Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kto gra programem?
Autor Wiadomość
spavacz 

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 758
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-06-14, 22:23   

piotru, jesteś bardziej żałosny, irytujacy, a nawet śmieszny niż ankst - respekt
_________________
Pozdrawiam, Spav
 
 
piotru18

Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 9
Skąd: Nożycorękawice
Wysłany: 2012-06-14, 22:31   

Do prawdy zdumiewające. Jakieś argumenty ? Czy tylko tak du... kłapiesz ?
Ostatnio zmieniony przez bmac 2012-06-16, 15:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sawyer199 

Dołączył: 12 Mar 2011
Posty: 123
Skąd: Łask
Wysłany: 2012-06-14, 22:59   

Piotru- zero konkretów, maslo maslane .. Bla bla bla. Jak piszesz, zeby tylko cos napisac - nie pisz.
_________________
"W polityce głupota nie stanowi przeszkody." — Napoleon Bonaparte
 
 
 
truskawek 

Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 679
Skąd: Lubliniec
Wysłany: 2012-06-14, 23:17   

Lol, ale z was hejterzy.
Piotru, wal do działu dowcipy, jak gdzieś znajdziesz HP. Ta 18 przy nicku to takie małe marzenie? Spokojnie, doczekasz się za parę lat xD
 
 
 
Dzon Korniszon 

Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 4
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-06-15, 15:12   

Nie chcę nikogo bronić ale co wam przeszkadza, że ktoś używa programu.
Na warcabach np. gdy się zbliżają turnieje międzynarodowe to osoby, które dobrze grają i też uczestniczą w tych zawodach to sami proszą się żeby zagrać z programem w celu sprawdzenia swoich umiejętności ponieważ z człowiekiem nie mogą się sprawdzić gdyż ludzie nie grają na takim poziomie. Jeśli chodzi natomiast u ludzi którzy nie umieją przegrywać oraz w ich słowniku nie występuje słowo "PORAŻKA" to co za znaczenie czy przegra z programem czy z człowiekiem ?skoro po grze i tak go wyprosi ze stołu.Ja jestem tego zdania mistrzów warcab iż to świetny sposób na sprawdzenie siebie. Sam gram z nimi choć rzadko mi się udaje z nimi wygrać .Owe softy mają coś co człowiek nigdy nie posiądzie, a mianowicie nie wybaczają błędów trakcie rozgrywki i każdy przez nich oddany ruch jest na jednakowym poziomie.
Ostatnio zmieniony przez Dzon Korniszon 2012-06-15, 15:38, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2012-06-15, 15:26   

wiesz, jakbym chciał zagrać z programem, to bym sobie go ściągnął i zagrał na swoim kompie, po co mam to robić przez kurnik ?
 
 
 
Dzon Korniszon 

Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 4
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-06-15, 15:31   

Tak tylko, że na komputerze to jest całkiem inaczej i nie skończy Ci się np. czas na grę.
 
 
grymekk

Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 2
Skąd: Miasto
Wysłany: 2012-06-16, 10:27   

Temat: "Kto gra programem ?"

truskawek napisał/a:
Lol, ale z was hejterzy.

To prawda. Strasznie dużo tutaj niewychowanego bydła ( łącznie z tobą truskawek ), które się czepia nikomu winnego gościa,

maestro napisał/a:
Jeszcze na temat progów. Po przeczytaniu tego to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.

http://kurnik.pun.pl/viewtopic.php?id=353


To ten auto-bot czy jakoś tak, to pełno takich co nim grają ostatnio, wykonują bardzo szybkie ruchy, człowiek nie ma szans na czas zwłaszcza na 1 min, jest ich plaga.

