże chyba może się nim stać.


PS. Dobrze, że nie było takich dyskusji gdy ja zostałem moderatorem...
_________________
Pozdrawiam, Spav
 
 
alicecooper 
Skarbnik

Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 2233
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-05-01, 11:04   

wicherku widocznie nie rozumiesz ze prowadzenie turnieju na forum wymaga ciągłego edytowania rezultatów (tak jak to robi piotrek w ipp na przykład)

więc jeśli już bardzo konkretnie to jednym z powodów było umożliwienie sensownej pracy chemikowi a nie jakaś nagroda jak to uporczywie i błędnie sugerujesz

PS
a już zarzuty "bo jest z nami krótko, bo nie jest w stowarzyszeniu" jak dla mnie są kuriozalne
bo mi sie zawsze wydawało że ważne jest to co kto robi a nie to jak długo i czyim jest ktoś kolesiem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group