Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Manager Wisły Kraków..
Autor Wiadomość
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-08-15, 18:51   Manager Wisły Kraków..

Witam.

Proponuję, aby fani Wisły (dużo nas trochę tutaj) i nie tylko, pobawili się w prezesa WK.

Kogo należy kupić w przerwie zimowej, kto najlepiej pasowałby do ustawienia krakowskiej Wisły, jak powinna wyglądać pełna kadra, kto będzie gwiazdą w przyszłym sezonie, jakim systemem powinna grać Wisła, itd..

Ja może zacznę od spekulacji nt. przejścia Golińskiego do Wisły.

Przede wszystkim uważam to posunięcie za bezsensowne, bo mamy środkowego Kukiełkę (defensywnego), Kwieka (defensywnego), a także bardziej wysuniętych Szymkowiaka i Cantoro. To świetna czwórka, a szkoda marnować takiego gracza jak Golina.

Prawdopodobnie będzie grał dla Legii, ale Legia i tak jest słaba, bo jak kupują byle kogo, to niestety będą mieli tego rezultaty (brak doświadczenia nowego prezesa).

Wg mnie przyda się jednak ktoś taki jak Mila - coprawda 2mln € to dosyć dużo, ale można go kupić jeśli przedstawi się atrakcyjną ofertę. Sebastian nie ma okazji pokazać się w Europejskich Pucharach, więc powinien chociaż 2 lata pograć dla Wisły. Co prawda jest on środkowym, ale z nim Wisła byłaby mocniejsza, niż chociażby z Cantoro (tak myślę).

Wydaje mi się, że potrzebny jest jeszcze jakiś dobry obrońca zagraniczny. I tu jasno widzę kandydaturę Choto z Legii. Wyśmienity lewy obrońca, może być zastępstwem dla czasem zbyt walecznego, Marcina Baszczyńskiego. Prawa strona jest dosyć mocna, a na środku, mimo tego, że czasem Kłos zawodzi, ma pomoc w postaci młodego Głowackiego.

Uważam, że Wisła powinna za rok walczyć o LM w takim składzie:

Majdan - Choto, Głowacki, Kłos, Mijailović - Zieńczuk, Szymkowiak (Kukiełka), Mila (Cantoro), Uche (Gorawski) - Dawidowski (Kuźba), Żurawski (Frankowski).

Jestem za sprzedażą Żurawia i kupnem Mili i Choto.
Mamy zbyt wielu napastników.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-08-15, 20:25   

Adik, nie obraz sie, ale jesli widzisz w skladzie Wisły Choto zamiast Baszczynskiego to ja juz nie mam pytan. Mila do nas nie przyjdzie bo powiedzial ze woli Legie, a co do Golinskiego to kto wie, w sumie ten czlowiek moze grac zarowno w pomocy (srodek i lewa strona) jak i w ataku wiec moze jakies miejsce by sie dla niego znalazlo.

A i tak poza tym to Kukielka ma juz dosyc siedzenia na lawie wiec pewnie w zimie bedzie szukal klubu.

Jesli interesuja Cie takie spekulacje to zapraszam na
forum kibicow Wisły Kraków

Pozdrawiam Soul
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-08-16, 18:06   Re: Manager Wisły Kraków..

adik napisał/a:

Choto z Legii. Wyśmienity lewy obrońca, może być zastępstwem dla czasem zbyt walecznego, Marcina Baszczyńskiego


To Baszczyński nie gra na prawej obronie??

Pozdrawiam

Angst

P.S. Sprzedać Żurawia? Adik - na forum polecone przez Soula lepiej nie zaglądaj :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group