Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ILP 2010/2011?
Autor Wiadomość
Karol G. 

Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 403
Skąd: Cambridge
Wysłany: 2010-08-01, 11:30   ILP 2010/2011?

Czy będzie organizować ktoś ILP na najbliższy sezon?
Jeśli tak to:
1. W jakiej formie, czy będą jakieś nowości w stosunku do poprzedniej edycji?
2. Może wprowadzić jakieś terminy i wedle nich grać bo na razie było to na zasadzie pospolitych ruszeń? (w sensie dotychczasowych edycji ILP które ja pamiętam)
3. Może jest szansa na podpięcie tego pod formułę czeskich rozgrywek gomoku (tych indywidualnych, które są zaadoptowane do formuły Euroligi). Z tego co iec w temacie o IRP pisał to jest to teoretycznie możliwe. Atutem takiego rozwiązania byłaby czytelniejsza prezencja wyników i statystyk.
4. Czy jest szansa na uaktywnienie na potrzeby takich rozgrywek graczy którzy jakoś szczególnie Pente się nie interesowali ale jak pojawiały się rozgrywki to czasami brali w nich udział (np. Muchal, Peace) z niezłymi wynikami.

Przypuszczalnie w nadchodzących jesiennych miesiącach nie będę mieć za dużo czasu wolnego jednak mimo wszystko postarałbym się zagrać (jeśli zawody będą). Pente czy Keryo to dla mnie bez znaczenia.

-Karol
 
 
crosslet 

Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 496
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2010-08-01, 15:02   

Ja mógłbym wziąć udział z nadzieją, że zgłoszeni gracze nie zlekceważyliby tego.
Zaletą wprowadzenia terminów w kolejkach w tego typu rozgrywkach jest to, że w ciągu całego sezonu ciągle się coś dzieje, regularnie są rozgrywane mecze i raczej trudno o tym zapomnieć wtedy i gracz zachowuje optymalną formę przez cały czas.
_________________
video meliora proboque, deteriora sequor
 
 
spavacz 

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 758
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-08-01, 15:18   

Mam zamiar zabrać się za kolejną edycję ILP, mniej więcej na przełomie października/listopada, o ile oczywiście będą chętni.

Karol G. napisał/a:
1. W jakiej formie, czy będą jakieś nowości w stosunku do poprzedniej edycji?

Chciałbym, aby rozgrywki odbyły się zarówno w pro pente jak i keryo pente.
Karol G. napisał/a:
2. Może wprowadzić jakieś terminy i wedle nich grać bo na razie było to na zasadzie pospolitych ruszeń?

W nadchodzącej edycji z pewnością będzie terminarz gier, bo jednak jak to ładnie nazwałeś 'pospolite ruszenie' nie jest dobrą formą.
Karol G. napisał/a:
3. Może jest szansa na podpięcie tego pod formułę czeskich rozgrywek gomoku (tych indywidualnych, które są zaadoptowane do formuły Euroligi). Z tego co iec w temacie o IRP pisał to jest to teoretycznie możliwe. Atutem takiego rozwiązania byłaby czytelniejsza prezencja wyników i statystyk.

Jeśli ktoś mógłby w tym mi pomóc, to pewnie udałaby się i taka formuła.
_________________
Pozdrawiam, Spav
 
 
Muchal 

Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 703
Skąd: Bietigheim (DE)
Wysłany: 2010-08-01, 20:38   

Jeśli chodzi o mnie, to jeśli pojawiłyby się tego typu rozgrywki, chętnie wziąłbym w nich udział, choć nie obiecuję wysokiego poziomu gier z mojej strony. Skusiłbym się przynajmniej, żeby się czasem oderwać i pomyśleć na troche innej płaszczyźnie ;)

pozdro
_________________
If the problem can be solved there is no use worrying about it, if it can't be solved worrying will do no good.
 
 
 
Henry 

Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 257
Skąd: Polska
Wysłany: 2010-08-01, 20:53   

W tym roku pewnie będę mieszkał, gdzie indziej w Krakowie, więc prawdopodobnie będę miał dostęp do dsg :) , a w takim razie chętnie dostanę od kogoś baty :)
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2010-08-02, 22:07   

Mnie jak zwykle nie trzeba będzie namawiać i chętnie sprawię jakąś mini-sensację ;)

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2010-08-04, 20:45   

jak bede w Polsce, to tez wezme udzial, odmiana jak i forma rozgrywek sa mi obojetne.
 
 
 
dobrychemik 


Dołączył: 20 Cze 2007
Posty: 640
Skąd: Europa
Wysłany: 2010-08-20, 23:50   

Ostatnio wziąłem się za pente z nadzieją na zbliżenie się do naszej polskiej czołówki. Jeśli ruszą jakieś rozgrywki, to postaram się wziąć w nich udział. Preferuję zwykłe pro, ale Keryo też nie pogardzę.
_________________
Mgławica Heliks - jedna z najładniejszych mgławic planetarnych (nazwa "planetarna" pochodzi stąd, że w małych teleskopach wyglądem przypomina tarczę planety).
 
 
vilumisiek 


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1604
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2010-08-30, 09:49   

Ja też chętnie zagram.

Jeszcze chętniej dokończę wyzwanie Chemika. Chemiku co Ty na to?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group