Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-12-05, 14:20
WOJEWÓDZKIE teamy gomoku
Autor Wiadomość
martin1234 
Hicham El Guerrouj


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 407
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 2004-05-07, 17:48   

Mi się ten pomysł bardzo podoba, jest chyba najlepszym rozwiązaniem. Od czegoś trzeba zacząć, a taki system na początek jest według mnie bardzo dobry :D
 
 
 
mattmiller 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 122
Skąd: Tarnów/Kraków
Wysłany: 2004-05-07, 18:08   

mi sie bardzo podoba ten pomysl z ligami.Fascynuje mnie taka rywalizacja.
A tak apropo druzyny Małopolskiej to chyba jest w komplecie tylko ustalic termin.
Skład drużyny :

1.Soul_Reaper
2.S3v3n ( o ile bedzie mial czas bo z wolnym czasem roznie bywa)
3.Mattmiller
4.Kewes
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-05-07, 18:58   

  To ja się zgłaszam do Warszawa: liga 6 : ) Dodatkowo zamienimy 6 z pierwszą, Adik będzie grał ze mną i wygra (z najlepszą, bo pierwszą!) potem będzie „starszy pan z gazetą, na dwóch fotelach[...]a sześcioletni wnuczek na jego kolanach spyta” jak wyglądały początki Federacji Gomoku na co Adik odpowie: „W pierwszym turnieju miast Witkowo pokonało naczelną drużynę Warszawy!” : D
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-05-07, 19:38   

Brawo !

Znakomity pomysł 100per, podpisuje się obiema rękami. W takim razie chciałbym wystawić drużynę Wielkopolską. Z tego co wiem, wcześniej Termin coś pisał na Misiu o tym, wszyscy się zgodzili, no i...

- Hozjusz,
- Adik.
- Jacol,
- Termin

są to reprezentanci tego pięknego województwa, mam nadzieję, ze każdy z nich potwierdzi chęć gry i będziemy mieli wspaniałą kadrę :P

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
dzazga 

Dołączył: 02 Maj 2004
Posty: 17
Skąd: ozorków
Wysłany: 2004-05-07, 22:59   

ja sie zglaszam do repry lodzkiego chociaz dawno nie gralem i moja forma rosnie w druga strone no ale moze sie przydam do spraw takich jak :
-noszenie recznikow
-rozdawania napoi
-organizowanie chilriderek
-mcdonalda tez zorganizuje :P
-ostatecznie moge pograc troche ale to juz w ostatecznosci :P
 
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-05-07, 23:45   

4 osoby + rezerwowi pewnie. Móże 2 rezerwowych. Nie każdy będzie miał zawsze czas żeby grać.

W podkarpackim pewnie tak zrobimy.

[ Dodano: 2004-05-08, 17:41 ]
Drużyna POdkarpacia to:
-Kakarol
-Konrad50
-Martin1234
-Ustrzyki_Dln

Poza pierwszą 4 jest jeszcze pare osób. Z niektórymi nie mam niestety bezpośredniego kontaktu. W razie zgłoszeń prosze o kontakt mailem.

P.S. Może 4 z jakiegoś województwa by zagrała z nami mecz towarzyski na próbę. Mattmiller? Adik? inni? prosze o odpowiedź. Umówmy się na jakiś termin:))
 
 
kantpie 
jajcol :)


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 280
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2004-05-10, 16:49   

O ile wiem, Gniezno jest w Wielkopolsce. Wiem, że Audel czy tam Ayers są z Gniezna, może ich spróbujemy nakłonić jak Adiku tak narzekasz.
 
 
oriental_wind
Gość
Wysłany: 2004-05-10, 20:14   

Podkarpacie ma jedna z najsłabszych druzyn nie mamy najmniejszych szans do innych no chyba ze minuta zasili szeregi ?
P.S ale jakis modzio mi tnie posty :D
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-05-10, 22:23   

Ehhh... Niegrzeczny modzio :P

Faktycznie jak taki Minut zasili szeregi ( a właściwie szereg :P ) to szanse sie zwiększą:))). Jak do tego dodać jeszcze (według mnie najlepszą w polsce kobietę) hopeless:)), która jest szczególnie mocna w obronie, będzie ciekawie :)).

