Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-12-05, 14:20
WOJEWÓDZKIE teamy gomoku
Autor Wiadomość
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-04-30, 16:12   WOJEWÓDZKIE teamy gomoku

hej.. Coś sie ostatnio na misiu.org zaczęło dziać w tym kierónku. Sam zająłem, się kompletowaniem drużyny podkarpacie. Mam już coś ponad 6 osób ale do innych województw się nikt nie zgłasza:((( Jest małopolskie i pomorskie. Ludzie, nie wiem czy podoba wam się ta inicjatywa, ale coś się zaczęło dziąć pozytywnego i żeby zrobić krok na przód potrzeba odezwu większego. Niedługo będzie tak, że tylko podkarpackie będzie zozgrywało rozgrywki między powiatowe. NIedługo będziemy mięli okolo 10 osób. Jak wszyscy Ci się zgłoszą do federacji to będzie pięknie:).

Celem tego tematu jest zachęcenie innych do podjęcia inicjatyw. Chciałbym żeby niedługo Podkarpacie zagrało jakiś mecz towarzyski z innym województwem.

Prosze o wasze opinie na ten temat i podjęcie inicjatyw na rzecz drużyn wojewódzkich.

pozdrawiam
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-05-01, 02:42   

Kaka niestety nie znam więcej osób z podkarpackiego od Ciebie (sprawdziłem). Inicjatywa taka była już przez mnie wielokrotnie podejmowana. W miatrę możliwości postaram się pomóc. Najłatwiej będzie zrobić jeszcze drużyny w mazowieckim i łódzkim.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
mattmiller 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 122
Skąd: Tarnów/Kraków
Wysłany: 2004-05-01, 08:26   

do mnie sie zgłosiły 2 osoby a ze mną 3

1.Soul_Reaper
2.Mattmiller
3.Kewes
 
 
 
Waffen_SS 
ZBANOWANY


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 22
Skąd: Glob
Wysłany: 2004-05-01, 11:34   

w podkarpaciu nie ma graczy na reprezentacje województwa szkoda sie osmieszać
 
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-05-01, 12:36   

Waffenie mylisz się. Że Ty jesteś prawdopodobnie zbyt dumny, żeby grać u boku ,,cienarzy,, to twój problem. W szerszym spojrzeniu Twój pogląd jest śmieszny. Jakbyś nie rozumiał, że tu chodzi o zabawe, żeby fajnie spędzić czas grając w gomoku, a nie walczyć o honor jak na wojnie. Tu nie będzie żadnej wojny, tylko przyjacielskie współzawodnictwo w ramach Federacji.

Angst... fajnie, że łatwo będzie stworzyć Łodzkie i Mazowieckie. Mam nadzije, że niebawem powstaną. Dużo nie trzeba, a super będzie pograć czasem jakieś gry. Na opczątek towarzyskie.

Mattmiller znajdź jeszcze jedną osobe i możemy zagrać jakiś towarzyski meczyk po 4 :)). Było by fajnie na początek.
 
 
Tramwaj 
ktory jezdzi


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 89
Skąd: Bielsko/Gliwice
Wysłany: 2004-05-01, 13:53   

Jakby jakaś inicjatywa była, to ja (chociaż w Gomoku w sumie to grac nie umiem) do reprezentacji woj. Śląskiego bym się pisał jakby nie było wystarczająco chętnych.. :)

Nie wiem w sumie kto jest z tego województwa jeszcze - poza Flightem (Flight_of_Icarus) i Dragonem, ale myślę że do 4 osób by spokojnie można było dopełnić... :)
_________________
jawmart, buraczek979
 
 
 
qua 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 7
Skąd: Łódź / Gdynia
Wysłany: 2004-05-01, 14:17   fajny pomysł

kto się dopisuje do reprezantacji łódzkiego ?
 
 
martin1234 
Hicham El Guerrouj


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 407
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 2004-05-01, 15:00   

