Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Europejskie Puchary i pojedynek Wisła - Real
Autor Wiadomość
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-08-12, 11:43   Europejskie Puchary i pojedynek Wisła - Real

Szkoda.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2004-08-12, 13:03   

ale grali wielki mecz:)) w rewanzu bedzie lepiej, w kazdym razie wszyscy w krakowie jestesmy dumni z naszego zespolu. z taka gra nie mamy sie kogo bac w pucharze uefa. brakowalo tylko kosowskiego na lewej, zeby pociagnac zespol po pierwszej bramce;)
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-08-12, 14:53   

Jako kibic niezależny (a zatem bardziej obiektywny) podzielę się swoimi uwagami...

Przede wszystkim Wiślacy wyszli na mecz sparaliżowani klasą rywala. Widać to było w każdym zagraniu. Jedyny, który nie uległ tej presji, to Gorawski, ale on nie grał akurat w wyjściowym składzie (może jeszcze Zieńczuk). Mimo tego na tle Realu Wisła wcale nie wyglądała gorzej (zabawny Figo, rozkojarzony Ronaldo, śpiący Zidane, niewidoczny w sumie Raul). Niestety, krakowscy gracze znali już wynik przed meczem i w pełni się on potwierdził. Zagrali zbyt bojaźliwie, przestraszyli się szansy, a chwalenie ich po takim meczu sprawi, iż nigdy nie będą w stanie walczyć o najwyższe stawki... Oni naprawdę w niczym Realowi nie ustępowali - zabrakło nam po prostu Morientesa, bo Frankowski może nastrzelać goli raczej tylko Gruzinom lub w rodzimej lidze...

Aż strach pomyśleć, co by było gdyby piłkarze Wisły wyszli bardziej bojowo nastawieni... Mielibyśmy może prawdziwą okazję do świętowania, a nie kolejną "piękną porażkę"...

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-08-12, 22:51   

W sumie Angst ma rację, ale przez 70 minut trzymaliśmy się dobrze i miało się tak skończyć, a tu zonk.

Graliśmy z drużyną WIT Georgia Tbillisi - 8:2 / 3:0 - Legia dzisiaj też grała, tyle że z FC. Zacznij doceniać inne ligi.

Real po prostu był odważniejszy, bardziej wyluzowany, ale nikt mi nie powie, że Wisła była gorsza. Po prostu była mniej skuteczniejsza.

3:1 dla naszych w rewanżu i PAPA Real.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-08-13, 08:44   

Zgadzam się z każdyn słowem napisanym powyżej.
Jedyną przyczyną porażki Wisły uważam zmianę Ronaldo-Morientes.
Choć mało kto się w tym ze mną zgodzi prewnie Morientesa uważam za najlepszego napastnika na świecie. Nie mam więc większych pretensji do Kłosa, że go nie upilnował. Przegrał z najlepszym. Po skonfrontowaniu Wisły z najmocniejszym istniejącym klubem nie mam wątpliwości że mogą walczyć jak równy z najlepszymi i odnosić sukcesy.
Mam nadzieje, że tym razem jakaś Volarynga ich nie wyeliminuje z pucharu UEFA.
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-08-13, 11:26   

A co powiecie na 1-3 w Madrycie??? :P

A tak w ogole to Uche był do zmiany znacznie wczesniej hehe, i z trybun mecz wygladal na calkiem wyrownany, jak w tv to nie wiem bo nie ogladalem :D

Pozdrawiam Soul.

PS. Wisełka i tak chyba sie najlepiej zaprezentowala ze wszystkich naszych druzyn w pucharach, ale korzystajac z okazji gratulacje dla Legii i Amiki za zwyciestwa, oraz zycze powodzenia Lechowi w odrabianiu strat z Moskwy.
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-08-13, 13:16   

Legia jest słaba, Amica też, a Lech miał gorszy dzień. Legia i Amica wygrają pewnie z 1:0 albo 2:0 w rewanżach. Lech zniszczy tego Tereka (transmisja w TVP - mają prawa do meczów w Poznaniu) ze 4:0.

Ciekawi mnie system nowego Pucharu UEFA. Muszę o tym więcej poczytać, na czym polega rozstawienie itd..