Hej, mój post został usunięty z niewiadomych powodów, więc go zamieszczam ponownie. Widzę, że moderatorzy tego forum tacy jak maestro lub spavacz uprawiają samowolkę bezkarnie banując co niektórych użytkowników lub dając im ostrzeżenia i jako powód np. obrażanie innych osób podczas gdy to oni sami pierwsi obrażają i zaczepiają a jak ktoś tylko się broni i odpowiada na ich poziomie to rozdają punkty karne lub bany, w głowie im się poprzekręcało , no ale cóż zrobić, w dodatku dla takiego np. zukole który wyzywa innych od imbecyli to nic mu nie zrobili a przecież to właśnie jest obrażanie innych użytkowników i czemu ten osobnik nie dostał za to do tej pory punktów karnych lub bana oto jest pytanie.
 
 
maestro 
Viceprezes


Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 1731
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-06-16, 11:09   

Odpowiem krótko: takich użytkowników jak wy, którzy tu od 2 dni spamujecie, nie potrzebujemy. Idźcie się popisywać gdzie indziej.
 
 
grymekk

Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 2
Skąd: Miasto
Wysłany: 2012-06-16, 11:44   

Może doprecyzuję: chodzi mi tylko o użytkownika piotru18, który tylko się zapytał czy nicki które znalazł o rankach ponad 3000+ zostały ugrane progamem / nabite czy może to jacyś topowi gracze gomoku. Dalej rozpoczęla się chora nagonka na tego gościa który nic nie zrobił złego. Do nagonki zaczęli się przyłączać kolejni użytkownicy tego forum, i gdy zabrakło im argumentów, zaczęli rzucać mięsem i go obrażać, spamować, wyśmiewać i dokuczać mu a gdy koleś dalej się mądrze bronił i odpowiadał im w ich stylu to wtedy do nagonki dołączyli się nawet moderatorzy forum którzy również zaczeli go obrażać aż w końcu ujrzelismy prostackie oblicze moderatorów spavacz i maestro, którzy wbili ostatni gwóźdź do trumny pana piotru18 dając mu punkty karne i banując go. Coś niespotykanego, banda niewyżytych chuliganów forum gomoku.pl ukazała sowje prostackie ..... oblicze. Szok.
Ostatnio zmieniony przez bmac 2012-06-16, 15:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4365
Skąd: Polska
Wysłany: 2012-06-16, 13:02   

grymekk napisał/a:
zukole który wyzywa innych od imbecyli to nic mu nie zrobili

Stwierdziłem tylko fakt :D

grymekk napisał/a:
chodzi mi tylko o użytkownika piotru18, który tylko się zapytał czy nicki które znalazł o rankach ponad 3000+ zostały ugrane progamem / nabite czy może to jacyś topowi gracze gomoku

Który zaczął wielbić tych graczy, za to że nabili a nie mają bana. Na tym forum nie promujemy oszukiwania w grach, więc zły adres.

grymekk napisał/a:
a gdy koleś dalej się mądrze bronił

:lol:
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4365
Skąd: Polska
Wysłany: 2012-06-16, 13:42   

Wróć do szkoły, bo czytać ze zrozumieniem nie umiesz. Twoi "koledzy" również.

To jest przykre.
 
 
maestro 
Viceprezes


Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 1731
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-06-16, 13:55   

Uważam, że czas najwyższy zakończyć tą błazenadę. Ostrzeżenia i prośby o zaniechanie już były, odtąd każdy kolejny nowy nick, który będzie tu kontynuować trollowanie, dostaje od mnie od razu blokadę.
 
 
Matrix

Dołączył: 16 Cze 2012
Posty: 1
Skąd: Syjon
Wysłany: 2012-06-16, 14:23   

Tak patrzę na to co się dzieje od boku tu i straszne rzeczy się tu tworzą.
Admin się wykazuję kompletną niekompetencją. Ponieważ ci nowi użytkownicy się zachowują w ten sam sposób co starzy. Więc co za tym idzie dlaczego mają być karani swieżacy?To jest nic innego jak faworyzowanie ich ponieważ się znacie i są tu od X lat, a zwykła osoba nie może wyrazić swoich poglądów. Jeśli nawet ktoś się odważy to zrobić to natychmiast jest gnojony przez wszystkich.
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-06-16, 15:08   faktycznie straszne...

... admin jest może i niekompetentny, ale zdecydowanie jest przeciwny wszelkiej maści agresji, proszę o zrozumienie. Wszelkie chamskie i agresywne posty będą usuwane, jeśli trzeba razem z piszącymi....to jest nadal Nasze Forum, Forum PSGRiP i takim pozostanie

i nie ma to nic wspólnego z tym, że większość znam, Ciebie nie znam, ale Ty i grymekk nadal możecie pisać

bmac
_________________
Gość, sprawdzeniem wartości wiedzy jest jej moc uszlachetniania i oczyszczania życia ...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group