Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kasowanie postów
Autor Wiadomość
Hozjusz 

Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 30
Skąd: była Polska
Wysłany: 2004-08-03, 21:09   Kasowanie postów

Ja mam małe pytanko: dlaczego moderatorzy (chyba nawet domyślam się, który, ale nie będę wszczynał personalnych kłótni) usuwają istotne dla dyskusji, a wcale nie wulgarne posty ? Przecież to powrót do poprzedniej, niechlubnej epoki :!: :!: :!: :evil:
_________________
Si Deus pro nobis, quis contra nos ? :->
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-08-03, 21:33   

może za dużo rzeczy było na inne tematy (np. religijne)...
 
 
 
GoNdziO 
woj. Lubuskie


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 113
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2004-08-03, 22:07   

100per napisał/a:
może za dużo rzeczy było na inne tematy (np. religijne)...


Ostatnio ja usunąłem twoj post bo z adikiem odbiegliście od tematu. Temat '' Złote kamienie'' a wy gadacie o jakiejs Ani i jak mówi 100p o tematach religijnych. Wez idz sobie gdzieś na forum religijne i tam sie wygadaj, bedzie post nie związany z tematem tylko z religią lub czyms innym usune go !! :evil: !!!
Mogbys byc mądrzejszy i domyslec sie za co został usunięty post a nie skarżyć... :lol:
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-08-03, 23:27   

Widzialem te posty i zostawilem z nadzieja, ze jakiemus moderatorowi zechce sie je poczytac i usunac.

Taka moja rada, ze jesli ktos chce przekazac cos zupelnie nie zwiazanego z tematem, to najlepiej zrobic to w postaci dygresji. Jesli jest czesc posta na temat, zwyczajowo sie go nie usuwa, ani nie wyrzuca czesci, ktora na temat nie jest.
 
 
 
Hozjusz 

Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 30
Skąd: była Polska
Wysłany: 2004-08-04, 20:51   

Część na pewno była na temat.
_________________
Si Deus pro nobis, quis contra nos ? :->
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-08-04, 23:19   

Jesli uwazasz (i to uwaga moze byc do wszystkich), ze Twoj post zostal nieslusznie skasowany, najlepiej napisze do tego, kto to zrobil i sprobuj to wyjasnic, porozmawiac. Jesli nie bedziesz usatysfakcjonowany, napisz do mnie lub Prezesa (podobnie jesli nie wiesz kto kasowal).
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-08-04, 23:22   

Do kasowania się przyzwyczaiłem, zresztą mamy tu Minusia :rotfl:

Ogólnie nie ma co afery robić, bo post Hozjusza, jak każdy zmierzał ku wyraźnej zmianie tematu, opierał się głównie na cytatach i jak zawsze było tam pytanie retoryczne, czyli reasumując - nie było co odpisać. Brawo Gondzio.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
Barfko 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 556
Skąd: 49°25'N8°45'E
Wysłany: 2004-08-08, 23:44   

Mi tnie Kaka, właściwie wszystko, co może, chyba nawet nieczytając. Jest to dość zabawne. Poparłem Adika w jego inicjatywach. Kaka pomysły Adika określił mianem "patetyczne", co pewnie wynika z tego, że nie przepada za słownikiem, a przepada za językiem angielskim (bez wzajemności). Bardzo go boli, kiedy coś napiszę na temat jego dość lużnego podejścia do znaczeń słów, więc tnie.

Na czerwono jest Kaka, bynajmniej nie bez powodu.
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-08-09, 07:24   

Barfko, tego (i nie tylko) posta usunalem ja.

W razie pytan, moj poprzedni post w tym temacie opisuje co nalezy zrobic.
 
 
 
Barfko 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 556
Skąd: 49°25'N8°45'E
Wysłany: 2004-08-09, 12:55   

No to działasz jak wielki brat, Ece. Przecież Kaka wyraził (dość niezrozumiale) opinię, którą Ty podzielasz (just a hunch). Gdyby to on skasował, to bym zrozumiał, żę się po prostu wkurzył. Ale Ty zadziałałeś, jak cenzura w złym stylu, bo byłeś stroną. A w moich postach nie było tekstów obraźliwych, tylko docinki i to delikatne raczej. Nie byłoby ich, gdyby Kaka nie nazwał dyskusji głupią (tym samym obrażając dyskutantów, sam bowiem w niej nie uczestniczył do momentu nazwania jej głupią) i gdyby nie zalał Adika patetyzmem. Naprawdę nie wiem o co mu chodziło. Chyba po prostu macie uczulenie na Adika, i jest ono tak dokuczliwe, że blokuje szare komórki. A słowników naprawdę warto używać. Lone ma słownik i popatrzcie, jak dobrze mu na czacie kurnikowym idzie. Całe dnie tam bryluje.
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-08-09, 13:02   