Całą siłą i wiarą kibicuje Wiśle, ale przy dopingu 30 tys. widzów (na pewno nie będzie kompletu - 60 tys.) madryckich kibiców, będzie ciężko. Choć atmosferze na Reymonta kibice z Stantiago Bernabeu nie dorównają. Bo dla nich mecz z Wisłą, to tak jak mecz z Espanyolem, którego pewnie Wisła by zniszczyła, ale weź tłumacz Hiszpanowi.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2004-08-13, 14:01   

po tym co wczoraj pokazali to amica wcale nie wydaje mi sie slaba, ot wystarczy popracowac nad skutecznoscia, cala reszta ok i mysle, ze spokojnie awansuja do fazy grupowej pucharu uefa. graja ladnie dla oka, zreszta to w wiekszosci mlodzi gracze, jedyny brak to chyba lewa strona, widac braki po odejsciu zienczuka. legia slabiutko, ciekawe, czy dojda do drugiej rundy? lecha nie widzialem, to trudno mi oceniac..
wisla w madrycie pojedzie mam nadzieje tak jak trzeba, czyli 3-1 albo moze i lepiej:)) w koncu pierwszy szok maja juz za soba i mam nadzieje, ze teraz nikt nie bedzie sie bal realu. w pierwszym meczu faktycznie bylo widac, ze niektorzy sie przestraszyli, ale obrona, cantoro i zurawski grali na wysokim poziomie. najgorzej to graly skrzydla :/ uche bez formy jak kiedys, zienczuk tez slabo. tylko ze zmiennik jest tylko jeden, tzn gorawski, kukielka wchodzacy za zienczuka to byl chyba akt desperacji trenera.
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-08-13, 16:26   

Fakt, Gorawski zagrał nieźle. Amica to młodzi gracze i porównanie Amica - Legia, jest jak porównanie z MŚ grającej z USA i tej z Portugalią i Koreą. Więcej ambicji, i chęci osiągnięcia czegoś wielkiego.

Lech sparaliżowała myśl, że mecz wygra się sam.

Na Amicę nie postawiłbym ani grosza, bo jak Seven powiedział, to młodzi gracze, trenowani przez młodego Maćka Skorżę, który jest jednocześnie asystentem Janasa, są nieprzewidywalni.

Wisła wygra w rewanżu, bo musi. Niech sprawią sensację 21 wieku! No bo chyba Real jeszcze nigdy nie wszedł?

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2004-08-13, 20:24   

i wlasnie dlatego, ze amica to mlodzi gracze moga zajsc daleko (wydaje mi sie, ze awans z grupy do trzeciej rundy bedzie latwy, w koncu wchodza az 3 druzyny)..
heh, gdyby real przegral u siebie z wisla i odpadl, to pol krakowa by chodzilo pijane ze szczescia:) a sensacja chyba najwieksza w klubowym futbolu od wielu lat. tak przy okazji- wisla jak odprawiala teoretycznie lepszych od siebie to zawsze wygrywala 4-1, moze teraz powtorza :D
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-08-13, 20:39   

Mam nadzieję. Co do Amiki, to właśnie ta młodziez jest nieprzewidywalna. Raz tak, raz inaczej.

Jest gdzieś tego Pucharu UEFA opis?

Teraz są eliminacje, walczą o awans do 1. rundy, wtedy przechodzą 3 zespoły do rundy 2. Chyba troszkę ci sie pomyliło ;)

Jak tylko znajdę coś dokładniejszego o UEFA to wkleję.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2004-08-13, 22:48   

nic mi sie nie pomylilo, zastosowalem maly skrot myslowy, tzn pisalem o przejsciu z fazy grupowej p. uefa do trzeciej rundy. szczegoly masz tutaj - http://www.xs4all.nl/~kas...uefa/index.html - tam sa tabelki. zakladam ze wszystkie polskie druzyny przejda eliminacje i pierwsza runde. wtedy trafiaja do 5-zespolowych grup, z kazdej grupy wychodza 3 ekipy. wg mnie wstydem byloby odpasc na tym etapie, no ale zobaczymy na co ich stac (zwlaszcza ciekawi mnie legia;)
 
 
 
Pavlini 

Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 168
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-08-13, 23:39   

Ciezko bedzie awansowac zarowno Lechowi i Amice do fazy grupowej,ze wzgledu na to ze sa nierostawione. a przy takiej grze to i Legia moze miec problemy niestety.

Biorac pod uwage nawet to, ze Terek jest liderem drugiej ligi z ogromna przewaga nad reszta, Lech powinien poradzic sobie w Moskwie.
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-08-14, 00:04   

Lech już sobie radził w Moskwie (na stadionie Lokomotiw). Najbliższy mecz w Poznaniu.

Mecze Legii, Lecha, Amiki to 2 runda kwalifikacji. Wg tych tabelek (nie znam dobrze angielskiego) dopiero niedlugo będzie 1 runda, czyli trochę daleko do 3.

Mógłby to ktoś przetłumaczyć i mi objaśnić?

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
Pavlini 

Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 168
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-08-14, 00:20   

Ok - napisze tak - powinien byl poradzic sobie w Moskwie.

Teraz trwa druga runda kwalifikacyjna, potem bedzie pierwsza runda zasadnicza, po niej runda grupowa(tzw. druga runda).
Sluze pomoca przy objasnianiu dalszym.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group