Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
XII Tura IRP - wyniki
Autor Wiadomość
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2010-07-03, 21:36   

zukole napisał/a:
Dlaczego są uwzględniane gry casbah - vince, skoro były w styczniu ?
crosslet napisał/a:
Może to coś zmieni, bo nie został zapisany mój mecz z Vince'm a odbył się...

Najprawdopodobniej omyłkowo wpisałem wygraną Crossleta Casbahowi :) Zainteresowanych przepraszam, błąd już poprawiłem.

zukole napisał/a:
Chodzi mi tylko o wynik do rozpiski, bo w klasyfikacji nic nie zmieni.

Tak, nie wpływa to w żaden sposób na klasyfikację. Ale fajnie, że ktoś przegląda wyniki i reaguje :)

rakdar napisał/a:
Czy przyznałeś nam obustronny walkower?

Tak, w wynikach jest wpisany rezultat -:-.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-07-04, 00:51   

. . .Prawie awansowałem do grupy A! Z sezonu na sezon jestem coraz lepszy : )
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
rakdar 


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 336
Skąd: Toruń
Wysłany: 2010-07-04, 14:40   

angst napisał/a:
rakdar napisał/a:
Czy przyznałeś nam obustronny walkower?

Tak, w wynikach jest wpisany rezultat -:-.

Gwoli prawdy gdy to pisałem, tego rezultatu nie było. Gdyby był i w tabelce każdy miał po 3 mecze (nadal tak nie jest), to pytania oczywiście by nie było, ponieważ wszystko byłoby jasne.
_________________
Niektórym nie przeszkadza gdy są opluwani. Widocznie lubią deszczową pogodę...
 
 
Muchal 

Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 703
Skąd: Bietigheim (DE)
Wysłany: 2010-07-04, 17:39   

Ja np. nie rozegrałem meczu z House, z Rakdarem czy z Alicem bo nigdy im nie pasowało, no ale reguły to reguły... chyba już w kolejnej edycji nie wystartuje.
_________________
If the problem can be solved there is no use worrying about it, if it can't be solved worrying will do no good.
 
 
 
rakdar 


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 336
Skąd: Toruń
Wysłany: 2010-07-04, 18:23   

Zapomniałeś dopisać, że moje propozycje nie pasowały Tobie :) . Po prostu w tej edycji się nie dogadaliśmy, nasze wolne terminy nie nachodziły na siebie.
_________________
Niektórym nie przeszkadza gdy są opluwani. Widocznie lubią deszczową pogodę...
 
 
Kubica10 

Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 217
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2010-07-04, 21:17   

Muchal napisał/a:
Ja np. nie rozegrałem meczu z House, z Rakdarem czy z Alicem bo nigdy im nie pasowało, no ale reguły to reguły...

Hej, ale proponowałem także inne terminy na które nie dostałem odpowiedzi. Skąd miałem wiedzieć czy będziesz grać czy nie?
 
 
crosslet 

Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 496
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2010-07-04, 21:29   

W EL kolejka trwa 3 tygodnie i skoro ok. 8 ludzi potrafi znaleźć termin do gry to nie widzę przeszkód aby zrobić tak samo w IRP, dwóm osobom teoretycznie powinno być łatwiej się umówić. a jak nie to zrobić Admin Date taki, żeby się nie pokrywał się z AD z EL i może będę lepsze efekty tych rozgrywek. Bo jeśli jest luźny terminarz to wiadomo każdy sobie mówi że ma jeszcze czas, teraz nie ma formy albo coś tam i że zagram innym razem i tak to właśnie wygląda jak teraz.
_________________
video meliora proboque, deteriora sequor
 
 
Muchal 

Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 703
Skąd: Bietigheim (DE)
Wysłany: 2010-07-04, 22:15   

rakdar pisales mi zebym przyszedł po obojetnie ktorym NT , przyszedłem to przekładałeśdalej,powtorzylo sie po raz kolejny... nie mam zamiaru błagać Cie o grę.
_________________
If the problem can be solved there is no use worrying about it, if it can't be solved worrying will do no good.
 
 
 
Muchal 

Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 703
Skąd: Bietigheim (DE)
Wysłany: 2010-07-04, 22:29   

nie moge mieć z rakdarem np. obustronnego walkowera wtedy tez byłbym sklasyfikowany i bym nie spadł? ? ?
_________________
If the problem can be solved there is no use worrying about it, if it can't be solved worrying will do no good.
 
 
 
Kubica10 

Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 217
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2010-07-04, 22:47   

crosslet napisał/a:
Bo jeśli jest luźny terminarz to wiadomo każdy sobie mówi że ma jeszcze czas, teraz nie ma formy albo coś tam i że zagram innym razem i tak to właśnie wygląda jak teraz.