Cytat:
A w moich postach nie było tekstów obraźliwych, tylko docinki i to delikatne raczej.
Miedzy innymi dlatego zostaly usuniete.
Cytat:
Nie byłoby ich, gdyby Kaka nie nazwał dyskusji głupią (tym samym obrażając dyskutantów...)
Nie poczulem sie obrazony, a dyskusja jaka byla kazdy moze przeczytac.
Cytat:
i gdyby nie zalał Adika patetyzmem. Naprawdę nie wiem o co mu chodziło.
Ja zrozumialem. Powienienes napisac do Karola aby Ci to wyjasnil. Ja wlasnie tak robie jak nie rozumiem o czyms ktos pisze.
Cytat:
A słowników naprawdę warto używać.
Jak najbardziej sie z Toba zgadzam, jednak nie mozesz tego wymagac od innych.
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-08-09, 13:06   

Barfko, radzę skończyć to, co próbujesz zacząć.

Wprowadzasz się w bunt, przeciwko prawie całej społeczności forum, co zrobiłem ja i zawsze będę robił. Powiem szczerze, że nie żałuję, ale jesteś zbyt dorosły, żeby się bawić w gierki słowne z tymi pierdziostołkami, także odpuść sobie.

Nie wiem po co Ece, czy Kaka, czy każdy inny udaje takiego poważniaka, jak Ece, czy Przezio piszą jakiś nick to pogrubiają. Po co to? Czy jak mówicie o kimś do kogoś na żywo, to jest - Ostatnio widziałem jak.. (głośny okrzyk) xxx (koniec okrzyku) zrobił coś tam.. Tak robicie?

No bo to dziwne?

I takie z was poważniaki, a pododno w Wawie świetnie się bawiliście. Nie możecie być po prostu sobą i odłożyć na bok, chociaż w Hyde Parku, mowę wyuczoną na studiach?

Bo to naprawdę drażni.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
Barfko 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 556
Skąd: 49°25'N8°45'E
Wysłany: 2004-08-09, 13:21   

Adiku drogi mnie to też bawi tak na przekór społeczności stać. Ja nie jestem poważny choć wiekiem ze 25 lat większość z Was przewyższam. W ogóle nie jestem poważny. Czasami mam do czynienia z 10-latkami na jakiś tam warsztatach i naprawdę potrafią mnie ubawić, i wnet zaczynam mówić tak jak oni. Tylko rzeczywiście, to co robię w ogólności nie jest korzystne dla ruchu gomokowego. Mimo, że zamiary miałem przeciwne. Zniechęciłem ludzi do siebie stylem redakcji swoich postów; t.j. obudziłem w użytkownikach niezmierzone pokłady asertywności, poprzez próbę ustawienia siebie w charakterze autorytetu. Trzeba jednak pamiętać, że to też jest gra (niektórzy dali się wciągnąć). Dla mnie fascynująca.
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-08-09, 13:29   

Mam nadzieje, ze temat mozna uznac za zakonczony i co najwyzej gdyby pojawily sie kolejne problemy z kasowaniem postow, to ktos tutaj napisze.

Barfko i Adik - ciesze sie, ze Wam sie milo dyskutuje, jednak prosze nie tutaj.
 
 
 
dzazga 

Dołączył: 02 Maj 2004
Posty: 17
Skąd: ozorków
Wysłany: 2004-08-14, 13:46   

nomalnie delicije :D popieram barfko i adika - nie jestescie sami !!!!!!!!! :D no bo po hust kasowac wiekszosc postow :D ja tam czasami lubie poczytac sobie posty nie na temat i wogole tutaj jest taka powaga ze az sie rzygac chce wszytsko pieknie poprawna polszczyzna itd ... :D (wiater wial , kwiaty pachly , ona mnie odepchla wszedlem do domu pierdlem rzyglem i wyszlem , bo chamstwa nie zniese ) :D :P wiem ze post kasniecie no ale to wasze prywatna sprawa .....
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group