Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-11, 04:42
Turniej w Warszawie - 16-17 pażdziernika 2004
Autor Wiadomość
ToWaReK 

Dołączył: 10 Wrz 2004
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-09-12, 20:39   

prawdopodobnie bedzie lodzka gazeta, aby opisac cale zdarzenie i zrobic wywiady z najlepszymi, wiec jest o co walczyc :D

Pins z tego co sie orientuje w tej chwili wszystko jest dopiero w przygotowaniu, wiec trudno mowic o jakis szczegolach.Natomiast moge powiedziec, ze najtansze hotele u nas w Lodzi ksztaltuja sie w granicy 20 - 25 zl od osoby.

Generalnie proponuje przelozyc turniej o tydzien z 2 na 9 pazdziernika.
 
 
nc 

Dołączył: 05 Maj 2004
Posty: 297
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2004-09-12, 22:26   

Jak już pisał Ece, 8-10 października jest turniej w Pradze na który pewnie kilka osób chciałoby się wybrać. Nie wiem jak trudno zalatwić sale i noclegi ale lepiej chyba postarać się i zdążyć na 2 czasu jest jeszcze sporo.
 
 
 
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2004-09-13, 08:41   

Nie wiem czy tego czasu jest znowu tak sporo. Na turniej w Wawie na miesiąc przed zbierane już były zgłoszenia. Trzeba wiedzieć ile ludzi się zwali, żeby to wszystko ogarnąć. Ale wakażmy się cierpliwością. Miłosz i jego czardziejska różdżka (w końcu jest magikiem) wszystko załatwią.

Pozdrawiam
aaru
 
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-09-14, 15:57   

2 Pazdzienika sucks gdyz... Wisła gra derby z Cracovia i dojechalbym dopiero ewentualnie po meczu (jak przezyje, i mnie policja nie zgarnie :P )

16 Pazdziernika brzmi lepiej chociaz wtedy gramy z Odra ale moze sie gdzies uda zobaczyc na jakims Canal+ :)
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-09-14, 16:52   

Wisła z Cracovią, ale dym będzie fajny :rotfl:

Ale Wiślaccy są kulturalni, a te pasiaste zjebki na bank u siebie zrobią dym..

A co do turnieju..

Ja i tak nie przyjadę, bo tata pojechał na angielski do Koszalina, więc klops.. Tak to by mnie zawiózł, a teraz nie ma możliwości. Chociaz będzie przyjeżdzał czasem na weekendy, ale wątpie, zeby chciał pojechać w momencie odpoczynku od nauki.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
despair 
the hardcorebaby:)


Dołączyła: 21 Cze 2004
Posty: 174
Skąd: Bialystok
Wysłany: 2004-09-14, 16:54   

Adiku, kiedy Ciebie zobaczymy?:D
_________________
Dear God. We can save the world. Give us only a source code !
http://bash.org.pl/top50
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-09-14, 18:08   

Na żywca tylko w Witkowie, albo Gnieźnie, albo okolicach.. :rotfl:

Będe tajemniczy i każdy bedzie chciał mieć mój autograf :roll:

To kłopotliwe, tym bardziej, że już teraz nie radze sobie z popularnością.. :mrgreen:

A Soul i tak wącha klej :rotfl:

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-09-14, 21:53   

Ja jade jutro do Koszalina - moze przekaze Twojemu tacie pare slow o jego cud synku :]
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-09-15, 00:27   

Yyyy.. :oops:

Nie poznasz go :D

I nie próbuj :evil:

Jak mnie przenocujesz, to moge na tydzien przyjechać i opowiedzieć twoim rodzicom jakiego mają cud synka :lol:

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-09-17, 09:40   

Z przykrością zawiadamiam Was, że planowany na 2-3 października turniej w Łodzi nie odbędzie się. Niestety nie udało się znaleźć odpowiednich lokaki do gry i przede wszystkim noclegów. W związku z tym jakikolwiek turniej w Łodzi zostaje przesunięty w bliżej nieokreśloną przyszłość.

W zamian za to sptykamy się 16-17 października w Warszawie, w tym samym miejscu i na podobnych warunkach co poprzednio. Zapraszam więc wszystkich na Pierwszy Oficjalny Turniej Gomoku, Renju i Pente
czas: 16-17 pażdziernika (gomoku i pente - sobota, renju niedziela)
miejsce: Warszawa, 40-te Liceum Ogólnokształcące, ul. Stryjeńskich 21
noclegi: w szkole, trzeba przywieźć ze sobą śpiwory i karimaty (materace) - bezpłatnie. Osoby zainteresowane wyższym stadardem proszę o kontakt.Uwaga!!! Ze względu na trwający rok szkolny wstęp do szkoły w piątek będzie możliwy najwcześniej o godz. 20:00 - do tego czasu trzeba się gdzieś przemęczyć, być może zorganizujemy jakiś "punkt zbiórki" w innym miejscu i o odpowiedniej godzinie pojedziemy do szkoły.
Opłaty (wpisowe): gomoku - 10 zł, renju i pente po 5 zł

Dodatkowo odbędzie się Pierwsze Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia (najprawdopodobniej w sobotę). Zostanie na nim przedstawiona sytuacja formalno-prawna Stowarzyszenia, nastąpi oficjalne zatwierdzenie władz stowarzyszenia, będzie mozliwośc zgłaszania wniosków i sugestii w sprawie dalszej działalności, kierunków rozwoju Stowarzyszenia itp. Będziemy przyjmować deklaracje członkowskie oraz składki - 20 zł.


Podany termin jest ostateczny i pewny w 100%. Nie będzie przesuwany, ani nic podobnego, można sobie dostosowywać do niego obowiązki, spotkania itp.
 
 
 
seba 

Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 167
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-09-17, 17:03   

Heh w takim razie juz teraz mogę napisac że na 100% będę. Dla mnie to jak najlepsze rozwiązanie. :)
Ostatnio zmieniony przez seba 2004-09-17, 23:22, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
konrad 


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 50
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-09-17, 17:27   

no to szanse na moja obecnosc zwiekszyly sie... bylo 0% szans teraz jest 10% szans :rotfl:
Cytat:
Zapraszam więc wszystkich na Pierwszy Oficjalny Turniej Gomoku, Renju i Pente

a ten w lipcu nie byl oficjalny? :roll:
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-09-17, 17:44   

Tamten nie było oficjalny, bo wtedy jeszcze oficjalnie nie było Stowarzyszenia.

Ja i tak nie przyjadę, chociaż Warszawa lepsza od Łodzi. Mam wujka, który tu pracuje - ostatnio nie mógł, moze teraz się uda.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-09-17, 18:04   

Moze i lepiej. W Warszawie mamy stól do pingponga ;)

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
player_one 
Bodybuilder :)


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 83
Skąd: z Łomży
Wysłany: 2004-09-17, 19:26   

Nie no super a juz dni odliczałem ... a tu tyle czasu jeszcze. Wogole teraz malo gram to myslalem ze troche formy z konca wakcji dowiozę no ale nie w polowie pazdziernika. Trudno i tak mysle ze mnie nie zabraknie.
_________________
187cm, 87kg, 10% bf
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group