Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
"podstępne czwórki"
Autor Wiadomość
techn0_kvass 

Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 32
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2004-08-03, 06:47   

Moim ( skromnym ) zdaniem Gra na 1 minutke jest ZAJ******* :mrgreen: ........przeważnie tylko gram na 1 min ( oczywiście pr0 , ale do Swapa nic nie mam ), a jeżeli chodzi o te "Podstępne czwórki" to właśnie na tym polega gra na 1 minute......przeciwnik który jest pod presją że skończy mu się czas nie zauważy czwórki i ma się Wina lub po prostu stawia się czwórki widząc że przeciwnik ma mało czasu ( i lagi ) to wtedy stawianie 4 na pewno przyniesie wygraną ( tak zwana "Gra na czas " )....a więc Stawianie czwórek jest jak najbardziej skuteczne ( acha stawianie czwórek gdy przeciwnik ma dużo czasu i wygraną jest Nie mądrym posunięciem lepiej już Zrezygnować )..............Grajcie na 1 min pr0 bo to są najlepsze parametry.
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-08-03, 10:39   

techn0_kvass napisał/a:
stawia się czwórki widząc że przeciwnik ma mało czasu ( i lagi ) to wtedy stawianie 4 na pewno przyniesie wygraną


:|

Właśnie ten temat był chyba po to, aby rozstrzygnąć, czy takie zachowanie to lamerstwo. Jak nietrudno zauważyć, zdania są podzielone...

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
specyk_14 
Jaga Pany !


Dołączył: 05 Cze 2004
Posty: 88
Skąd: Białystok
Wysłany: 2004-08-03, 15:25   

Ja tak robie zaleznie od nastroju jak kogos nie lubie i ze mna wygrywa to jestem bestia i kombinuje... i stawiam a nawet w 70 % wygrywam bo jak mam ładną czwórkę ładnie schowana to czekam tylko az zostanie dla przeciwnika 3-4 sek i stawiam :P

Pozdrawiam,
Specyk
 
 
Barfko 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 556
Skąd: 49°25'N8°45'E
Wysłany: 2004-08-07, 14:02   

O dziwnych porach na kurnik "napadają" czasem grupki Wietnamczyków. Nie są to ci legendarni. Weszło mi ich raz ze czterech na stół i konwersują a ja sobie gram z jednym z nich. Mniej więcej co 3 ruch to prośba o cofnięcie. Poprzedzona jakimiś tekstami na czacie, niepozbawionymi elementów typu e4, c7 ... Wszystko się odbywa w czasie, kiedy ja myślę; robię ruch szybka odpowiedź niedobra, układam sobie vcf a tu po jakiś 20 sekundach bach! cofanie. A teraz najgorsze jak już mam 10 sekund (wiadomo dlaczego tak mało:() do końca i wina nawet może jadą czwórki debilne jedna za drugą. Czas mi się kończy a na czacie "hehe:)" "hic hic". Odpowiadam kwaśno "hehe:)" i gramy dalej, ale już nie cofam, chyba, że misclick ... Głupio mi potem, bo pewnie oni nawet nie rozumieją, dlaczego ktoś mógłby się na nich złościć na taką głupotkę. Może ktoś mnie rozgrzeszy ... ?
 
 
raigeken 
Dziendobry :P


Dołączył: 03 Lip 2004
Posty: 251
Skąd: Tychy
Wysłany: 2004-08-07, 14:14   podstępne czwórki

no to serdeczne współczucia. Wyobrażam sobie jakie to jest wkurzające... Nie wiem co bym zrobił, gdyby ktoś mnie co kilka sekund prosił o cofnięcie, chociaż sobie to wyobrażam... Ja bym raczej dał Nie + ignoruj następne propozycje i po sprawie - koleś już nie cofnie a ja mam czas na grę. Niech zgadne... gdy tobie zostało 10 sekund gry, to twój przeciwnik miał ok. minutę? Gdyby takie coś się powtórzyło radzę najpierw kliknąć nie + ignoruj.... a potem wyrzucił(gdy by cię to denerwowało) tych ludzików ze stołu.. :twisted: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-08-08, 16:02   

[akapit]Może tak, nim zaczniesz grać „podstępne czwórki” w grze na 1min. zastanów się czy:
1. To będzie fair Twoim zdaniem w stosunku do przeciwnika?
2. To będzie fair zdaniem przeciwnika w stosunku do niego?
3. Warto?

[akapit]techn0_kvass -> Gra na minutę faktycznie może być świetna ale niezależnie od okoliczności postaraj się myśleć nad ruchem, owszem każdem zdarza się że „ręka jest szybsza niż oko” ale rozegrałem z Tobą kilka gier (w tym przegranych oczywiście) i nie mam ochoty na więcej, bo w każdej kolejnej grze nie widziałem w Twojej grze poprawy, nie zapraszaj mnie proszę do gry dopóki tego nie zmienisz. Dzięki.
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
idiotes 

Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 5
Wysłany: 2004-08-20, 19:08   

Teraz ja, jako doswiadczony gracz na minute, powiem deczko od siebie.

Jak ktos gra na minute powinien sie spodziewac się bardzo szybkiej gry, w której zdecydowanym atutem jest szybkosc. Wiec jak ktos mysli długo a potem brakuje mu czasu na wygranie tej gry ponieważ przeciwnik miał dużo czasu i kilka 4 do zablokokowania, to jest tylko i wyłącznie jego wina.
Powinien zacząc grac na wiecej czasu.

Podstepne czwórki to opcja gry na minute, wiec mozna jej użyc ale nie trzeba.
I TO NIE JEST LAMERSTWO.

pozdro all :mrgreen:
 
 
Barfko 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 556
Skąd: 49°25'N8°45'E
Wysłany: 2004-09-01, 22:13   

Fajnie Utratos reaguje na podstępne czwórki. 30 sekund do końca gry na 1 minutę ma wina a przeciwnik z 5 może 6 zupełnie bezproduktywnych czwórek. Przeciwnik "sępi" czwórkę a Utratos ... rezygnuje. Nudzi go to wyraźnie tak debilnie bloki dostawiać. Niech się przeciwnik(cy) wstydzą. Nie wymieniam z nicków dyplomatycznie tych przeciwników...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group