Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Europejskie Puchary i pojedynek Wisła - Real
Autor Wiadomość
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-08-14, 11:38   

No a w pierwszej rundzie jak to wszystko będzie wyglądać?

Ile drużyn, jaki typ rozstawienia, itd..

A w drugiej?

Sorki, ale to mnie po prostu ciekawi.. :roll: Was pewnie też.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-08-14, 12:22   

Hej
Mnie też ciekawi to jak i kilka innych kwesti związanych z rozgrywaniem europejskich pucharów. Dlatego zmieniłem temat, gdyż obok meczu Wisła-Real poruszane są ciekawe kwestie, które teraz już są w 100% na temat :) .

Wydaje mi się że ewolucja Pucharu UEFA idzie w dobrym kierunku. Rozgrywki będą ciekawsze. Dobrze by było gdyby maxymalnie upodobnić puchar UEFA do ChL i stworzyć z tego jakby 2 lige Europejską :) .
 
 
Pavlini 

Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 168
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-08-14, 14:20   

W pierwszej rundzie wystartuje 80 zespolow, przegrany odpada.
Zostaje 40 druzyn, ktore utworza 8 grup po 5 zespolow 8)
Nastepnie z kazdej grupy wyjda po trzy zespoly i dolacza do nich ci, ktorzy odpadli w fazie grupowej LM. Od tej pory bedzie obowiazywal system pucharowy.
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-08-15, 12:45   

Dziękówa, o to chodziło 8)

Przypomnę, że przegrani z 3rundy el. LM będą rozstawieni w 1rundzie UEFA, czyli Wisła (jeśli przegra w Madrycie, a to niemożliwe) może zagrać z Legią :P

Potem w grupach też sobie poradzą ze 3 polskie drużyny, systemem pucharowym zostanie tylko Wisła (albo Real) i przewiduję półfinał, bądź finał dla Wisły (albo Realu)

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2004-08-15, 14:15   

wisla nie moze zagrac z legia w pierwszej rundzie. raz ze legia prawdopodobnie tez bedzie rozstawiona, a dwa - zespoly z tego samego kraju moga spotkac sie najwczesniej w 4. rundzie (w lidze mistrzow w cwiercfinale), kiedy zostaje 16 druzyn. ja bym w kazdym razie nie mial nic przeciwko, powiedzmy, polfinalowi uefa wisla-legia, skonczyloby sie wreszcie szpanowanie warszawiakow wynikiem sprzed roku,hehe
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-08-15, 17:20   

Skończyło się jak Wisła w rewanżu 1:0, no ale to 4:1 to hańba lekka ;/

Ja tylko powiem, że Wisła nie ma sobie równych w Europie Środkowo-Wschodniej i do ćwierćfinału wejdą na luzie.

Boje się tylko o to, że Cupiał sprzeda Żurawia i innych, którzy pokażą się w ew. LM lub UEFA, a kupi kogoś niewystarczającego :(

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-08-15, 20:39   

Adik napisał/a:
Ja tylko powiem, że Wisła nie ma sobie równych w Europie Środkowo-Wschodniej

Jest kilka dobrych drużyn np. Slavia Praga, Partizan Belgran i pare innych (szczególnie Czeskich) które mogłyby spokojnie powalczyć z Wisłą.
W pucharach na razie jeśli chodzi o drużyny polskie zdecydowanie Wisła zagrała najlepiej. Według mnie na Reymonta nie było w ostatnich latach takiej dobrej drużyny.
Jeśli nie w lidze mistrzów to na pewno powalczą z powodzeniem w pucharze UEFA.

Podobnie jak Adika i Sevena, Wisła to też moja ulubiona drużyna :) i mam nadzieje, że mieszkając w Krakowie uda się załapać na jakiś mecz Wiślaków. Już się nie moge doczekać!
 
 
seba 

Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 167
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-08-15, 20:47   

Adiku...... tu piszesz że boisz się że Boguś Cupiał sprzeda Żurawskiego ale w założonym przec Ciebie tamacie " Manager Wisły Kraków" piszesz że sprzedałbyś Żurawskiego bo Wisła ma za dużo napastników. :roll: Ja kibiucuje Legii ale uważam że Wisłą powinna zatrzymać Żurawskiego w Krakowie..... bez Żurawia to nie będzie tą samą Wisłą. Fakt że mają Frankowskiego ale duet: Franek - Żuraw jest świetny i wątpię by Wisła znalazła jakiegoś piłkarza który bedzie grał równie dobrze jak Maciej Żurawski. A więc jak Adik? sprzedawać Żurawia czy go zostawić?