P.S.Mam nadzieje, że Johaneczka ani Ixhelka :))))) się nie obrażą.. Też jesteście wspaniałymi zawodnikami :)
 
 
__browar__ 


Dołączył: 11 Maj 2004
Posty: 53
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2004-05-11, 07:09   

Witam! jeśli moge coś dodać...pomysł z ligą polską (wojewódzką) w gomoku jest najlepszym rozwiązaniem , taka liga powinna stanowić podstawę do wyłonienia najlepszych graczy z polski (tak jak to bywa np w piłce nożnej) w ten sposób selekcja lepszych graczy bedzie łatwiejsza (choć pewnie ktoś powie że bardzo łatwo wskazać najlepszych graczy z polski ale nie można przecież zapominać że umiejętności wzrastają wraz z czasem pod wpływem wartości przeciwnika , uważam wiec że taka liga powinna powstać gdyż bedzie dobrą formą podniesienia umiejętości ( Ci słabsi w ten sposób mogą nabrać większego doświadczenia w ten sposób szybszy postęp a w konsekwencji ze słabszego gracza może sie przerodzić w bardzo dobrego (kwestia treningu i sprawdzenia sie-a to byłaby najlepsza forma) ,a kolejnymi zaletami są: świetna zabawa , zwiększona rywalizacja , mobilizacja , a także ta selekcja najlepszych( w ten sposób liga może współgrać z reprezentacją) :)

Pozdrawiam __browar__

Ps. Adiku nie rozumiem Twojego uporu , czy ktoś Cie do czegoś zmusza? mam wrażenie że uważasz sie za jakąś "wielką" osobe która wie wszystko najlepiej i nakazuje innym żeby mysleli tak jak Ty(każdy ma prawo do własnego zdania-Ty też ,a przekonywanie kogoś na siłe do swojej racji jest raczej bezsensowne bo dochodzi do kłótni a nie do porozumienia), a poza tym Twój cynizm i sarkazm mnie przeraża. Twoje fragmenty wypowiedzi:"Pomysł z województwami uważam za bzdurny, bo co to za drużyna z trójką graczy, albo czwórką" , " Co to za teamy ? Po 4 graczy ? Gówno mi da taki mecz, poza stratą czasu, bo co to za chwała pokonać niby Małopolskie" , "Ja przynajmniej nie mam satysfakcji z reprezentowania mojego województwa, skoro wiem, że to ono musi walczyć o mnie, a nie ja o nie" spoczko może i dobrze grasz ale może troszke wiecej skromności i szacunku dla drugiej osoby zastanów sie czasem nad tym co wypisujesz...
Wyraziłem swój pogląd na ten temat , jesli sie nie zgadzasz-trudno, masz do tego prawo
 
 
dzazga 

Dołączył: 02 Maj 2004
Posty: 17
Skąd: ozorków
Wysłany: 2004-05-11, 17:57   

ayers nie jest z gniezna on mieszka bardziej w wojewodztwie mazowieckim jaka taka dluzsza dwuczlonowa nazwa miasta no chyba ze jacol go na sile naklonisz :P i zagra w wielkopolsce :P
 
 
 
kantpie 
jajcol :)


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 280
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2004-05-11, 17:59   

ale ktoś tam z Gniezna był :)
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-05-12, 05:56   

dzazga napisał/a:
ja sie zglaszam do repry lodzkiego chociaz dawno nie gralem


Ty się lepiej najpierw do Reprezentacji Polski zgłoś!! :[
 
 
 
dzazga 

Dołączył: 02 Maj 2004
Posty: 17
Skąd: ozorków
Wysłany: 2004-05-12, 19:38   

hehe a po co jak i tak nie pomoge jak wroce do gry to sie podszkole nadrobie stracone miesiace moze lata i sie zapisze :P
 
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-05-13, 09:59   

Aby ruszyla liga to trzeba cos zaczac robic w tym kierunku, na razie mniej wiecej zawiazane sa 3 teamy: Podkarpacie, Pomorskie i Małopolskie. Aby Liga stala sie faktem przydaloby sie minimum 10 zespolow.
Dlatego jesli na powazniej chcecie aby to mialo sens to proponuje namawiac ludzi do wchodzenia na forum.gomoku.pl na kurniku, oraz do zakladania wlasnych druzyn (niekoniecznie wojewodzkich, moga byc to druzyny powiedzmy znajomych z netu czy z realu byle mialy minimum 4 zawodnikow). Mysle ze termin 2 tygodni jako okres przygotowawczy (sparingi, okreslenie jak bedzie sie gralo, oraz jakiegos krotkiego regulaminu w zupelnosci wystarczy).
Potem zrobimy terminarz i do boju :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group