Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
nowi moderatorzy
Autor Wiadomość
wicherek 


Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 401
Skąd: Bytom
Wysłany: 2008-05-01, 11:19   

To mogles to napisac od razu, o takim argumencie dowiaduje sie dopiero teraz, piszac:

alicecooper napisał/a:
powołanie jest jak najbardziej zasadne

przez ten krótki czas chemik zainicjował nowy turniej co uważam za dobre dla stowarzyszenia



nie dziw sie z moim zaciekawieniem, i czepialstwie Nieporozumien moglo sie uniknac.

ale to bmac wolal mi usunac posta, zamiast wyjsnic sprawe. Przykre

Powodzenia Chemik w moderowaniu, mam nadzieje ze rozumiesz ze to nic osobistego (zreszta napisalem Ci to na pw)
_________________
http://www.bwe.biz.pl moja strona zapraszam!
 
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-05-01, 11:23   Wichry Wojny

ale to bmac wolal mi usunac posta, zamiast wyjsnic sprawe. Przykre

.... wyjaśniłem na privie dlaczego tak się stało, czyżbyś go NIE OTRZYMAŁ? ...czasami mam wrażenie, że wyjaśnienia naprawdę nie są potrzebne, że myślimy podobnie, ale to jak widać "stracone złudzenia"

bmac
 
 
 
alicecooper 
Skarbnik

Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 2233
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-05-01, 11:31   

wicherku napisałem w skrócie o nowym turnieju bo dla mnie było oczywiste cały czas ze chodzi o pracę a nie nagrody, dlatego dziwiły mnie posty niektórych osób ale może faktycznie inaczej to rozumiały
 
 
alicecooper 
Skarbnik

Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 2233
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-05-01, 17:33   

vilumisiek napisał/a:
Żenująco niski poziom uzasadnienia.

fajnie jest się odnosić do uzasadnień których się nie zrozumiało i je właśnie krytykować a nie prawdziwe

alicecooper napisał/a:
przez ten krótki czas chemik zainicjował nowy turniej co uważam za dobre dla stowarzyszenia

to wyjasnienie skrócone
alicecooper napisał/a:
prowadzenie turnieju na forum wymaga ciągłego edytowania rezultatów (tak jak to robi piotrek w ipp na przykład)

więc jeśli już bardzo konkretnie to jednym z powodów było umożliwienie sensownej pracy chemikowi a nie jakaś nagroda

a to szczegółowe napisane parę postów wyżej - czyżbyś nie doczytał?

PS właśnie dlatego co zrobił vilu ... nie podoba mi się zmienianie postów
 
 
vilumisiek 


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1604
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2008-05-01, 18:07   

alicecooper napisał/a:
powołanie jest jak najbardziej zasadne
przez ten krótki czas chemik zainicjował nowy turniej co uważam za dobre dla stowarzyszenia


spavacz napisał/a:
Chemik założył NT i wg mnie była to inicjatywa na tyle duża, aby przyznać mu status moderatora.


Żenująco niski poziom uzasadnienia.


spavacz napisał/a:
PS. Dobrze, że nie było takich dyskusji gdy ja zostałem moderatorem...


Ty zostałeś na swoją prośbę. Właśnie tu widać dobro dla stowarzyszenia - nieograniczona możliwość edycji posta w celu prowadzenia IRP.


alicecooper napisał/a:
a ty vilu (bez obrazy) jesteś dłużej i co zrobiłeś dla stowarzyszenia że tak krytykujesz?


Jeden z założycieli Klubu Rzeszów, jeden z założycieli drużyny w eurolidze, założyciel ligi on line Rzeszowa (teraz widzę błędy i w 2 edycji dopiero będzie grało), staram się być na każdym turnieju, jestem członkiem stowarzyszenia, płacę składki, zainicjowałem serwis gomoku, który z czasem z pewnością prześcignie gomoku.pl, prowadzę alternatywne forum (bez usuwania postów - czasem tylko minuta coś usunie), pomysły w temacie "propozycje dla stowarzyszenia, które psgrip miało daleko w D a ja właśnie je zrealizowałem w serwisie (ja galerie, profit mapę). Aż mi ciśnienie skoczyło jak porównano to co robie do pracy chemiczka - bez urazy chemik. Tylko, że Alis to ma takie swoje klapki na oczach. Powie co ma drużyna euroligi do stowarzyszenia? A co ma jakiś turniej? Przecież to zwykły prywatny. Codziennie jest dziesiątki takich. A że cykliczny? Są i cykliczne tylko, że nikt na tym forum o tym nie pisze. Aha i żeby mi było jasne. Nie chcę moderatora. Piszę, bo razi mnie to co Alis mówi (spavacz zawsze pisał głupoty). Zresztą jak już tych argumentów nie zrozumiecie to wytłumaczcie mi co ma wspólnego ten turniej z tym forum? Spavacz został modem bo ma IRP - oficjalne rozgrywki, które w razie potrzeby wyłonią reprezentacje tego kraju, na tym forum umawiają się do gry zawodnicy tychże rozgrywek a bez edycji posta byłoby je ciężko prowadzić. Nagrodzić chemika za turniej (z którego de facto psgrip nie ma nic - że niby poziom gry się podnosi? przeciwnie. to zwykłe spotkanie towarzyskie a nie turniej. a jak jednak turniej to zwyczajny, niczym się nie wyróżniający poziomem) to tak jakby przyznać obywatelstwo jakiemuś chińczykowi bo zna chopina :roll: sick


uff zdążyłem edytować post - żeby było jasne - celem postu jest jedynie jasne prowadzenie spraw psgrip.

