Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pijane Stowarzyszenie!!!
Autor Wiadomość
Barfko 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 556
Skąd: 49°25'N8°45'E
Wysłany: 2004-10-19, 15:52   

A co mi tam do picia? A pijcie sobie i ja sobie też będę pił. W Ameryce np. każdy temat jest dobry, że by pogadać o (eufemistycznie) o kobietach. A u nas o piciu. Nuuuuuda. Żeby ci Amerykanie czasem o piciu ...
I co mam teraz dyskutować o tym, czy chodzenie na kobitki jest złe? Albo, że piwo to wróg młodzieży? Nie wiem z czego to wnioskujesz Soul. Ja tylko mówię rozmowy o piciu są nuuuuuuudne. Ja te teksty już milion razy słyszałem...

Cytat:
Barfko, szkoda ze Cie nie bylo - przynajmniej mialbys prawdziwy obraz tego, o czym piszemy.


Wy na razie o niczym innym nie piszecie, to jak mam mieć prawdziwy obraz.
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-10-19, 16:24   

Barfko napisał/a:
piwo to wróg młodzieży? Nie wiem z czego to wnioskujesz Soul.


Barfko napisał/a:
Nie da się ukryć, że bawi Was picie (co jest zrozumiałe) i historie o piciu (chyba też zrozumiałe - każdy naród ma swój sztandarowy sposób okazywania męskości). Jest to bardzo korzystne, bo młodzież turniejowa ma drogowskaz życiowy. Fajny wzorzec dobrej zabawy.


Byc moze nie umiem czytac ze zrozumieniem :wink:

A co o tego ze rozmowy o piciu sa nudne to sie zgadzam, znacznie ciekawsze jest samo picie :wink:
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-10-19, 16:29   

Trudno - nam widac sie nie znudzilo. Moze jakbys byl, to nie bylo by to dla Ciebie takie nudne.

No i nie odpowiedziales na pytanie "Dlaczego Cie nie bylo ?".
 
 
 
Barfko 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 556
Skąd: 49°25'N8°45'E
Wysłany: 2004-10-19, 16:45   

Cytat:
A co o tego ze rozmowy o piciu sa nudne to sie zgadzam, znacznie ciekawsze jest samo picie.


Z tym nie sposób się nie zgodzić.

Nigdzie nie napisałem, że zły przykład się daje pijąc przy młodzieży. Chodzi o to, że w ten sposób zapewniamy sobie kontynuację naszego spojrzenia na życie - poprzez opary. Mnie to nawet odpowiada. Pasjami zarywałem nocki przy brydżu w górach :wink: . I fajnie było. Ale o czym tu opowiadać. Ktoś tam coś przypalił i też było zabawnie. Ale nie ma tu nic do opowiadania. A teraz to trochę już mi szkoda czasu. Dzień za krótki, żeby pogrążać umysł w jakimś upojeniu.

Powody nieobecności na turnieju są bardzo powszednie i właściwie nie ma w tym żadnej tajemnicy, ale zachowam dla siebie :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group