Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Forum Gomoku PL
Autor Wiadomość
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-09-19, 20:48   Forum Gomoku PL

Jako użytkownik tego forum, na którym coraz częściej wieje nudą, chciałbym zaproponować kilka zmian..

Przede wszystkim - może jakieś logo? Chociażby na forum? Twórzcie graficy jakieś pasujące do SubSilver, a na pewno troszkę poprawi to wygląd.

Po drugie - moderatorzy! Nie to, żebym coś do nich miał, ale chyba trzeba by odświeżyć ten temat. Przede wszystkim moderator - Jacol (??) - jeśli wchodzi, to na 3 minutki i założe się, że nie sprawdza czy jest coś nieodpowiedniego na Gomoku, tylko raczej pisze w HydeParku, albo gdzieś tam. Poza tym ten dział nie wymaga aż trzech moderatorów. Zresztą właściwie tylko na HydeParku coś się dzieje, a na innych tylko dyskusja dot. IRP, albo jakiś klubów - prawie wszędzie i tak jest mnóstwo angielskiego, a np. niektórzy jak ja, nie są zaawansowani do tego stopnia, zeby odpowiedzieć (bo rozumieć, rozumiem troszkę).

Uważam też, że pomysły Kakarola, co do gry turniejów prywatnych i przy okazji rozmowy są calkiem na miejscu, uważam jednak, że na tym forum, z tymi ludźmi, to nie wypali. Bo jak o nich nie usłyszy cały Kurnikowy naród (jak w meczu z Czechami), to gra z jakimiś matołkami z 2 gimnazjum, nie ma sensu.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-09-19, 21:05   

Co do propozycji nr 1, to na pewno postaram sie o nowy wyglad forum jak tylko bedzie strona - forum bedzie kolorystycznie do niej dopasowane.

Temat nr 2 zostanie jak jest - malo jest do roboty, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by moderatorami byli. Moje podejscie jest takie, ze poki nie robia nic zle, lub niedostatecznie dobrze, poty moderatorami beda (chodzi o ogol, a nie o wymienionych przez adika).
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-09-19, 21:48   

Niestety, skądś znam to podejście.

Stronki nigdy nie będzie, a nie żyjemy wiecznie.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
Marcin 

Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 54
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-09-20, 10:03   

No może sport walnąć dla atrakcji ;) ?
_________________
"Cała Polska widziała ?!
Warszawa nie zapomniała !!!"
W góre ręce, kto jest z nami ! ! !
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-09-20, 10:23   

Marcin napisał/a:
No może sport walnąć dla atrakcji ;) ?
Jeste wiele for ogolnotematycznych z dzialem "sport", poza tym z Hyde Parku mozesz pisac na tematy sportowe. Poki co pare tego typu tematow tam bylo, jednak zainteresowanie tematyka na pewno nie jest tak duze, zeby od razu caly dzial tworzyc.

No i zauwazmy, ze to jest forum PSGRiP, wiec ;)
 
 
 
Marcin 

Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 54
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-09-20, 12:17   

No mozna przegłosowac to czy by widzieli dział sport ? nieprawdaz ? :mrgreen: :twisted:
_________________
"Cała Polska widziała ?!
Warszawa nie zapomniała !!!"
W góre ręce, kto jest z nami ! ! !
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-09-20, 13:45   

Marcin napisał/a:
No mozna przegłosowac to czy by widzieli dział sport ? nieprawdaz ? :mrgreen: :twisted:
Technicznie mozna, a praktycznie takiego dzialu nie bedzie z powodow przeze mnie wymienionych.
 
 
 
Marcin 

Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 54
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-09-20, 13:55   

No ale można by spróbowac :)
_________________
"Cała Polska widziała ?!
Warszawa nie zapomniała !!!"
W góre ręce, kto jest z nami ! ! !
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-09-20, 16:07   

Zgadzam się z Ece.

To forum ogólnotematyczne, a Marcinie - masz moda na innych forach, itd.. więc po co ci tutaj? (bo rozumiem, że tylko dlatego chcesz tego działu). Sport jest w HydeParku.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-09-20, 17:35   

Cytat:
Niestety, skądś znam to podejście.

Stronki nigdy nie będzie, a nie żyjemy wiecznie.

Pozdrawiam, Adik.

