Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Turniej gomoku w piątek - propozycja przywrócenia
Autor Wiadomość
wicherek 


Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 401
Skąd: Bytom
Wysłany: 2008-03-13, 04:15   

zaczela sie rozmowa, znikl turniej czwartkowy, ale kazdy ma swoja teorie... ;]
_________________
http://www.bwe.biz.pl moja strona zapraszam!
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-03-13, 09:42   

. . .Teoria spiskowa zawsze smaczna i zdrowa.
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
teletombola

Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 123
Wysłany: 2008-03-13, 10:44   

ermijo napisał/a:
Oto mój idealny plan na turnieje gomoku:
1. Wtorek swap2, 7 min, 9 rund, 18.00
2. Czwartek swap, 5 min 9 rund, 18.00
3. Piątek swap2, 3 min, 11 rund 22.45
4. Sobota swap, 1 min , 11 rund 22.45
5. Niedziela swap2, 5 min, 11 rund 14.45



18.00 to dosc specyficzna godzina gdyz spoleczenstwo polskie pracuje mniej wiecej w systemach 7-15 lub 10-18 czesc tych drugich jesli pracuje to nie zagra :(
 
 
dobrychemik 


Dołączył: 20 Cze 2007
Posty: 640
Skąd: Europa
Wysłany: 2008-03-13, 10:53   

maestro napisał/a:
Prawdę mówiąc, wątpie by ktokolwiek, kto coś ma do powiedzenia na kurniku, to przeczytał. A nawet jeśli przeczyta - to nie kiwnie palcem :]


Ktoś jednak kiwnął palcem i to na tyle znacząco, że aż turniej zniknął. Mnie osobiście niewiele to rusza, bo w czwartkowych i tak nie grywałem, ale ukazał się tu poważniejszy problem: nie znacie dnia ani godziny, gdy wprowadzone w Kurniku zostaną takie zmiany, że aż się Wam odechce tam grać. Stowarzyszenie powinno na poważnie zastanowić się nad znalezieniem alternatywy dla Kurnika. Nie mówię o porzuceniu go, ale o częściowym uniezależnieniu się od niego.
_________________
Mgławica Heliks - jedna z najładniejszych mgławic planetarnych (nazwa "planetarna" pochodzi stąd, że w małych teleskopach wyglądem przypomina tarczę planety).
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-03-13, 10:57   

dobrychemik napisał/a:
maestro napisał/a:
Prawdę mówiąc, wątpie by ktokolwiek, kto coś ma do powiedzenia na kurniku, to przeczytał. A nawet jeśli przeczyta - to nie kiwnie palcem :]


Ktoś jednak kiwnął palcem i to na tyle znacząco, że aż turniej zniknął. [..]nie znacie dnia ani godziny, gdy wprowadzone w Kurniku zostaną takie zmiany[...]

. . .Zmiany były, są i będą i nigdy nie znaliśmy dnia ani godziny ich wprowadzenia. Dyskusje bywają od czasu do czasu i nawet gdy zbiegną się w czasie ze zmianami na kurniku to łączenie ich jest po prostu śmieszne.
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
wicherek 


Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 401
Skąd: Bytom
Wysłany: 2008-03-13, 13:24   

chemiku jak nie chcesz, to nie wchodz, mozesz podac sobie reke z dragonem zapewne po tym incydencie zaprzyjaznicie sie bardzo ;) Jakkolwiek zmieny nie bylyby na gorsze czesc osob i tak tam bedzie przychodzic.
_________________
http://www.bwe.biz.pl moja strona zapraszam!
 
 
 
ermijo 


Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 1950
Skąd: N49°37`E20°42`
Wysłany: 2008-03-13, 14:22   

A jakby wprowadzić taka opcję, że można brac udział w turnieju nawet jeśli się spóxni X rund. Np. X=3. Wtedy wynik byłby uznawany jako porażka.
_________________
Always: "Homo ludens"
Never: "Homo faber"
 
 
dobrychemik 


Dołączył: 20 Cze 2007
Posty: 640
Skąd: Europa
Wysłany: 2008-03-13, 15:21   

Do Chaosu: moja wcześniejsza wypowiedź o niedyskutowaniu na forum była w zamierzeniu ironiczna. Jeśli ironia jest nie dość widoczna, to przykro mi. następnym razem postaram się mówić bardziej wprost.

Do Wicherka: nie mam zamiaru rezygnować z Kurnika. Przyznam jednak, że na turnieju w Krakowie polubiłem Dragona, choćby za to, że przegrał ze mną :)
_________________
Mgławica Heliks - jedna z najładniejszych mgławic planetarnych (nazwa "planetarna" pochodzi stąd, że w małych teleskopach wyglądem przypomina tarczę planety).
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-03-13, 16:11   

. . .Może jestem zbyt spięty debilnymi wypowiedziami na temat stawiania imprezowania nad granie, do tej pory nie umiem uwierzyć że to prawda...
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
Johanka_z_arcu 
hejże :-)


Dołączyła: 28 Kwi 2004
Posty: 237
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-03-13, 16:13   

Filip rozepnij się :-)

Ja też ironii nie zauważyłam, ale Dragona lubię :)
_________________
"Karpacka Spolka Gazownictwa Sp. z o.o. w Tarnowie Oddzial Zaklad Gazowniczy w Krakowie OGLASZA PRZERWE w funkcjonowaniu SMOKA WAWELSKIEGO z powodu awarii."
 
