Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiana Ustawien....
Autor Wiadomość
GoNdziO 
woj. Lubuskie


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 113
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2004-08-05, 10:51   Zmiana Ustawien....

często gracze sie skarżą czy co innego ze ktos nagle zmienia ustawienia stołu, np. najpierw ustawione jest na 5 min pro a jak juz usiądziesz ktora choc dana osoba miał (ktos) grac zmienia ustawienia na np. 1min swap a przecież przeważnie patrzymy tylko na ustawienia na stole jak na niego wchodzimy, juz w nim raczej nikt nie patrzy a na czat na stole patrzy chyba kazdy. A wiec mozna by napisać do mafa by zrobil tak jak jest , bylo na cronie ze jak ktos zmienia ustawienia na stole to na czacie pisze również np. Zmiana ustawień : Rank, 1 min swap albo coś podobnego :P
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-08-05, 11:30   

No to już bardzo stary problem, ale jak widzę wciąż aktualny... Niestety jest ciągle sporo takich "cwaniaków" (lam), które tak robią. Dawniej jak coś takiego zauważyłem, to sie nie odzywałem, tylko ogrywałem delikwenta na czas ;) (najczęściej później wylatywalem ze stołu lub przeciwnik zwiewał :P ). Nie wiem, czy Maf wprowadzi takie zmiany, ale chyba nie zaszkodziłoby to.

Aktualnie - patrzmy na ustawienia przed naciśnięciem na "start".

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-08-05, 13:08   

Maf nie uważa, żeby to był jakiś problem. Zwracałem mu na to uwagę wielokrotnie, pierwszy raz pewnie ponad dwa lata temu. Wg niego nie jest wielkim utrudnieniem, czy uciążliwością sprawdzanie przed każdą grą ustawień...

Trzba go będzie znowu pomęczyć, w końcu - jak mawia przysłowie - kropla drąży skałę nie siłą, lecz częstym padaniem. :)

Swoją drogą to Maf mnie już kilka razy zaskoczył stylam wprowadzania niektórych zmian (np. na którąś naszą propozycję (nie pamiętam co to było - swap, albo plansza 15x15) trasznie kręcił nosem, napisał mi, że musi to dokładnie przenyśleć, że za jakiś tydzień się odezwie i się dogadamy - i nagle po dwóch dniach okazuje się, że nowość już funkcjonuje!!!! Przypomniało mi się, to był swap - okazał się niewypałem, bo "cwaniaczki" odkryli, że można dzięki temu grać krótkie gomoku.)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group