Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Konkurs na najgłubszą inicicjatywę/ruch społeczny

Najgłubszą inicjatywą jest
Częstochowa na stolicę województwa (katolickiego)
40%
 40%  [ 2 ]
"Litwa jest nasza" w wykonaniu warszawkich "kibiców"
40%
 40%  [ 2 ]
"Kocia muzyka" na festiwalu w Zielonej Górze
20%
 20%  [ 1 ]
Głosowań: 5
Wszystkich Głosów: 5

Autor Wiadomość
truskawek 

Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 679
Skąd: Lubliniec
Wysłany: 2011-07-16, 15:24   Konkurs na najgłubszą inicicjatywę/ruch społeczny

Przeglądając strony internetowe, prasę oraz telewizyjne serwisy informacyjne jestem w szoku. Nie wiem co jest bardziej żenujące/zaskakujące/żenujące.
Po 1:
Częstochowski ruch społeczny zabiegający o utworzenie województwa Środkowo-Polskiego (Katolickiego?). Prezydent odrzucił wniosek o narodowe referendum (omg?) w tej sprawie. Organizatorzy ruchu twierdzą, że utworzenie nowego województwa przyniosło by im korzyści, a także całej reszcie Polski. Że przez brak stolicy województwa w Częstochowie miasto traci możliwość rozwoju. (Choć ze spisu wynika, że Częstochowa ma najwyższy odsetek ludzi wykształconych i najwięcej dopłat e.t.c. na mieszkańca). Na zarzuty, że miasta Zawiercie, Myszków czy Lubliniec (wyłamuje się tylko Kłobuck) nie chcę być pod "opieką" Częstochowę działacze odpowiadają: "To rząd zdecyduje o przynależności, a nie władze lokalne"
Po 2:
Kibice z Warszawy zadymiające w Kownie przy okazji meczu zaprzyjaźnionego ADO Den Haag w Eliminacjach Ligi Europejskiej. Pijaństwo, bójki z miejscową policją, bitwy Polsko-Polskie oraz zamieszki z miejscowymi. Przyśpiewki typu "Litwa jest nasza". Kompletny bezsens. Policja tłumaczy, że nie można dać zatrzymanym zakazów stadionowych, bo zadyma miała miejsce na ulicach Kowna przed i po meczu. (Ciekawe, czemu prawo nie daje możliwości odbioru pomocy społecznej obywatelom hańbiącym Polskę)
Po 3:
Inicjatywa kibiców Żużla mająca na celu zagłuszenie festiwalu Radzieckiej piosenki bodaj w Zielonej Górze. Planują w 2000 osób na trybunach robić "Kocią muzykę" w celu zagłuszenia artystów... ręce opadają.
 
 
 
szarlott 


Dołączyła: 14 Gru 2004
Posty: 332
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-07-17, 14:43   

Najgłupszą :]
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4356
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-07-17, 15:37   

Truskawek też chce wziąć udział w konkursie :P
 
 
truskawek 

Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 679
Skąd: Lubliniec
Wysłany: 2011-07-17, 18:28   

Głubek ze mnie :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group