 
 
 
wicherek 


Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 401
Skąd: Bytom
Wysłany: 2008-03-13, 16:40   

Czym wieksza wladze bedzie miala osoba pokroju 100pera to spokojniejsze beda turnieje, jesli wiekszy wplyw na organizacje bedzie mial alice trzeba przygotowac sie na imprezy ponad turnieje i trzeba sie z tym pogodzic :)
_________________
http://www.bwe.biz.pl moja strona zapraszam!
 
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4365
Skąd: Polska
Wysłany: 2008-03-13, 20:10   

maestro napisał/a:
Prawdę mówiąc, wątpie by ktokolwiek, kto coś ma do powiedzenia na kurniku, to przeczytał. A nawet jeśli przeczyta - to nie kiwnie palcem :]


Zauważyłem, że maf ma konto na forum. Fakt że od dawien dawna się nie logował i wątpię by czytał posty na forum, ale może trzeba go jakoś zachęcić do wejścia na forum
i podejmowania decyzji na + w stronę gomoku na kurniku.

P.S Jeden turniej wyleciał i już chcecie zmieniać parametry/czas rozgrywania pozostałych ?, fajnie :-)
 
 
dragon_katowice 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 482
Skąd: katowice
Wysłany: 2008-03-13, 22:35   

maf to złodziej nicków i nie ma co z nim dyskutować
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2008-03-17, 22:31   

Dragon jest najfajniejszym gosciem na swiecie. Kurcze, nie sadzilem, ze ktos poza Mojo, mna samym i M_Headem jest w stanie mnie na tym forum rozbawic. A jednak!

Co do tematu: nie jestem na biezaco, ale pamietam, ze juz kiedys genialne pomysly zwracania sie do MAFa powstawaly (chyba nawet z mojej inicjatywy), w wiekszosci nie wypalilo, ale pamietam, ze najprawdopodobniej 100per w ktoryms z tematow po jakims czasie po prostu napisal, ze 'o, jest sobie turniej, wystarczyl dobry mail z odpowiednimi argumentami i juz'. Caly narod byl wdzieczny.

A akcja z takimi samymi mailami - czy to kiedykolwiek cos komukolwiek dalo w jakiejs sprawie? Zwykla bzdura, demonstracja sily razenia, a ta - w przypadku forumowiczow - nawet nie zwroci uwagi skrzynki pocztowej kurnika.

Zlikwidowanie czwartkowego turnieju najlepiej swiadczy o tym, ze MAF 2008 dazy do totalnej niepodleglosci, do pelnej bezkompromisowosci i wizerunku tego, który nie idzie na ugody i nie akceptuje byle prosb zdesperowanych kurnikowcow. Gdyby reakcja na pomysl Angsta byla taka, ze turniej by sie pojawil, za miesiac ktos wymyslilby, ze w srode wieczorem sie nudzi, a w niedziele o 16:15 woli grac na 3 minuty.

Mysle, ze w ramach 'panowania nad sytuacja' pan Marek usunal czwartkowy, zeby za jakies miesiac wrzucic ten Wasz wymarzony piatkowy. Tak, zeby wyszlo, ze to jego pomysl, a nie zawstydzajaca uleglosc.

Ale to tylko moja opinia.
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2008-03-18, 11:26   

Sęk w tym, że wysłałem "dobry mail z odpowiednimi argumentami" (przynajmniej w mojej ocenie), a pozostałe miały być tylko jego potwierdzeniem.

Odwołałem się nawet do mojej ilości rozegranych gier w oficjalach (co chyba może dowodzić niejakiego przywiązania do tego serwera).

Problem polega na tym, że nie dostałem w ogóle odpowiedzi na moją korespondencję. Nie wiem, ile osób wysłało maile wspierające, a ilu z tych osób Maf odpowiedział (czy komukolwiek? Chyba Teletombola coś pisała...).

Kilka dni temu wysłałem mail z prośbą o odpowiedź na wcześniejszy mail :) Również bez odzewu :roll: O ile Dragon przesadza nieco ze swoim protestem, o tyle zgadzam się, że pewne sytuacje, zachowania, nie powinny mieć miejsca... Dla mnie taki brak odpowiedzi jest nie do zaakceptowania - rozumiem, że przychodzi dużo (bardzo, bardzo, bardzo dużo) różnych maili, ale chyba się odpowiada na wszystkie albo wcale? Jakie są kategorie udzielenia odpowiedzi lub nie?

A to, co Adiku piszesz na temat różnych kolejnych (dziwnych?) próśb - zawsze jest to kwestia argumentacji. Jeśli ktoś uzna za stosowne wprowadzenie jakiejś zmiany, która ma aprobatę środowiska, to czemu nie? Musi być tylko chęć z obu stron - zarządzającego serwisem i jego użytkowników.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group