Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Psychology of Gomoku
Autor Wiadomość
jas1992 

Dołączył: 31 Gru 2009
Posty: 108
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2012-12-06, 20:29   

Przed świętami powinienem wrzucić moją całą prezentacje a propo psychologii w gomoku. Mam co do niej jeszcze ciekawy pomysł (chyba ciekawy), zeby ta prezentacja była otwarta, tzn. każdy mógł do niej dodać jakieś swoje uwagi i tym samym wpłynąć na jej jakość:)
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2012-12-07, 01:56   

mnie, prywatnie, nie wydaje się to dobrym pomysłem, bo mamy tu na forum trochę "znawców wszystkiego", którzy swoimi wynurzeniami mogą sprowadzić to do dość niskiego poziomu, tj. podejścia laików biorących wszystko wokół siebie na tzw chłopski rozum. wolałbym osobiście zobaczyć Twoją prezentację jako całość wykonaną przez Ciebie, czyli osobę, która trochę się na temacie zna (bo studiuje te zagadnienia), a nie przez przypadkowych współautorów..
 
 
 
ermijo 


Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 1950
Skąd: N49°37`E20°42`
Wysłany: 2012-12-07, 08:21   

Uczono mnie, że w prezentacji nie powinno być nadmiaru informacji. Pisanie referatu na slajdach nie miałoby sensu a jest co pisać. Tak na prawdę wyczerpanie całej tematyki to przedmiot pracy licencjackiej, dyplomowej i nikomu nie będzie się chciało robić badań, czytać literatury. Chętnie zobaczę prezentację a ustosunkować się mogę tylko jako gracz gomoku i osoba, która wykonała już kilkanaście obszernych prezentacji.
_________________
Always: "Homo ludens"
Never: "Homo faber"
 
 
jas1992 

Dołączył: 31 Gru 2009
Posty: 108
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2012-12-07, 10:27   

Nie no ja wiem, żeby prezentacja była przejrzysta to trzeba kierować się zasadą KISS - keep it short and simple :) Prezentacja to jedna sprawa, ale oprócz tego na pewno zamieszczę objaśnienie do tego wszystkiego, które będzie znacznie znacznie obszerniejsze :)
Czyli prezentacja będzie niejako ,,szkieletem" i w osobnym pliku zamierzam to wszystko objaśnić...
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4365
Skąd: Polska
Wysłany: 2019-04-22, 20:35   

Jaś w badaniach przerzucił się na Go ;)

https://onlinelibrary.wiley.com/doi/full/10.1111/jpr.12236
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group