Pozdrawiam
Seba
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-08-15, 21:32   

Szkoda by było, gdyby sprzedali Żurawskiego, a w zamian dokupili jakiegoś drugorzędnego piłkarza.

Ja tam jestem za kupnem Mili i Choto, a sprzedażą Żurawskiego, bo to im się najzwyczajniej w świecie opłaca. Kombinacje Franek-Kuźba, Kuźba-Dawidowski, Dawidowski-Franek, są naprawdę najlepsze w lidze. Nikt nie ma takiego ataku.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2004-08-16, 00:12   

adik chyba sie bravo sport naczytales:)) dawidowski to straszna lamaga, kuzba i franek to egzekutorzy, ktorym trzeba podawac pilke - od tego jest najczescie wlasnie Zuraw, oczywiscie sam tez strzela, ale bardzo duzo widzi i ma wiele asyst. poza tym strzal z dystansu, wolnego, czy nawet roznego. mylisz sie troche piszac ze p. cupial mialby sprzedac zurawia, on po prostu ma miec (nie wiem jak to bedzie w praktyce) zielone swiatlo do odejscia z klubu, jesli w tym roku nie awansujemy do ligi mistrzow. jesli nie bedzie mial sensownych ofert to zostanie. zreszta wisla ma ten komfort, ze nie musi sprzedawac graczy, zeby zapewnic sobie utrzymanie, stwierdzenie, ze sprzedanie zurawia bedzie sie wisle oplacac to jakies bzdury. to symbol tej druzyny. to jak odejscie raula z realu, tottiego z romy, czy owena z liverpoolu (swiezy przyklad, ze symbole upadaja..)
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-08-16, 14:04   

Czytam tylko Piłkę nożną, ale tylko u babci, jak nie mam dostępu do Internetu.

Bravo Sport ostatni raz kupiłem jak były te blaszki i nawet nie przeczytałem, bo to jedno wielkie gówno, w którym nic nie ma.

No to niech sprzedadzą Dawidowskiego (skoro łamaga, to po co kupili?) i kupią Milę.

Zarobili na Milę na meczu z Realem, a jak im w UEFA pójdzie, to też będzie OK.

Symbole upadają - racja. Raul upadł (nie gra jak kiedyś..), Totti upadł (plujek..), Owen (nawet na mecz z Grazer AK się nie załapał do "11").. Boję się tego, że Żuraw upadnie właśnie w Wiśle. Póki można na nim zarobić, trzeba sprzedać.

Ciekawie prasa hiszpańska skomentowała Maćka, dając mu notę 3 za mecz z Realem (najwyższą): "Co on jeszcze robi w tym klubie?". Nie mam pewności czy obraził Wisłę, że taka słaba, czy pochwalił jego, że taki dobry? Albo to i to :)

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
Minuta 
PostKiller



Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 188
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2004-08-16, 14:12   

Cytat:
Symbole upadają - racja. Raul upadł (nie gra jak kiedyś..), Totti upadł (plujek..), Owen (nawet na mecz z Grazer AK się nie załapał do "11")..


Owen nie gral w ogole w tym meczu, poniewaz finalizowal transfer z realem madryt. Gdyby zagral, nie gralby w rozgrywkach grupowych ligi mistrzow w innym klubie. :)
 
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2004-08-16, 21:02   

sam sie zastanawialem po co kupili dawidowskiego, moze to byla sprzedaz wiazana i zienczuk szedl z nim w "pakiecie"... po co kupowac mile to tez nie wiem, bo jest poki co cantoro i szymek, a lawka tez jest w tej chwili mocno obstawiona. zreszta mila bylby zakupem wlasnie na lawke, bo zanim sie zgra z reszta to minie pare tygodni, a i tak moze sie skonczyc jak z kukielka- niby reprezentant polski, a nie lapie sie do skladu.. a jeszcze jest kwiek, ja go nie widzialem w akcji, ale podobno chlopak ma talent!
ps. z mojej strony chyba eot, bo brniemy w jakies gdybanie bezproduktywne i chyba sie nawzajem nie przekonamy:)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group