Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wielki Restart IRP
Autor Wiadomość
truskawek 

Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 679
Skąd: Lubliniec
Wysłany: 2009-06-16, 00:33   

Gra ktoś jutro po NT? KOT? QVX? VILUMISIEK?
 
 
 
maestro 
Viceprezes


Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 1731
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-06-16, 01:53   

Będę grał dalsze mecze IRP, ale najwcześniej po 25 czerwca.
 
 
spavacz 

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 758
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-06-16, 11:05   

Jestem do dyspozycji praktycznie codziennie. Wystarczy napisać na gg.
_________________
Pozdrawiam, Spav
 
 
Muchal 

Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 703
Skąd: Bietigheim (DE)
Wysłany: 2009-06-18, 14:51   

Nie jestem w stanie rozegrac moich pozostalych pojedynkow bo nie mam dostepu do neta, teraz jestem w kafejce ale to wyjatek. wracam we wrzesniu

pozdro
_________________
If the problem can be solved there is no use worrying about it, if it can't be solved worrying will do no good.
 
 
 
sosnowieec 

Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 25
Skąd: z polski ;)
Wysłany: 2009-06-20, 15:49   

jak by ktos chciała zagrac mecz to niech napisze na gg 11176436
 
 
marcopolo2k 


Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 26
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-06-20, 16:24   

zapraszam na umawianie się

Alicecooper - Marcopolo :
Chaosu - Marcopolo :
Ermijo - Marcopolo :
Marcopolo - Protiz :
Marcopolo - Roy :
Marcopolo - Sosnowieec :
Marcopolo - Vince :
Marcopolo - Wicher :

GG 371058
 
 
marcopolo2k 


Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 26
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-06-20, 16:25   

P.S. najczęściej gram około 21 - 23
 
 
casbah

Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 66
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2009-08-18, 20:08   

Wygląda na to, że IRP trochę zapomniane, ale chciałbym rozegrać wszystkie zaległe mecze. Mogę grać codziennie po 18. Jeżeli jest ktoś chętny to proszę napisać mi priv, albo na gg.
_________________
http://www.forum.gomoku.p...t=1174&start=90
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2009-08-24, 01:03   

Wczoraj powinny zakończyć się bieżące eliminacje do IRP. Po początkowym entuzjazmie niestety później było coraz gorzej z rozgrywaniem gier...

Biorąc pod uwagę fakt, iż niewiele osób zostałoby sklasyfikowanych postanowiłem przedłużyć eliminacje do 30 września. W najbliższym czasie podam szczegóły dotyczące zaktualizowanych zasad dotyczących umawiania na mecze i punktów karnych, które będą obowiązywać w tym dodatkowym czasie.

Mam nadzieję, że rzetelni gracze zrozumieją i zaakceptują moją decyzję. Jeżeli ktoś nie ma ochoty kontynuować gry w eliminacjach, proszę bardzo o informację w tym temacie lub poprzez wiadomość prywatną.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2009-08-30, 01:36   

Zgodnie z zapowiedzią chciałbym poinformować o zasadach obowiązujących w dodatkowym czasie II Eliminacji IRP.

Postanowiłem, iż utrzymane zostaną punkty karne, przy czym przyznany zostanie jeden punkt karny za każdy nie rozegrany mecz z graczem, który został sklasyfikowany. Zniesione zostają jednocześnie wszelkie dotychczas przyznane punkty karne. Aby uniknąć przyznania punktów karnych należy zjawić się w wyznaczonym wcześniej terminie w Kurniku, zgodnie z poniższymi regułami:

Datę spotkania może zaproponować każdy z zawodników każdemu ze swoich przeciwników w dowolnym czasie, przy czym proponowana data nie może być wcześniejsza niż 72 godziny od momentu złożenia propozycji. Wszelkie propozycje powinny być umieszczane na forum.gomoku.pl w temacie „IRP – umawianie spotkań" i zawierać konkretny dzień miesiąca, godzinę oraz nazwę pokoju). Na propozycję terminu meczu należy odpowiedzieć w ciągu 3 dni, akceptując datę lub proponując nową (nie wcześniejszą niż 72 godziny od momentu jej opublikowania). Brak odpowiedzi w ciągu 3 dni traktowany będzie jako akceptacja.

W przypadku, gdy gracze nie będą w stanie znaleźć dogodnej dla siebie daty, mecz powinien zostać rozegrany w "admin date" - 27.09.2009, 11:00. Jeżeli dany gracz pojawi się w ustalonej wcześniej dacie, ale nie rozegra meczu z powodu braku przeciwnika, wówczas nie przyznaje się mu za taki mecz punktu karnego.

Mam nadzieję, że powyższe rozwiązanie wyeliminuje problem "opieszałych" graczy. Przypominam również, iż sklasyfikowane zostaną jedynie te osoby, które rozegrają co najmniej 7 spotkań.

W razie pytań lub wątpliwości piszcie proszę w tym temacie.

Pozdrawiam

Angst

P.S. Na spotkania można umawiać się w dowolny sposób, byle skuteczny. Jednak tylko przestrzeganie opisanych powyżej reguł daje gwarancję uniknięcia punktów karnych.
 
 
 
amiga_500 


Dołączył: 09 Mar 2008
Posty: 108
Skąd: pcimie wielkie
Wysłany: 2009-08-30, 14:55   

Sorki że się wcinam ale moim zdaniem jeśli IRP nie zmieni formuły to przypominanie , karanie , ganienie zawodników nic nie pomoże .
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2009-08-30, 17:21   

A jaką formułę proponujesz?

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
amiga_500 


Dołączył: 09 Mar 2008
Posty: 108
Skąd: pcimie wielkie
Wysłany: 2009-09-02, 20:54   

Jeden turniej w miesiącu ,ranking z sześciu najlepszych wyników z ostatniego roku. Plus że wiesz komu się chce i stawi się na wezwanie ,plus że jak jesteś dobry to gdy nie możesz zagrać kilka razy nic to ci nie zaszkodzi a nie wystawisz nikogo do wiatru i tylko jeden wielki minus czyli frekwencja na turniejach.
 
 
spavacz 

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 758
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-09-02, 21:26   

Zagraj w nt, praktycznie pasuje do Twojego opisu...
_________________
Pozdrawiam, Spav
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4365
Skąd: Polska
Wysłany: 2009-09-02, 21:32   

Już gra, dlatego pasuje.

Co nie zmienia faktu że enty raz rundy są przedłużane, po co trzymać takich co nie chcą grać ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group