Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Angst's 10th Anniversary Tournament
Autor Wiadomość
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2011-12-28, 18:39   

Ja będę na badmojo2, który był kiedyś przyjemnym bad_mojo, ale staruszki nie widziały podkreślenia, a że badmojo był wtedy zajęty, wyszło to co wyszło :]

a moim pierwszym nickiem z tego co pamiętam był tamtum, który powstał po opracowaniach wiersza "Moskwa" Młodożeńca. http://fajnerzeczy3.blogs...ja-wiersza.html . Ciekawe, że na jednej stronie są dwa komentarze, z których z jednym się zgadzam, a drugi odzwierciedla to, o czym mówili w liceum :) Który jest który? :]

tamtum to był też pamiętam mój pierwszy pomarańczowy kolor, oczywiście zablokowany następnego dnia. Do jego nabicia wykorzystałem perfidnie koleżankę, którą serdecznie za to przepraszam :) Ewa, jeżeli to czytasz - sorry :)

ktoś wie co z kashonem? :)
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-12-28, 21:40   

... spotkałem Go, już po żeniaczce, będąc z Marzą w swoim Auchan, pozdrowiliśmy się i każdy poszedł w swoja stronę....

bmac
_________________
Gość, sprawdzeniem wartości wiedzy jest jej moc uszlachetniania i oczyszczania życia ...
 
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-12-28, 21:41   

... spotkałem Go, już po żeniaczce, będąc z Marzą w swoim Auchan, pozdrowiliśmy się i każdy poszedł w swoja stronę....

kiedyś mi migotał na GG, tylko ja tam wchodzę raz na pół roku, niestety...

bmac
_________________
Gość, sprawdzeniem wartości wiedzy jest jej moc uszlachetniania i oczyszczania życia ...
 
 
 
wicherek 


Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 401
Skąd: Bytom
Wysłany: 2011-12-31, 17:10   

raczej bede, jesli zdaze wrocic z pracy:)

dzieki za maila!
_________________
http://www.bwe.biz.pl moja strona zapraszam!
 
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4365
Skąd: Polska
Wysłany: 2012-01-04, 22:53   

Świetny turniej, dobra robota Angst. Szkoda tylko, że czas był momentalnie zbyt krótki :wink:

Nie pamiętam kiedy ostatni raz obsada turnieju na kurniku była tak mocna. OGC Attili? Raczej też mniej świetnych graczy przystąpiło do gry.

Za 5 lat powtórka ? :)
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2012-01-04, 23:10   

tylko czemu nikt nie grał na normalnych nickach? trochę żenada
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2012-01-04, 23:25   

Zależy, co rozumiemy przez normalne nicki. Pewnie, że idealnie byłoby, aby każdy zagrał na jakimś najbardziej rozpoznawalnym, ale nie chciałem w żaden sposób tego wymagać, ewentualnie lekko tylko sugerując zmianę w niektórych przypadkach ;)

Jestem bardzo zadowolony z samych akceptów (chyba nikt nie był rozczarowany, że nie gra, oprócz osób, które naprawdę przyszły po czasie) i mimo, że nie udało się zgromadzić 100 uczestników, to z frekwencji również - liczba wyższa niż zwykle na oficjalach robi jednak wrażenie :)

Mam nadzieję, że Wam się również podobało :) Trzeba teraz zacząć kombinować, jak rozgrywać takie turnieje częściej. Miałem akurat dobrą okazję, więc ją wykorzystałem, aby przetestować możliwość zorganizowania takich dużych zawodów. Ludzie potrzebują bodźca i wszystko (prawie) jest do zrobienia. Żałuję, że z różnych względów (głównie zdrowie i brak czasu) nie udało mi się odpowiednio rozreklamować turnieju, szczególnie wśród osób, które od dawna nie zaglądają na Kurnik. Samo Forum i FB to jednak trochę za mało. Ale pojawił się np. Browar po 5 latach oraz osoba z Tajwanu, dla której tur zakończył się o 5:30 rano :) No i nawet Minuta zagrał ;)

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za przybycie! :) Fajnie czasem chociaż przez chwilę poczuć, że może jednak to wszystko ma sens ;)

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
maestro 
Viceprezes


Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 1731
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-01-04, 23:58   

Świetny turniej, znakomita frekwencja oraz bardzo wysoki poziom, czego szczerze gratuluję :) Faktem jednak jest, że wyłącznie dzięki solidnej reklamie i wyjątkowej okazji udało się przyciągnąć tak liczne grono. W NT obecnie jest sukcesem gdy zagra ponad 20 osób, a w oficjalach - ponad 40. Czyli kryzys popularności gomoku trwa.
 
 
ermijo 


Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 1950
Skąd: N49°37`E20°42`
Wysłany: 2012-01-05, 10:18   

Dobry turniej. Nie udało mi sie z nikim szybko wygrać ani też zbyt szybko przegrać, więc nie mogłem śledzić poczynań na innych stołach. Obserwowałem tylko końcówki - muszę przyznać arcyciekawe. Tak się złożyło, że nawet osoby, które zajęły niższe miejsca - pierwsza 20 od końca - grały na przyzwoitym poziomie. Nie jest to dziwne, bo większość to nie byli nowi użytkownicy. I to jest odpowiedź dla Maestro, który
maestro napisał/a:
Czyli kryzys popularności gomoku trwa.

To nie kryzys, tylko nowym graczom trudniej rywalizować z bardziej doświadczonymi. Norma. Wygrywanie jest przyjemne a przegrywanie nie. Przeciętniacy nie są aż takimi fanatykami gomoku, żeby regularnie grać turnieje NT, oficjalne, a w ten sposób dostawać "regularne lanie". Chyba że ci nowi-słabsi sami sobie zorganizują turnieje dla rankingów nie większych niż 1650 pkt.
_________________
Always: "Homo ludens"
Never: "Homo faber"
 
 
templar 


Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 657
Skąd: toruń
Wysłany: 2012-01-05, 15:23   

Przejrzałem sobie niektóre partie z turnieju. Rzeczywiście było bardzo ciekawie. Szkoda, że nie mogłem wziąć udziału - niestety na dzień przed pojawiło mi się coś ważnego, czego nie mogłem przełożyć. Wybacz, Angst. :(

Z pozdrowieniami
templar
_________________
"...and remember - anger leads to the dark side!" (kyle katarn)
 
 
taaibos

Dołączył: 06 Lis 2011
Posty: 6
Skąd: Lędziny
Wysłany: 2012-01-10, 19:16   

Ja również śledziłem przebieg tego turnieju (ponieważ spóźniłem się niestety o kilka minut) i z przyjemnością obserwowałem partie obecnych tam zawodników.

Najlepszym momentem było chyba jednak to jak wszyscy zaczęli wspominać kto jeszcze we wcześniejszych latach grywał, a teraz go nie było z Nami w turnieju. Człowiek mógł sobie przypomnieć jeszcze kilka identyfikatorów, które sporo czasu wstecz były na porządku dziennym.

Dzięki temu turniejowi miałem okazję porozmawiać z osobami, których dawno nie widziałem i najmniej bym się spodziewał. Ucieszyło Mnie to niezmiernie. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group