Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Polska - Czechy po raz czwarty online.
Autor Wiadomość
alicecooper 
Skarbnik

Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 2233
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-03-21, 17:21   

potwierdzam
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4356
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-03-21, 19:12   

angst napisał/a:
Nie do przecenienia jest jednak jednocześnie doświadczenie z meczów międzynarodowych, toteż promowani byli nieco gracze już grający do tej pory w podobnych rozgrywkach (im częściej, tym lepiej).


Czyli dyspozycja/doświadczenie > forma, nice.

angst napisał/a:
Trzeba pamiętać, iż mecze on-line docelowo mają pomóc ustalić kadrę na mecze w realu. I zawsze zawodnicy pojawiający się na żywo będą w tym kontekście w lepszej sytuacji.


Angst, rozegraliśmy jeden mecz na żywo, be serious. Założenie ok, ale chwilowo mija to się z celem.

ermijo napisał/a:
Pozwolę sobie wytypować skład na mecz
Adif A
Angst B
Arczi A
Jas B
Gacul A
Marcin133 B
Puholek B
Zukole A


Z tego co angst pisał, to składy mają być o podobnej sile więc chlip.

Ogólnie zawiodłem się niektórymi powołaniem jak ich brakiem, cóż. Jeśli wygramy to raczej pójdzie to bokiem, w innym przypadku....

Jeszcze jedno, zacznijcie już analizować, bo jeśli nie macie zamiaru wykazać żadnej aktywności/podejścia do meczu to ja pasuję. Pozdro :)
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2011-03-21, 21:45   

Oj Zukole, zupełnie nie podoba mi się Twoja wypowiedź i chyba będzie trzeba pogadać w Krakowie - zapraszam zresztą wszystkich do dyskusji :)

angst napisał/a:
promowani byli nieco gracze już grający do tej pory w podobnych rozgrywkach (im częściej, tym lepiej).


Z takiego sformułowania wysnułeś, że:
zukole napisał/a:
Czyli dyspozycja/doświadczenie > forma, nice.

Ponadto, czy dyspozycja i forma to nie jest w zasadzie to samo? Dodatkowo ciekaw jestem sposobu na określenie bieżącej formy. Jeżeli ktoś dysponuje jakimś ciekawym algorytmem, to liczę, że się podzieli z nami :)

Mogę tylko zdradzić, że doświadczenie reprezentacyjne (ilość meczów w reprezentacji) wyceniłem na 5% całkowitej oceny danego gracza i nie było mniej istotnego spośród przyjętych przeze mnie kryteriów.

angst napisał/a:
Trzeba pamiętać, iż mecze on-line docelowo mają pomóc ustalić kadrę na mecze w realu. I zawsze zawodnicy pojawiający się na żywo będą w tym kontekście w lepszej sytuacji.


zukole napisał/a:
Angst, rozegraliśmy jeden mecz na żywo, be serious. Założenie ok, ale chwilowo mija to się z celem.

Jeżeli założenie jest ok, to nie rozumiem wątpliwości. Wierz mi, że sprawy Reprezentacji traktuję bardzo serio. Niewykluczone, że jeszcze w tym roku zagramy rewanż z Czechami (live), a na przyszły rok mamy wstępnie zaplanowany trójmecz Czechy-Polska-Węgry, równiez live.

Każdy zdaje sobie sprawę, jak ciężko jest o jakąkolwiek aktywność w świecie naszych gier. Zauważyłem natomiast niepokojącą tendencję do torpedowania wszelkiej inicjatywy, a w najlepszym razie kompletny brak reakcji. Sianie defetyzmu ze strony gracza, który robi naprawdę dużo (w mojej ocenie) na rzecz gomoku na pewno nie ułatwia sprawy.

zukole napisał/a:
Ogólnie zawiodłem się niektórymi powołaniem jak ich brakiem, cóż.

Proszę o szczegóły, postaram się skorzystać ze wskazówek nastepnym razem. Jak już pisałem wcześniej - nie ma szans, aby każdemu spodobały się powołania...

zukole napisał/a:
Jeśli wygramy to raczej pójdzie to bokiem, w innym przypadku....

Aha, czyli jeśli wygramy, to mieliśmy szczęście albo wybór graczy nie miał znaczenia, a jeżeli nie, to będzie wina złego dobrania składu? Co takiego się stanie, jeśli przegramy i przeciwnik okaże się mocniejszy?

zukole napisał/a:
Jeszcze jedno, zacznijcie już analizować, bo jeśli nie macie zamiaru wykazać żadnej aktywności/podejścia do meczu to ja pasuję

To nie poker :) A tak poważnie, to zawsze miałem wrażenie, że to zaszczyt i honor reprezentować swój kraj (nawet w tak niszowej dyscyplinie jak gomoku) i każdy powinien zakasać rękawy i dać z siebie co najlepsze, bez oglądania się na innych :roll: Zwróć uwagę, że niektórzy mają mniej wolnego czasu od innych, ale to nie znaczy, że nie przykładają się do tego, co robią. Zatem nie marudź, weź przykład z Ryana Giggsa i do dzieła!

Pozdrawiam

Angst

P.S. Nie widzę w Twoim poście najważniejszej informacji - będziesz gotowy do gry w meczu Polska-Czechy we wskazanym terminie?
 
