Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-11, 00:04
Ulotka
Autor Wiadomość
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2010-12-01, 19:28   

Wow, przykro mi ermijo, ale według mnie jest koszmarny :) może by zrobił wrażenie, na 10 latkach w roku 1996 :) Ale standardy się trochę zmieniły.

Gdybym miał to konkretniej wyartykułować:
- koszmarna ramka
- koszmarna czcionka
- niewidoczne kompletnie słowo gomoku
- za dużo pierdół na obrazku, do tego robionych jak w paintcie
- zielone tło w połączeniu ze sraczkowatym pucharem daje raczej nieciekawy efekt
- ogólnie nieczytelny

rozumiem, że się napracowałeś, ale według mnie powinno to jednak wyglądać inaczej

najlepiej wywalić ramkę, zrobić prosty plakat oparty na zdjęciu dwójki anonimowych osób grających w gomoku na kartce - to akurat niezły pomysł, no i powinna pojawić się informacja, że to kółko i krzyżyk do pięciu :) a i tak widzę mały sens wieszania tego na mieście, chyba, że z jakimś numerem telefonu do informacji o turnieju, bo w ciemno to raczej nikt z ulicy nie przyjdzie
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
alicecooper 
Skarbnik

Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 2233
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-12-01, 19:55   

najlepiej 2 panienki z agencji towarzyskiej grające w gomoku, w strojach organizacyjnych :P aczkolwiek wtedy niezupełnie gracze by przyszli :)
 
 
ermijo 


Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 1950
Skąd: N49°37`E20°42`
Wysłany: 2010-12-01, 20:41   

No właśnie chodziło o to, żeby się napracować a prosty plakat ze zdjęciem w tle do najtrudniejszych nie należy i robi się to w 10 min. Co zrobiłem, to umieściłem na forum (jakbym robił plakat ze świętym mikołajem pewnie nie było by posta). Swoje zdanie mam również krytyczne, ale chodziło głównie o poznanie oprogramowania /corel+photoshop/.
Robiłem to na monitorze 15 calowym i jakoś ciesze się że kurs się skończył. Gapienie sie na to coś przez 8 godzin dziennie do najzdrowszych rzeczy nie należało.
Jeśli ma być to mój chleb powszedni to lepiej poćwiczę jeszcze 8) ...i jak będzie trzeba w ramach ćwiczeń zafunduję lepszą robótkę.

Dzięki za krytykę - a jakże !
_________________
Always: "Homo ludens"
Never: "Homo faber"
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2010-12-01, 23:42   

Mnie tam się generalnie podoba, chociaż wyraz gomoku rzeczywiście napisałbym jakoś inaczej :)

Pozdrawiam

Angst

P.S. W ramach ćwiczeń przygotuj może wiele różnych wersji, a potem w głosowaniu wybierzemy najlepsze prace. Oczywiście inne osoby też przecież mogą coś wykombinować ;)
 
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2010-12-03, 02:00   

Kompetyszyn? :) Może jakiś konkursik na przyszłe jakieś Mistrzostwa?
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
vilumisiek 


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1604
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2010-12-15, 22:29   

Ile czasu na to zmarnowałeś? :D

Bad +1
 
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4356
Skąd: Polska
Wysłany: 2014-02-21, 15:50   

Myślimy o wykorzystaniu ulotek z informacjami o turnieju i dystrybucją w Krakowie.
Pytanie do Was, czy ktoś podjąłby się jej zaprojektowania.

Wstępnie na forum Zarządu zgłosiłem następujący projekt:
Ulotka dwustronna, formatu A6 (105×148 mm). Pierwsza strona skrótem ogłoszenia (kto, co, gdzie i kiedy organizuje). Druga strona zawierająca mapę i ewentualnie wyjaśnienie czym jest gomoku/pente.

Brakuje szczegółów w kwestii szaty graficznej, ale to już niech autor zdecyduje. Zależy nam, by ulotka była praktyczna (wyraźne informacje na temat - co, gdzie i kiedy).

Jeżeli ktoś ma inną koncepcję od zaproponowanej, to nie trzeba walczyć o jej zatwierdzenie, tylko ukazać efekt swojej pracy :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group