Panowie, troche odbiegacie od tematu:)
Zorganizowanie turnieju województw to fajna sprawa i naprawde nieważne kto by wygrał. Ważna jest przede wszystkim dobra zabawa.
Jak narazie to chyba 3 województwa mają przynajmniej 4 graczy, a więc już można byłoby myślec o zorganizowaniu czegoś :D


PS. Waffen, to czy na podkarpaciu nie ma dobrych graczy, mogących to województwo reprezentować to może się okazać dopiero po rezegraniu jakiegoś meczu:)
 
 
 
GoNdziO 
woj. Lubuskie


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 113
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2004-05-01, 18:02   

Tak sie wtrące :P i spytam Jest ktoś może z woj. Lubuskiego :roll: ?
 
 
 
mattmiller 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 122
Skąd: Tarnów/Kraków
Wysłany: 2004-05-01, 19:06   

oprócz ciebie Gondzio nie znam żadnej osoby z tego województwa




PS: a co do dobrych graczy w woj. podkarpackim to podam przykład bardzo dobrego zawodnika np: armia
 
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-05-01, 20:59   

Fajny lol.. Waffen_SS, a armia :))) - oczywiście jeden z najlepszych zawodników

Jak jakieś województwo ma zgromadzonych 4 graczy to napiszcie o tym. najlepiej tutaj. Po 4 to już można zagrać. Było by fajnie
 
 
systemofadownPL 

Dołączył: 02 Maj 2004
Posty: 9
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2004-05-02, 11:02   Reprezentacja Pomorskiego :D

ekhm jesli o mnie chodzi to moglbym sie zajac rep. wojewodztwa pomorskiego :) takze zglaszajcie sie do mnie 1357594 #gg albo tlen systemofadown_pl@tlen.pl :)

(mam doswiadczenie w tych sprawach (chodzi o dowodzenie :roll: )



:rotfl: pozdrawiam i prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji


bLEeeeeeeeeee
_________________
<B> SystemOfADown_PL </B>
<B>Systemik</B>
<B>Sodomy_And_Lust</B>
 
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-05-02, 22:01   

Hmmm... z tego co wiem to pomorskie organizuje na forum.misio.org Madtaz. Pogadaj z nim System :)))
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-05-05, 00:24   

Nawet nie wiecie ile tu czyszczenia bylo. Armia podal swoj poglad na sprawe sily graczy wojewodztwa, a kaka ujal to w slowach tak, a nie inaczej - bedzie chcial, to da mi znac i zmienie jego posta, ale nie ma co dywagowac na tematy skladni, czy stylistyki czyjegos posta. Wiem ze ciezko sie oprzec, ale lzej jest juz kliknac i usunac temat.

Post typu "Dziekuje" rowniez jest bardzo mily, aczkolwiek niewiele wnosi do dyskusji - mozna okazac swoja wdziecznosc piszac PW, lub na GG.

Wojewodztwa to na razie sprawa dobrej zabawy - za malo jest graczy, co mam nadzieje wkrotce sie zmieni.
 
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-05-05, 07:07   

Nie chce sie czepiac Ece, ale twoj post tez jest ,,bardzo luzno,, zwiazany z tematem ,,Wojewodzkie Teamy Gomoku,,. No moze 2 linijki na dole :P.

Mysle ze jak 3, 4 wojewodztwa beda mialy przynajmniej 4 osoby to juz cos z tego bedzie. Bedzie sobie mozna jakies meczyki zagrac. Przypominam jeszcze raz. Nie bedzie to gra o ,,zlote kolko i krzyrzyk :P,, ,ale dla samej frajdy. Cz wyjdzie zalezy tylko od checi. W podkarpackim niedlugo bedziemy musieli zrobic wewnetrzny turniej bo nie ma z kim grac :P.

P.S. Choc niektore posty rzeczywiscie pasowalo usunac fakt.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group