Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Euroliga Gomoku - Sezon 2010/2011
Autor Wiadomość
alicecooper 
Skarbnik

Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 2233
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-04-18, 20:58   

niektórzy starali się mi imputować jakobym pisał o tym ze OH miało coś wspólnego
otóż zakładam dobre intencje etc - że nie miało
ale teraz ma - bo ma w swoim składzie kolegę którzy oszukał całą EL

maestro napisał/a:
Nie kwestionuję tego, że Mały oszukiwał, tylko to, gdzie oszukiwał

a właśnie takie podejście to dla mnie wstyd
(nieważne gdzie kolega kogoś pobił/okradł - byle nie na naszym osiedlu:P?)

żeby nie było że mówię na cudzym przykładzie to powiem na swoim
gdyby np okazało się że to ktoś z mojej drużyny robił nicki na meczu Polska-Czechy to bym takiego wywalił i tyle (aczkolwiek o ile wiem to nikt z daw)
PS czy lechista jest przypadkiem z trójmiasta?
PS2 (nic do lechisty osobiście nie mam;/, żeby nie było ze się znęcam, uważam że każdy zasługuje na 2 szansę, ale jednak może za rok a nie po 3 rundach)
 
 
maestro 
Viceprezes


Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 1731
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-04-18, 21:07   

alicecooper napisał/a:
a właśnie takie podejście to dla mnie wstyd
(nieważne gdzie kolega kogoś pobił/okradł - byle nie na naszym osiedlu:P?)


Pobił na innym osiedlu i dostał karę od odpowiednich organów które na tamtym obszarze o tym decydują. Nie widzę powodu dla którego my mielibyśmy go karać drugi raz za to samo, zwłaszcza, że u nas tego nie uczynił.
 
 
basniowystwor 

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 35
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-04-18, 21:16   

1) Od początku nie chciałem kary dla OH. Chciałem się dogadać, ale wspomnianego przez Maestra wieczoru zostałem mocno zlekceważony.

2) Promocja oszusta to współudział.

3) Owszem Maestro - WSZYSCY zostali oszukani przez Małego. WSZYSCY zgodzili się na określone warunki przystępując do rozgrywek czyli chociażby brak gry na dwóch nickach.
 
 
 
Magda 


Dołączyła: 27 Kwi 2010
Posty: 493
Skąd: Katowice
Wysłany: 2011-04-18, 21:17   

LUDZIE CZY WY NIE MACIE INNYCH PROBLEMÓW?? KAŻDY JUŻ POWIEDZIAŁ CO CHCIAŁ I ZDANIA NIE ZMIENI, WIĘC PO CO DALEJ W TO BRNĄĆ?
_________________
...
 
 
 
alicecooper 
Skarbnik

Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 2233
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-04-18, 21:19   

maestro
ano i tu się różnimy
co przyjmuję do wiadomości
nie podzielając jednakoż zdania
 
 
grajko

Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 36
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-04-18, 21:44   

Parę słów wyjaśnień do tamtego postu, który był dość mocny i poruszający.
Ten model ciał połączonych (mcpus i ohlehista), mógł być w intencji tylko dla ciekawej zabawy lub jako dodatkowa pomoc w grze z sentymentu do kolegów z MoC.
Okazało się jednak coś odwrotnego, wybuchła burza po identyfikacji tych nicków, do ktorej przyczyniła się mniemam dobra gra mcpusa w meczu z outsiders.
Natomiast jeśli chodzi o ost mój post, tematem słuszności juz podjętych kar, to został napisany w sytuacji tylko takiej gdyby lechista nie uniknąłby w ogóle kary
i mógł grać dalej rundę. Faktycznie kara została również i na ten nick nałożona co zmienia postać rzeczy w pewnym stopniu. Sorry za to zamieszanie.
Mimo wszystko komitet mógł bardziej sie postarac z podjęciem kar, np wycofaniem gracza do konca obecnego sezonu i odjeciem punktow zdobytych przez niego w obu druzynach.
Taka zabawa jakby tego nie nazwał musi jednak coś kosztować i być jakąś nauczką na przyszłość. Pozdrawiam
 
 
Henry 

Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 257
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-04-18, 22:07   

Wg mnie Grajko odejmowanie pktów w teamach nie daje nauczki Lechiście(Małemu), tylko zespołom, a jeśli jakąś winę popełnił jakiś zespół to był to zespół MC... , a jeśli chodzi o karę oraz jak pisaliście przymusowe wyrzucanie Małego z teamu. Tak więc uczestniczymy w rozgrywkach EL, gdzie jak wiemy kara komitet za takie rzeczy, z karą możemy się zgadzać, lub nie, ale jednak to oni znają sprawę najlepiej i podjęli takie działania, a nie inne... , a co do wyrzucenia go z teamu... uważam, że można dać mu szansę, tym bardziej, że wcześniej nie grał progiem, nie oszukiwał i co będę dalej podkreślał jest to moja i tylko moja decyzja co z tym zrobię, sorry, ale strasznie próbujecie na mnie wymusić decyzję taką, a nie inną, nie wydaje mi się to w porządku.
 
