Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Może w pente?
Autor Wiadomość
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-11-05, 16:57   

[akapit]Pomijam kwestię pracy administratora, posłuchaj o tym systemie. Wyobraź sobie coś w rodzaju shoutboxa. 5 minut przed rozpoczęciem gier piszesz, że zaraz rozegrasz mecz z xxx (ew. przeciwnik potwierdza że zaraz zagracie). Po skończonych grach w tym samym miejscu przegrany pisze że przegrał i daje link do gier lub podaje # gier na kurniku po czym wygray to potiwerdza. Nie wiem skąd pomysł maili i gg : )
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-11-05, 17:00   

Chaosu jak Alicecooper swojego czasu zgodzil sie na alicecooper_pl (nie bez oporow rzecz jasna), a pozniej na irp_alicecooper, to chyba Ty tez mozesz? :| I wez czlowieku wreszcie wywal ten "[akapit]" ze swoich postow !!!!! :evil: :[ :evil:

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2004-11-05, 17:03   

Chaosu, juz Ci nie raz pisalem, ze kombinujesz jak kon pod gore, byleby nie zalozyc nowego nicka. ok, kiedys mi to tlumaczyles, ale juz lepiej napisz wprost czemu sie tak bronisz, a nie wymyslasz jakies cuda:) komu sie bedzie chcialo spisywac te wyniki i kontrolowac calosc (bo niestety trzeba bedzie), skoro po zalozeniu nowych nickow WSZYSTKO bedzie po prostu w statystykach. no chyba ze ty sie czujesz dobrze w roli organizatora;))
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-11-05, 17:04   

O GG Ty pisałeś, mail sam wymysliłem... Co do shoutboxa to nie wyobrażam sobie sprawdzać co 2-3 dni, czy są tam wśród innych blyskotliwych wypowiedzi jakieś ogłoszenia o tym, że "zaraz rozpoczynamy grę" i potem jeszcze porównywać to ze stanem faktycznym. Raczej ciężko będzie Ci mnie przekonać, że rozwiązanie oparte na wydzielonych nickach nie jest optymalniejsze...
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-11-05, 17:18   

[akapit]Już załapałem sorry, napisałem 'że wygrał i gg' co miało oznaczać good game, papa. Chodziło też o coś w rodzaju shoutboxa. Na tej zasadzie działające i najlepiej z linkiem tylko dla ludzi grających, żeby nikt inny nie pisał. Poza tym 'wszysto ładnie w statystykach) a jednak lepiej bym widział (bo w kolejnosci kto jak kiedy z kim i o której rozgrywał gry) bez szukania w kolejnych profilach ludzi myląc sie czasami odczytując datę. Do tego trzebaby zaglądać na kurnik tylko gdyby wygrany nie potwierdził swojej wygranej (czytaj: przegrany coś kręci).
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-11-05, 17:22   

Chaosu napisał/a:
Chodziło też o coś w rodzaju shoutboxa. Na tej zasadzie działające i najlepiej z linkiem tylko dla ludzi grających, żeby nikt inny nie pisał.

Bardzo dobry pomysł. Zrób to.

Pozdrawiam,
 
 
losiu 
Łoś super ktoś


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 426
Skąd: Złotoryja
Wysłany: 2005-02-03, 13:34   IRP

Proponuję aby po Internetowej Lidze Penbte odbyła się 2 tura do Eliminacji Reprezentacji PentE - co wy na to? Pierwsza tura już była---FajNIe by ByŁO---
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group