Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Internetowy Puchar Polski Pente
Autor Wiadomość
spavacz 

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 758
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-06-23, 14:31   

Rozpoczęły się półfinały.

W przypadku meczu S3v3n - Wicherek dałem walkower na korzyść S3v3n'a ponieważ wykazał większą chęć do gry.
_________________
Pozdrawiam, Spav
 
 
spavacz 

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 758
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-07-04, 08:44   

Ponieważ mnie nie będzie 4-13 lipca to chciałbym poinformować jak będzie wyglądała finałowa rozgrywka.

Jeśli Iraa w ciągu tych trzech dni zgłosi chęć gry, to ze względu, że ja nie mogę zagrać - będzie wpisany walkower na jego korzyść. Jeśli nie - to ja awansuję do finału.

Mojemu rywalowi, nie wiem czy to będzie Aaru czy S3v3n mówię, że najwcześniej mogę zagrać 13 lipca ~22.

Prosiłbym również o rozegranie meczu Wicherek - Muchal, w przeciwnym razie wpiszę obustronny walkower i nie zostaniecie sklasyfikowani w końcowej tabeli.
_________________
Pozdrawiam, Spav
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2008-07-04, 09:07   

ja wyjezdzam w poniedzialek za granice, wiec jest watpliwe, czy podejme wyzwanie gry o 3 miejsce ;) niemniej jednak, jesli uda nam sie z bluksem zlapac gdzies w lesie internet, to sie odezwe
 
 
 
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2008-07-07, 06:28   

Wnioskuję, że oczekuję na grę z Tobą spavacz.
;)
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
 
 
 
iraa

Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 58
Skąd: z fotela
Wysłany: 2008-07-17, 16:51   

Hejka :)

Wychodzi, że oboje z s3v3nem byliśmy w terminie rozgrywek za granicą, więc siłą rzeczy mecz się nie odbył.

Dziękuję wszystkim, z którymi miałem przyjemność grać i gratuluję wygranym :)

Pozdrawiam,
aari^^^
 
 
Karol G. 

Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 403
Skąd: Cambridge
Wysłany: 2008-09-06, 13:06   

Kończy się lato, powolutku wszyscy wracają do szarej rzeczywistości. Są plany rozegrania kolejnej edycji Internetowego Pucharu Polski Pente? Bo jeżeli są to może już czas rozpocząć dyskusję na temat systemu rozgrywania turnieju, odmiany jaka będzie grana i innych szczegółów by z początkiem października czy listopada ruszyć z kopyta z zabawą. W sumie można nawet dodatkowo zagrać jakąś ligę turn-based jakby znaleźli się chętni.
 
 
Karol G. 

Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 403
Skąd: Cambridge
Wysłany: 2009-09-06, 10:54   

Czy sa plany by na jesieni lub zimie rozegrac jakis turniej w Pente/Keryo-Pente na necie w formie pucharu lub ligi?

Karol
 
 
spavacz 

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 758
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-09-06, 16:23   

Właśnie miałem pisać czy będą chętni na takie rozgrywki. Niestety mogę się tym zająć dopiero najwcześniej od listopada. Jeśli chodzi o formę rozgrywek to jest mi to obojętne, może zrobilibyśmy głosowanie, a jeśli o odmiany, to keryo i zwykłe pente można by zagrać równolegle.
_________________
Pozdrawiam, Spav
 
 
Karol G. 

Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 403
Skąd: Cambridge
Wysłany: 2009-09-08, 07:43   

W stosunku do ostatnich rozgrywek mam taka propozycje:
1/ system kolowy, z grupy awansuja 2 najlepsze osoby, w przypadku rownej liczby punktow mozna np. buch-a albo s-b policzyc, mecz polega na zagraniu 1-2 setow, partie chyba bym wolal grac 20 min na zawodnika,
2/ sztywny terminarz rozgrywek bez "automatic vacation days", np. mamy w grupie 5 zawodnikow, to rozpisujemy 4 rundy, na kazda dajemy zalozmy 2 tygodnie, jezeli ktos nie zagra jakiegos meczu do konca rundy to: 1/ jezeli nikt nie wykazal checi do gry to remis 2/ jezeli jedna osoba sie starala to ona wygrywa (mozna sobie zrobic symulacje do sytuacji z grupy C ostatniej edycji IPP Pente i wtedy tak zastosowany system nie wymagaloby interwencji nikogo). Z zastrzezeniem, ze mozna grac rundy do przodu. Wypadki chodza po ludziach, wiec proponowalbym rozwiazanie jakie panuje na DSG, a mianowicie, ze mozna korzystac z "wakacji" ale jezeli sie o nich powie z wyprzedzeniem, przyklad - przed runda ktos powie, ze w tym czasie ma sesje, delegacje (osobiscie bylbym za tym, ze mozna korzystac bez podawania powodu, bo co to kogo by obchodzilo) i nie chce grac, to wtedy ten mecz moze sobie rozegrac np. w pozniejszej kolejce. Kazdy z uczestnikow ma mozliwosc raz przelozenia spotkania.

Karol
 
 
crosslet 

Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 496
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2009-09-08, 08:35   

ciekawe jeszcze ile osób będzie chętnych :)
_________________
video meliora proboque, deteriora sequor
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2009-09-08, 09:36   

Z chęcią zagram.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group