 
basniowystwor 

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 35
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-04-18, 23:13   

1) Wina nie leży wyłącznie po stronie naszego zespołu. Owszem - nie sprawdziliśmy gracza jak należy co nie zmienia faktu, że wspieranie oszusta nie jest do końca eleganckie względem innych - uczciwych - graczy. Ponadto Wy chyba również nie sprawdziliście go do tak końca, a przynajmniej nie pod kątem tego czy jest zdolny do oszukania dziesiątek ludzi. (w tym Polaków, których mieliście okazję poznać "na żywo")

2) Oczywiście, że to komitet podejmuje decyzje, ale chyba nie zaryzykowałbyś stwierdzenia, że nie może się pomylić? Poza spisanymi regułami każdego gracza powinny obowiązywać również zasady fair-play - szczególnie w tak małym światku gomoku.

3) Co do karania Małego to jestem pewien, że nigdy nie zrobi niczego podobnego w przyszłości - zatem skuteczność kary: 100%.
 
 
 
Henry 

Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 257
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-04-18, 23:48   

1) W jaki sposób wspieramy oszusta? (Tylko już nie pisz o wyrzucaniu z teamu...), a jak my go przyjmowaliśmy był czystym, nie mającym nic na sumieniu graczem, więc jakie miałem podstawy do nie przyjęcia go? Przecież nie jestem jasnowidzem nie wiem co kto zrobi w przyszłości.

2) Każdy może się pomylić, ale chyba my nie znając do końca sprawy nie możemy tego ocenić, prawda? :)

3) Skoro skuteczność kary to dla Ciebie 100% to czemu jeszcze postulujesz o usunięcie Małego z OH? :|
 
 
basniowystwor 

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 35
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-04-19, 00:12   

1) Wspierasz go obecnie Henry - wiedząc, że oszukiwał.

2) Kto zna sprawę lepiej od teamów OH, MC? Nie żeby coś, ale to chyba my jesteśmy głównymi zainteresowanymi.

3) Nie postuluję o to, jeśli tak napisałem w poprzednich postach to się z tego wycofuję. (pomyliłem się) Moją intencją było opisanie tego, co byłoby sprawiedliwe - nie tego, czego bym sobie życzył.

EDIT: Sprawdziłem i wydaje mi się (nie jestem tego pewien, bo mogłem coś przeoczyć), że ani razu nie wspomniałem o wyrzuceniu małego.
 
 
 
Henry 

Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 257
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-04-19, 00:46   

1) Pytałem się w jaki sposób wspieram Małego? :D Nie odpowiedziałeś na to pytanie...

2) Myślę, że komisja może znać więcej faktów, chociażby od samego Malutkiego..
 
 
basniowystwor 

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 35
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-04-19, 13:27   

1) Wspierasz go obecnie na forum - słownie - jakbyś nie zauważył. Ponadto nie zamierzasz przecież nie dawać mu grać. Występy w EL w dobrej drużynie to chyba niezłe wsparcie. Nie postuluję o jego wywalenie. Stwierdzam fakt.

2) Jeśli tak to czekam aż się z nami podzielą swoją tajemną wiedzą.
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2011-04-19, 14:47   

Komisja dysponuje zapisem mojej rozmowy z Lechistą. Przyznał się w niej do "drugiej tożsamości" i dlaczego postąpił tak, a nie inaczej. Odbyło się to z zastrzeżeniem nie rozpowszechniania tych informacji i ze swojej deklaracji staram się wywiązać.

Mamy również gentlemen's agreement wewnątrz Komisji, iż nie publikujemy dyskusji poprzedzających werdykt i nie ujawniamy, kto jak głosował w danym przypadku.

Zdarzały się już przypadki, że decyzja podjęta przez Komisję była broniona przez osobę, która została przegłosowana.

Nie widzę podstaw, aby zmienić powyższą praktykę w tym konkretnym temacie.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
crosslet 

Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 496
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-04-19, 21:20   

Jak czytam wypowiedzi niektórych osób to niezły ubaw mam :)

Powoli sam zaczynam odczuwać, że również i ja jestem winny.
Dlatego też pragnę najmocniej przeprosić za to, co się stało drużynę MoC, a w szczególności Baśniowego, który jest tak bardzo pokrzywdzony przez los. Mam nadzieję, że już więcej się to nigdy nie powtórzy, bardzo się będę starał.
Henry, a Twoje zachowanie jest po prostu karygodne.. jak tak można?

:D

pozdrowienia dla wszystkich VIPów :)
_________________
video meliora proboque, deteriora sequor
 
 
basniowystwor 

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 35
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-04-19, 22:37   

oj, crossi :lol:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group