Dokładnie. To może zróbmy najlepiej kolejki i będzie dobrze. Pierwsze kolejka odbędzie się od tego dnia i skończy się tego. Druga kolejka zacznie się tego dnia skończy tego. Trzecia kolejka... itd. Jeżeli żaden z graczy się nie pojawi no to mecz nie zaliczony, a jeżeli jeden będzie się starał a drugi to oleje to powinno się dać walkowera dla starającego się i tyle.
Może trzeba trochę zaostrzyć zasady?
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2010-07-04, 23:36   

rakdar napisał/a:
Gwoli prawdy gdy to pisałem, tego rezultatu nie było. Gdyby był i w tabelce każdy miał po 3 mecze (nadal tak nie jest), to pytania oczywiście by nie było, ponieważ wszystko byłoby jasne.

Wynik był wpisany dwa dni przed Twoim postem. W tabelce celowo nie zmieniłem na 3 rozegrane mecze, bo on nie był rozegrany, a jednocześnie zawsze liczyłem taki mecz jak -4:-4.

Muchal napisał/a:
nie moge mieć z rakdarem np. obustronnego walkowera wtedy tez byłbym sklasyfikowany i bym nie spadł? ? ?


Nie :) Walkowery przyznałem tylko w meczach graczy sklasyfikowanych. Wszyscy z nich akurat grali ze sobą (co pewnie nie jest przypadkiem), z wyjątkiem Casbaha i Rakdara.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
Muchal 

Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 703
Skąd: Bietigheim (DE)
Wysłany: 2010-07-05, 20:07   

bez sensu, mam tak samo rozegrany mecz z crossletem i rozbijaczem jak rakdar, nie moge miec też walkowera z casbahem i być sklasyfikowany?

BEZ SENSU, czuję się zdyskryminowany
_________________
If the problem can be solved there is no use worrying about it, if it can't be solved worrying will do no good.
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2010-07-05, 21:49   

Protest rozpatrzyłem, chociaż może nie do końca tak, jak byś chciał, ale rzeczywiście Twoja sytuacja i Casbaha niczym się nie różniła. Niestety, obaj nie powinniście zostać sklasyfikowani. Więcej napisałem w temacie o XII turze.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
rakdar 


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 336
Skąd: Toruń
Wysłany: 2010-07-06, 17:01   

Muchal napisał/a:
rakdar pisales mi zebym przyszedł po obojetnie ktorym NT , przyszedłem to przekładałeśdalej,powtorzylo sie po raz kolejny... nie mam zamiaru błagać Cie o grę.

Kończę ten temat, bo i tak już nic się nie zmieni. Pisałem, że gram w turniejach NT i wtedy możemy umówić datę rozegrania meczu, a nie że zagram po turnieju.

rakdar napisał/a:
Najlepiej złapać mnie na NT i na żywo umówić termin.

Przyszedłeś, nie dogadaliśmy się i tyle, więcej nie ma co tego roztrząsać.

angst napisał/a:
Wynik był wpisany dwa dni przed Twoim postem.

Pisząc post, dokładnie czytam dany temat. Trudno byłoby nie zauważyć tego wyniku (było ich tylko kilka), szczególnie gdy dodatkowo były napisane pogrubionym drukiem. Jesteś administratorem i teraz nijak nie da rady udowodnić kiedy ten wynik wpisałeś. Więc też to zostawiam, pozostańmy przy swoich zdaniach.

Jeśli dobrze rozumiem, to teraz tabelka ułożona jest na podstawie gier trzech zawodników. Nigdzie nie doczytałem, aby o kolejności miejsc decydował alfabet.
_________________
Niektórym nie przeszkadza gdy są opluwani. Widocznie lubią deszczową pogodę...
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2010-07-06, 18:50   

rakdar napisał/a:
Jesteś administratorem i teraz nijak nie da rady udowodnić kiedy ten wynik wpisałeś. Więc też to zostawiam, pozostańmy przy swoich zdaniach.

Jest coś takiego, jak historia edycji posta. Nie mam pojęcia, po co miałbym wprowadzać kogoś w błąd w tak nieistotnej kwestii i zupełnie nie rozumiem Twojego uporu. Wynik dopisałem dokładnie 01.07.2010 o godz. 0:55. Może po prostu nie zwróciłeś na to uwagi. Nikt nie jest nieomylny.

rakdar napisał/a:
Jeśli dobrze rozumiem, to teraz tabelka ułożona jest na podstawie gier trzech zawodników. Nigdzie nie doczytałem, aby o kolejności miejsc decydował alfabet.
Powinniście z Crossletem rozegrać dodatkowy mecz o 2. miejsce. Szczegóły w temacie ogólnym.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group