i mam nadzieję, że sodam nie dostanie moderatora :!: :!:


alicecooper napisał/a:
a ty vilu (bez obrazy) jesteś dłużej i co zrobiłeś dla stowarzyszenia że tak krytykujesz?

nie krytykuję chemika tylko raczej Ciebie (bez obrazy)

Napisałeś, że forum zrobiłem dla siebie. Co za idiotyczny argument. Albo nie - ja też powiem - chemik zrobił turniej dla siebie. No pewnie, że go nie zrobił dla siebie! A czy ja na forum gadam sam do siebie????
 
 
 
alicecooper 
Skarbnik

Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 2233
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-05-01, 18:17   

vilu napisałeś post
a jak odpisałem
to swój wykropkowałeś
a potem skasowałeś
nie jest to zbyt poważne

a co do meritum

tak - uważam że swoje forum, drużynę, galerię itp itd zrobiłeś "dla siebie" (dla drużyny , dla Rzeszowa)

a nie dla stowarzyszenia jako całości

i taka jest różnica w porównaniu z nowym turniejem gomoku

PS czy na twoje forum można już wejść bez rejestracji i coś przeczytać? (czy dalej zamknięte?)
Ostatnio zmieniony przez alicecooper 2008-05-01, 18:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dobrychemik 


Dołączył: 20 Cze 2007
Posty: 640
Skąd: Europa
Wysłany: 2008-05-01, 18:17   

A może w dziale tylko dla członków PSGRiP zróbcie szybką ankietę w kwestii czy nie należy jednak wycofać się z nadania mi uprawnień moderatora. Obiecuję, że nie obrażę się jeśli utracę ten status. Za dużo zgrzytów tu widzę.

Dodam, że jeśli jednak pozostanę na stanowisku, to będę je wykorzystywał wyłącznie do prowadzenia poddziału NT. Nie mam zamiaru ingerować w Wasze posty.

P.S. A tak ogólnie, to mam pewne, choć nie olbrzymiaste, doświadczenie w administrowaniu/moderowaniu: prowadzę forum dla moich studentów. Nic wielkiego, ale jednak czegoś uczy.
_________________
Mgławica Heliks - jedna z najładniejszych mgławic planetarnych (nazwa "planetarna" pochodzi stąd, że w małych teleskopach wyglądem przypomina tarczę planety).
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4356
Skąd: Polska
Wysłany: 2008-05-01, 18:23   

Bijcie się, przynajmniej jakaś rozrywka. Jeśli nie, to dajcie sobie siana bo wątpię aby coś nagle się zmieniło, więc komentarze są zbędne.
 
 
alicecooper 
Skarbnik

Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 2233
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-05-01, 19:08   

przy okazji
tego samego dnia co mod były także inne zmiany organizacyjne na forum
dział rankingi i statystyki stał sie oddzielnym bytem
jakoś nie widzę jeszcze "dyskusji"
więc ciekawią mnie pomysły "z archiwum x"
piszcie - czy jest oddzielnym działem bo:
bmac tak lubi czarnego kota?
a może komisja rankingowa postawiła flaszkę?
a może to była nagroda?
a może to zachęta przed maturą dla chaosu?

piszcie nie krępujcie się

PS tak to jest ironia bo jak patrzę na niektóre komentarze to szkoda gadać
 
 
spavacz 

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 758
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-05-01, 19:10   

vilumisiek napisał/a:
Ty zostałeś na swoją prośbę.


Ja nie prosiłem o moda. Prosiłem Angsta żeby wpisywał wyniki. Spytał mnie, czy chciałbym być modem - odpowiedziałem, że mogę być, JEŚLI NIKT NIE MA NIC PRZECIWKO. I z tego co widzę, to nikt nie zareagował negatywnie.
_________________
Pozdrawiam, Spav
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-05-01, 22:52   

. . .Kiedyś była chyba instytucja junior moda, czy to by nam nie pomogło?
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
alicecooper 
Skarbnik

Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 2233
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-05-02, 00:07   

to był junior admin:)

chaosu, to dopiero byłby chaos :D
 
 
vilumisiek 


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1604
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2008-05-02, 00:39   

alicecooper napisał/a:
a może to zachęta przed maturą dla chaosu?


na takiej zasadzie właśnie chyba to się odbyło
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-05-04, 11:57   

. . .Do dziś myślałem że chemik dostał moderatora żeby edytować swój temat o nowym turnieju. W tym celu nie mam nic przeciwko. Ale post w temacie graczy z Chin mnie zdezorientował. Co na to inni?
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2008-05-04, 12:33   

Z igły widły? Jak dla mnie to jedynie kwestia tego, czy kolejny moderator był potrzebny. Jeśli uważamy że nie, trzeba trochę Piotrkowi uprzykrzyć życie i przynajmniej następnym razem się dwa razy zastanowi :P

Skoro już jest, to niech będzie. Generalnie wydaje się być rozsądnym człowiekiem, także nie ma co lamentować :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group