Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czas z tym skończyć!
Autor Wiadomość
amiga_500 


Dołączył: 09 Mar 2008
Posty: 108
Skąd: pcimie wielkie
Wysłany: 2008-03-10, 19:44   

A ja ostatnio więcej gram w inne gry niż w gomo i raczej dlatego zdania nie zmieniam
1 progi to problem wszystkich prawie gier i praktycznie nie do rozwiązania na dzień dzisiejszy.
2 ekstra pokoje padną albo będą bez turnieju oficjalnego a o granie oficjela tu chodzi(po prostu ludzie są ułomni ) .
3 Co do grania na wielu Nickach to ciągle uważam że wprowadzenie dodatkowego rankingu pucharowego poprawiło by znacząco sytuacje .link na opis w grupie na kurach_http://www.kurnik.pl/grupy/go_moku/16212/

A z waszym prezesem to się zgadzam że to nie problem stowarzyszenia tylko kurnika i tam powinna być prowadzona dyskusja . Pewno prędzej to mafa ruszy niż dysputa gdzieś na forum choć prawdę powiedziawszy to ostatnio go nic nie rusza .
 
 
maestro 
Viceprezes


Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 1731
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-03-10, 21:39   

Nie podyskutowaliśmy sobie za bardzo. Wieczór zamiast od dyskusji zaczął się od wygłupów. Owszem, było śmiesznie, tylko że taka atmosfera utrzymała się już do samego końca.

O podstawowym problemie: wszystko wskazuje na to, że przekonanie Mafa wydaje się być czymś niemal niemożliwym. A jeśli chcemy cokolwiek zmienić, to jest to jedyna droga.

Nie zgadzam się ze stwierdzeniami Bmaca (a także wcześniejszymi zdaniami Alicecoopera), że wykrycie programów jest nierealne. Zdarzają się pewne przypadki trudne do udowodnienia, jednak wiekszość oszustw jest oczywista. I takimi można, a wręcz trzeba się zajmować.

PS: W dzisiejszym oficjalu zaszalał sobie kolejny program. Pięknie! :]
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4365
Skąd: Polska
Wysłany: 2008-03-10, 21:46   

Gadanie że są niewykrywalne jest po prostu brakiem chęci, taką samą gadkę napisał ktoś bodajże na grupie pomoc, turnieje zwykle gra ta sama grupa ( fakt że często na różnych nickach), ale znaleźć osobę która wspomaga się lub sama gra programem jest łatwo.
Najlepiej jest napisać że nic się nie da, więc lepiej nic nie robić, powodzenia z takim pomysłem ! :wink:

P.S Dziwne że jak kvass był to było wszystko fajnie i w ogóle, a jak kvassa nie ma i progi się rozpasały to koniec !, nic się nie da zrobić, omg, trochę wiary :mrgreen:

P.S2 Na temat nabijaczy i całej reszty to nawet nie ma co wspominać bo to rzeź jest o_O
Skoro większość idzie na łatwiznę to w ten sposób ilość ludzi przybywa, maf się cieszy i jest fajnie, a że kurnik zszedł na psy to trudno, skoro maf na kurniku i tak nie bywa to co go to obchodzi, może niech lepiej sprzeda komuś ten serwer i pobawi się z garnek.pl :]
 
 
dusksky 
lubie zimne piwo


Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-03-10, 23:18   

Na full opa raczej nie macie co liczyc. Ale na mozliwosc pakowania banow czasowych to czemu nie.
BTW Opem powinna zostac osoba anonimowa, a nie ktos kogo zna 3/4 kurnika.
_________________
The higher you are
The farther you fall
The longer the walk
The farther you crawl.
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4365
Skąd: Polska
Wysłany: 2008-03-10, 23:33   

Zrobić nick ksskudy i zabawa się zaczyna :P
 
 
dusksky 
lubie zimne piwo


Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-03-10, 23:43   

zukole napisał/a:
Zrobić nick ksskudy i zabawa się zaczyna :P


Heheh wiesz Zukolku za stary juz jestem, zeby ganiac za dzieciakami z solverem czy fiverem :)
Ale Ty mlody, jedrny masz spore pole do popisu ale i tak potrzebujesz pare korkow u kvassa :)
_________________
The higher you are
The farther you fall
The longer the walk
The farther you crawl.
 
 
Paveo 

Dołączył: 22 Cze 2005
Posty: 169
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2008-03-12, 17:52   

nie chce mi sie czytac calego tematu ale widze ze3 chodzi tu o opa, zalatwcie mi go a obiecuje wszem i wobec ze zaprowadze pozadek na kurniku i poustawiam wszystkich :mrgreen:

siieeeee ma
_________________
motto - Lepiej byc znienawidzonym za to kim sie jest, niz kochanym za to kim sie nie jest...
 
 
 
Johanka_z_arcu 
hejże :-)


Dołączyła: 28 Kwi 2004
Posty: 237
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-03-12, 18:08   

Widać, że ci się topicu nie chciało czytać.
_________________
"Karpacka Spolka Gazownictwa Sp. z o.o. w Tarnowie Oddzial Zaklad Gazowniczy w Krakowie OGLASZA PRZERWE w funkcjonowaniu SMOKA WAWELSKIEGO z powodu awarii."
 
 
 
 
maestro 
Viceprezes


Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 1731
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-03-18, 22:07   

Brawa, gratulacje :!:

http://www.kurnik.pl/turn.phtml?tid=2008925

To już druga tak piękna wygrana w ostatnich tygodniach. Widać, że kurnik rośnie w siłę, a uczestnikom turniejów gra się lepiej. Oby tak dalej :]
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4365
Skąd: Polska
Wysłany: 2008-03-18, 22:13   

Kocie, po prostu admini nie zgrali się w czasie :-) , na przykład wczoraj johanka była, dziś widziałem cooper był na kurniku gdzieś do początku tura, więc cóż, bywa.

Na innych grach jest gorzej, tylko martwi mnie że na przyszły tydzień nie ma rozpiski turów gomoku. :|
 
 
Muchal 

Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 703
Skąd: Bietigheim (DE)
Wysłany: 2008-03-18, 22:16   

Ej no nie czy mi sie dobrze wydaje czy zostały już tylko dwa oficjale? zawsze w rozpisce "najbliższe" było sporo do przodu rozpisane, a teraz tylko 2??????????? super świetnie, niech żyje kurnik
_________________
If the problem can be solved there is no use worrying about it, if it can't be solved worrying will do no good.
 
 
 
maestro 
Viceprezes


Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 1731
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-03-18, 22:17   

Widząc jaka panuje na nich uczciwość to wcale nie zdziwiłaby mnie likwidacja :?
 
 
Muchal 

Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 703
Skąd: Bietigheim (DE)
Wysłany: 2008-03-18, 22:19   

zdziwić mnie też by nie zdziwiła, ale za to bardzo zaniepokoiła :/ to bedzie normalnie KONIEC :/
_________________
If the problem can be solved there is no use worrying about it, if it can't be solved worrying will do no good.
 
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4365
Skąd: Polska
Wysłany: 2008-03-18, 22:28   

Ok, sprawdziłem, moja nieuwaga.
Nie ma rozpiski na przyszły tydzień w żadną grę, czyli zapewne będą zmiany :P
 
 
Muchal 

Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 703
Skąd: Bietigheim (DE)
Wysłany: 2008-03-18, 22:35   

heh może koniec kurnika? :) albo maf ma jakąś nową wizję rozgrywek kurnikowych.... powrót do drabinki?
_________________
If the problem can be solved there is no use worrying about it, if it can't be solved worrying will do no good.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group