Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
nowi moderatorzy
Autor Wiadomość
vilumisiek 


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1604
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2008-05-04, 13:03   

Mimo tego co pisałem dla mnie też Chemik może być. Osoba inteligentna, rozsądna, uczciwa, przyjacielska i dojrzała. Tylko nominacja z dupy :wink:
 
 
 
dobrychemik 


Dołączył: 20 Cze 2007
Posty: 640
Skąd: Europa
Wysłany: 2008-05-04, 13:36   

Chaosu napisał/a:
. . .Do dziś myślałem że chemik dostał moderatora żeby edytować swój temat o nowym turnieju. W tym celu nie mam nic przeciwko. Ale post w temacie graczy z Chin mnie zdezorientował. Co na to inni?


Zdezorientował? Tylko wyraziłem opinię. Do tego nawet moderator ma prawo. Ale zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami - nie usunąłem i usuwać nie zamierzam. No chyba, że coś takiego pojawi się w temacie dotyczącym NT - wtedy nie będę miał oporów.

A teraz do Vila:
Zaskoczyłeś mnie swoim postem. Nie sądziłem, że masz o mnie tak dobre zdanie. Pewnie za te konsultacje pirotechniczne...
_________________
Mgławica Heliks - jedna z najładniejszych mgławic planetarnych (nazwa "planetarna" pochodzi stąd, że w małych teleskopach wyglądem przypomina tarczę planety).
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2008-05-04, 15:09   

Ece napisał/a:
czy kolejny moderator był potrzebny. Jeśli uważamy że nie, trzeba trochę Piotrkowi uprzykrzyć życie i przynajmniej następnym razem się dwa razy zastanowi :P

A ja przypomnę tylko, że nie jestem jedyną osobą, która może nadać status moderatora :] Co nie znaczy, że nie podtrzymuję swojej aprobaty dla nadania moderatora Chemikowi :)

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
dobrychemik 


Dołączył: 20 Cze 2007
Posty: 640
Skąd: Europa
Wysłany: 2008-05-04, 17:15   

Prosiłem Angsta o utworzenie w dziale Gomoku poddziału poświęconego NT. Wtedy wystarczyłoby dać mi uprawnienia tylko w obrębie tego poddziału, co, podejrzewam, nie wzbudziłoby takich kontrowersji.

A w ogóle to robicie z igły widły.
_________________
Mgławica Heliks - jedna z najładniejszych mgławic planetarnych (nazwa "planetarna" pochodzi stąd, że w małych teleskopach wyglądem przypomina tarczę planety).
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2008-05-04, 20:04   

A w ogole to odbierasz to jako rodzaj ataku w Twoja strone, co znaczy, ze odbierasz zle. Przestan sie stawiac w roli tego, ktory 'nie chcial zle' tylko daj do zrozumienia, ze jak sie komus nie podoba nowy moderator, to niech spieprza z forum, bo pisac wcale tutaj nie musi.

Komu sie tlumaczyc? Teraz niemal w kazdym dziale widze jak piszesz, ze teoretycznie moglbys usunac, ale 'nie chcesz byc posadzony' o cos tam. A co Cie to interesuje, kto co zrobi? Ma sie dostosowac. Niedlugo Ci beda wchodzic na glowe, a w PW kazac sie przepraszac, ze bez pozwolenia cos wyrzuciles. Jak juz dostales te funkcje, to dbaj o to, by nie bylo watpliwosci, kto jest szefem. I nie mow, ze tylko w NT, bo zaraz pojawi sie postulat, ze potrzeba nowego gościa, ktory bedzie czyscil pozostale watki. Na przyklad tylko siedem najaktualniejszych. Nastepny zajmie sie jedynie tymi pisanymi po 23, a kolejny tymi pisanymi tylko przez moderatorow. Idąc Waszym tokiem rozumowania, to to wcale nie jest rozwiazanie tak bardzo nieprawdopodobne jak mogloby sie wydawac.

Ilu jeszcze bedzie moderatorow, i ilu z nich bedzie przepraszac za to, ze zyja, przepraszac za to, ze to akurat na nich padlo i przepraszac za to, ze moderatorow jest tak wiele, jednoczesnie tlumaczac sie kazdemu z osobna, dlaczego on, po co on i dlaczego nie ktos inny?
 
 
 
vilumisiek 


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1604
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2008-05-04, 22:29   

A ty się tak nie wczuwaj.

Chemik - przecież tak jest :wink:
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2008-05-05, 18:40   

angst napisał/a:
A ja przypomnę tylko, że nie jestem jedyną osobą, która może nadać status moderatora :]
Ale powinieneś być jedyną, która na to zezwala lub nie, także bez takich mi tu leszczyno :P

Chemiku, nawet możesz trochę posłuchać Adriana. Poza tym że generalnie pisze więcej niż wie, to jednak czasami wie co pisze ;) Niech Piotrek się tłumaczy- Ty rób swoje (co miałeś powiedzieć już powiedziałeś) :)
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2008-05-05, 19:00   

Ece napisał/a:
Ale powinieneś być jedyną, która na to zezwala lub nie, także bez takich mi tu leszczyno :P
Niech Piotrek się tłumaczy

E tam. Najważniejszą osobą w Stowarzyszeniu jest Prezes :) I to on ustala zasady. Dopóki idzie to w parze z moim podejściem, nadal mogę pełnić tę funkcję. A tłumaczyć się mogę (i powinienem) tylko ze swoich decyzji.

W ogóle nie rozumiem całego zamieszania wokół sprawy Chemika. Najpierw prawie każdy skrytykował tę nominację, a potem pisano, że w zasadzie chodzi o ilość moderatorów, a nie konkretne nadanie.

Swoje zdanie w tej kwestii już wyraziłem. Teraz szukam moderatora dla Działu Renju - jest ktoś chętny?

Pozdrawiam

Angst

P.S. Chemiku - więcej samodzielności proszę :)
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2008-05-06, 19:54   

angst napisał/a:
E tam. Najważniejszą osobą w Stowarzyszeniu jest Prezes :) I to on ustala zasady.
Pierwsze słyszę :]

Tak czy inaczej kończę OT, choć miło było pozwolić sobie na małą niesforność ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group