Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: bmac
2009-06-04, 13:17
Oficjalna lista kandydatów PSGRiP na QT Renju
Autor Wiadomość
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-05-25, 06:05   Oficjalna lista kandydatów PSGRiP na QT Renju

... oto oficjalna lista kandydatów, w kolejności zdolności do zakwalifikowania się, a więc:

01. peacman
02. adifek
03. president
04. maestro
05. alicecooper
06. muchal
07. angst

08. utratos
09. arczi
10. yoss
11. ece ........./tu był pomyłkowo muszka, przepraszam/
12. puhol
13. chaosu


Pomimo werbalnych rozmów na MP, proszę o pilne deklaracje pisemne tutaj, w tym temacie (bez komentarzy!). W przypadku rezygnacji potencjalna możliwość wyjazdu przechodzi na kolejnego na liście. Póki co tylko peacman oraz utratos z ww listy zadeklarowali chęć uczestniczenia w QT Renju. Nikt poza ww 14-tką tu się nie wypowiada, proszę.
Nieprzekraczalny deadline, godz 24.00 dnia 09.06.2009 roku, brak deklaracji jest rezygnacją. Proszę nie czekać do ostatniego momentu, dziękuję....

bmac
_________________
Gość, sprawdzeniem wartości wiedzy jest jej moc uszlachetniania i oczyszczania życia ...
Ostatnio zmieniony przez bmac 2009-05-25, 10:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-05-25, 07:02   

... utratos powiedział:

Nie wiem jakie sa zasady kwalifikacji i czy jestesmy w RIFie ale wyrazam chec udzialu w turnieju kwalifikacyjnym na ms swiata w Renju( QT).
Co do zasad kwalifikcji w mojej opini z racji na uciekajacy czas decyzje powinny byc podjete jak najszybciej gdyz Ms to powazna impreza i nie mozna do niej przygotowac sie w kilka dni....Pozostale federacje dawno temu przeprowadzily kwalifikcje i rozstrzygnely kto bedzie je reprezentowal a my wciaz nie mamy nawet zasad :D
Reprezentacja powinna skladac sie z jak najlepszych( najsilniejszych) polskich graczy.
Najsensowniej wyglada propozycje 2 +1 z tym w zaistnialej sytucji optowalbym za 2 miesjcami z rankingu i jednym z MP. Uzasadniam to krotkim czasem- renju blitzem na MP( z tego co zrozumialem bedzie 30min na zawodnika) oraz caly czas brak ogloszenia iz bedzie to turniej kwalifikcyjny( co moze wykluczyc mozliwosc przygotowania sie a nawet przyjazdu na turniej)
Niestety nie bedzie mnie na MP w Warszawie. W tej chwili jestem na wolontariacie w Malawi.

Pozdro!
_________________
Gość, sprawdzeniem wartości wiedzy jest jej moc uszlachetniania i oczyszczania życia ...
Ostatnio zmieniony przez bmac 2009-05-25, 07:07, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-05-25, 07:03   

... peaceman powiedział:

... Generalnie zainteresowany jestem wyłącznie renju. Chciałbym zagrać w QT i oczywiście top 5 w AT:) W przypadku odpadnięcia z QTrenju, raczej zagram w BT niż w GQT...
_________________
Gość, sprawdzeniem wartości wiedzy jest jej moc uszlachetniania i oczyszczania życia ...
 
 
 
maestro 
Viceprezes


Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 1731
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-05-25, 09:20   

Skoro pierwsza dwójka jedzie, to jeśli trzeci President podtrzyma swoją decyzję, którą zadeklarował na turnieju, wówczas cały ciężar ostatecznego rozstrzygnięcia kształtu reprezentacji spada na mnie. Zdaję sobie z tego sprawę, muszę przemyśleć wszystkie "za" i "przeciw", dlatego swojego stanowiska nie przedstawię dzisiaj, choć postaram się to uczynić jak najszybciej. W tej chwili jest to 50-50.
 
 
Muchal 

Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 703
Skąd: Bietigheim (DE)
Wysłany: 2009-05-25, 09:34   

ja jestem nawet 2 razy ;p więc mogę raz zrezygnować, a później jak dojdzie do mnie znowu to się zgodzić :) nie no ja od razu oficjalnie piszę, że jeśli dojdzie do mojej decyzji, to rezygnuję z udziały w QT
pozdro
_________________
If the problem can be solved there is no use worrying about it, if it can't be solved worrying will do no good.
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2009-05-25, 10:59   

Podtrzymuję swoją decyzję - dla dobra Polski rezygnuję z ewentualnego wyjazdu :D

Za to wybieram się na MŚ w gomoku!

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
president_devil 


Dołączył: 21 Maj 2005
Posty: 200
Skąd: Szadek
Wysłany: 2009-05-25, 12:57   

Podtrzymuję swoją decyzję z MP, z powodu braku czasu na przygotowania i niepewnego kalendarza zajęć w sierpniu. BTW, widzę, że i Prezes ma teraz opis ze mną w roli głównej... ;)
_________________
Geniusz może mieć swoje ograniczenia, ale głupota nie jest tak upośledzona.
 
 
 
maestro 
Viceprezes


Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 1731
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-06-04, 12:01   

Podjąłem ostateczną decyzję: jadę do Czech i biorę udział w QT.
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-06-04, 13:17   Oficjalna lista PSGRiP na MŚ Renju turniej QT

Oficjalna trójka reprezentantów Polski na Mistrzostwa Świata RENJU w Czechach:

1. Peacman - Paweł Nowak
2. Adifek - Adrian Fitzermann
3. Maestro - Paweł Tarasiński

Tym samym zamykam temat. Zainteresowanych proszę o kontakt w sprawie wypełnienia aplikacji z Alicem /jak najszybciej!/

bmac
_________________
Gość, sprawdzeniem wartości wiedzy jest jej moc uszlachetniania i oczyszczania życia ...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group