 
 
Muchal 

Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 703
Skąd: Bietigheim (DE)
Wysłany: 2011-03-21, 22:52   

Dziękuję za powołanie. To dla mnie zaszczyt. :)

Bardzo chętnie pojawię się na meczu naszej reprezentacji. Nie wiem czy moja obecna dyspozycja jest na poziomie reprezentacyjnym, szczerze w to wątpie, a wynika to z braku czasu na gre... ostatnio studia dają mi naprawde w dupe... Zobaczymy, jakby co chętny i gotowy do gry jestem!!
_________________
If the problem can be solved there is no use worrying about it, if it can't be solved worrying will do no good.
 
 
 
marcin133 


Dołączył: 26 Wrz 2004
Posty: 26
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2011-03-22, 01:12   

zukole napisał/a:
Jeszcze jedno, zacznijcie już analizować, bo jeśli nie macie zamiaru wykazać żadnej aktywności/podejścia do meczu to ja pasuję.


W takim razie ja pasuję bo nie mam czasu na ANALIZY. :)
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2011-03-22, 09:07   

Marcin, czy to Twoja ostateczna decyzja? Wolałbym, aby każdy bazował na swojej własnej opinii, żeby nie okazało się, że na placu boju pozostanie tylko Zukole :?

Proszę bardzo o poważne traktowanie tematu.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4356
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-03-22, 11:18   

angst napisał/a:
Jeżeli założenie jest ok, to nie rozumiem wątpliwości


Było bodajże 14 spotkań międzypaństwowych, w tym 1 live a i tak głównym kryterium ( tak mi się zdaje) było możliwość dojazdu. Nie mam zamiaru umniejszać innych kryteriów z tym formą na czele ale liczyła się dyspozycyjność. W Cieszynie debiutował kot, spav, president, lukasz20 i ja a przecież zawodników w kadrze grających wcześniej było tak dużo, że debiutanci na meczu live? Trochę ryzykowne, a na przykładzie choćby jkomda wychodzi, że online trudniej jest zadebiutować :)

angst napisał/a:
A tak poważnie, to zawsze miałem wrażenie, że to zaszczyt i honor reprezentować swój kraj (nawet w tak niszowej dyscyplinie jak gomoku) i każdy powinien zakasać rękawy i dać z siebie co najlepsze, bez oglądania się na innych


Powinien, co nie znaczy że tak jest :? . Rozumiem ograniczenia czasowe ( sam mam ich coraz więcej), ale jeżeli mamy sobie pograć bo jest okazja i nic więcej to po co gramy? Jeśli jest to mecz międzypaństwowy to jest to poważna sprawa i wielkie wydarzenie w świecie gomoku :wink: , więc powinniśmy do niego podejść poważnie i o to mi chodzi. Może przesadziłem z pompą analizy ( sorry Marcin ), ale pamiętam wnioski po BATACH jakie dostaliśmy od Rosjan - zero przygotowań i yhmmmmmmmmmmmm.

Tyle ode mnie.

A no tak, będę.
 
 
marcin133 


Dołączył: 26 Wrz 2004
Posty: 26
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2011-03-22, 22:35   

angst napisał/a:
Marcin, czy to Twoja ostateczna decyzja?


Tak. Nie mam sposobności przygotować się na mecz więc szkoda blokować miejsca komuś kto może wykazać więcej inicjatywy w tym kierunku. Aczkolwiek dzięki za powołanie, nie spodziewałem się tego. :)

Pozdrawiam i powodzenia.
 
 
 
siwer90 

Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 69
Skąd: Łask
Wysłany: 2011-03-23, 14:35   

Tak, pojawię się na pewno :]
 
 
dein 

Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 123
Wysłany: 2011-03-24, 12:52   

Hej,

Dziekuje za powolanie. Forma marna, permanentny brak czasu na cokolwiek, ale jesli nie bedzie lepszych graczy to moge zagrac.

Pozdrawiam
 
 
Gacul 

Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 51
Skąd: Krk
Wysłany: 2011-03-24, 16:58   

Tak, pojawię się.
 
 
puholek 

Dołączył: 17 Maj 2004
Posty: 141
Skąd: Reda
Wysłany: 2011-03-24, 18:00   

Takze sie pojawie
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2011-03-28, 13:17   

Zgodnie z ustaleniami z Bano dziś o 14:00 opublikowałem nasz skład na mecz z Czechami:

Grupa A

Arczi
Devotion
Jas
Muchal

Grupa B

Gacul
Henryy07
Puholek
Zukole

Gracze rezerwowi:

Alicecooper
Angst
Crosslet
Siw3r
+ jeden zawodnik, który zostanie wskazany w dniu meczu

Ostatecznie zdecydowałem, iż z powołanej wcześniej 18 w kadrze meczowej nie znajdą się Dein, Ermijo i House, na których jednak nadal liczę w kontekście kolejnych spotkań.

Skład reprezentacji Czech:

Grupa A:

Bano
Deafbat
Kedlub
Martez

Grupa B:

Anakinn
Olgoj
Ondik
Peroxid

Gracze rezerwowi:

Invalida
Gregi
Teovan
Tomases92
+ jeden zawodnik, który zostanie wskazany w dniu meczu

Proszę jeszcze raz bardzo wszystkich powołanych graczy o potwierdzenie możliwości gry i obecności w czasie meczu, a pozostałe osoby o przybycie i wsparcie nas dopingiem :)

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
crosslet 

Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 496
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-03-28, 15:34   

potwierdzam
_________________
video meliora proboque, deteriora sequor
 
 
Henry 

Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 257
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-03-28, 15:51   

Potwierdzam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group