Nawet mnie nie denerwuj takimi wypowiedziami. Przypomnij sobie jakie rzeczy mi mówiłeś o stowarzyszeniu jak poprosiłem Cie o pomoc przy stronce. Przypomnij sobie jakie inne rzeczy mi mówiłeś i nie gadaj najlepiej nic o stronie stowarzyszenia zanim nie napiszesz ,,przepraszam,,.
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-09-20, 20:07   

Nie będe pisał "przepraszam", bo całe to Stowarzyszenie, poza meczami Internetowymi i tym Grillem na turnieju nie miałoby sensu ani dla mnie, ani dla was.

Przykro mi drodzy koledzy, ale jeśli chodzi o stronę Stowarzyszenia, to jakieś 5 miesięcy temu każdy chóralnie przygotowywał materiały, a Szanowny Pan Utratos, wraz z kolegą Baileysem mieli przygotować "na szybko" stronkę.

Miało być logo, wspaniałe zresztą. Niestety nic się nie podoba, a na stronkę nikt nie ma czasu.

I ja, drogi Kakarolu, nie mam ochoty robić stronki, gdyż już dosyć jasno wyraziłem moją opinię w naszej rozmowie na Gadu-Gadu. Po co opisywać programy? Po co wypisywać po raz -enty serwery do gry? Właściwie to najważniejsze, żeby strona nie była na aliasie (co na gomoku.pl jest pewne) i żeby nie była szablonem (tylu mamy webmasterów, ze hej..), wiec reszta to mały pikuś - po co ci pomoc Kako?

Zupełnie tego nie rozumiem. I tak zbierzesz gratulacje i uniosą dla ciebie kieliszki podczas kolejnego spotkania, więc może zeby mieć satysfakcje - zrób to sam!

No bo co takiego do roboty? Jak powierzysz komuś tam napisanie zasad, ktoś ci napisze jakieś skrypty, ktoś narysuje i potnie fajnego laya, ktoś tam napisze ci o serwerach i programach, a jeszcze ktoś dostarczy historię i zasady, to twoje zadanie będzie polegało jedynie na tym, żeby to odpowiednio obrobić w HTML, ew. PHP, czy też jakiejś bardziej zaawansowanej technologii..

Tak więc powiedz drogi kolego, na czym ma polegać Twa niesamowicie chwalebna i budząca ogólny podziw i euforię praca.. Powiedz..

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-09-20, 21:20   

brak komentarza
Ostatnio zmieniony przez kaka 2004-09-20, 21:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-09-20, 21:25   

Boże, tu chyba nikt nie ma większego IQ ode mnie :rotfl:

Samego Kakarolka potrafiłem zatkać, yohouuu! :mrgreen:

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-09-20, 21:34   

[akapit]Drogi Adiku, przypomniałeś o sytuacji w której Utratos sporządził listę rzeczy potrzebnychna stronę i ludzie zgłosili co chcą zrobić. Nie wiem do kogo masz pretensje ale ja np. Wziąłem sobie do serca to co mam zrobić i naprawdę mam już imponującą (przynajmniej w moich oczach) listę serwerów, nastomiast nie mam co z tym zrobić! Mam nadzieję że nie oczekujesz podjęcia przeze mnie żadnych kroków, bo ja sam nie wiem co powiniennem zrobić, mam rówież nadzieję że nie do mnie masz pretesnje czy żal, posdrawiam.
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-09-20, 21:51   

Przede wszystkim - nie obraziłem nikogo na tym forum, żeby ten babol, głupek, idiota (teraz obraziłem i nie żałuję) Kakasrarol dawał mi ostrzeżenia.

Co do tego IQ - nie jest wyznacznikiem inteligencji, poza tym był to żart, a widzę, że jak nie popijecie, to na żartach się nie znacie.

Przykro mi, że tylko 100per, Dragon, Angst i Honor są rozsądni wśród tej całej Stowarzyszeniowej bandy, udzielającej się dosyć często na forum.

Banda, która dużo piergada, a mało robi, to Sraka i Ece. Właściwie taki duecik.

Obraziłem Moderatora czterokrotnie i Administratora.

Ban?

Jeśli tak, to pozdrawiam tych, których wyżej wymieniłem: 100per, Dragon, Angst i Honor.
Nie wiem jak tu wytrzymujecie z takim spokojem.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group