Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Euroliga 2013/2014
Autor Wiadomość
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2014-01-08, 01:04   

Ja nie muszę niczego udowadniać, bo to nie ja jestem pewien na 100% :) Dlatego zapytałem.

P.S. nie ma nic do tego, a oczywiste jest, że system blokuje (a przynajmniej powinien). Sytuacja była wyjątkowa. Ja np. nie pamiętam aż tak długiej przerwy w działaniu strony.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4365
Skąd: Polska
Wysłany: 2014-01-08, 01:08   

Mam argumentować to przez "jestem zukole, sprawdzam EL codziennie (o ile działa strona) od paru lat" ? Zmieni to Twój punkt widzenia? Szczerze wątpię.

Jak to nie ma nic do tego? Skoro system blokuje, to żaden kapitan samowolnie tego nie złamie. Jeżeli nie mieliście posiedzeń w sprawie dodania kogoś pomimo startu nieparzystej rundy (o czym nie wspominasz, więc pewnie nie było) to znaczy, że jest to precedens.
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2014-01-08, 01:23   

Zgodnie z regulaminem runda rozpoczyna się w poniedziałek, a nie w momencie wrzucenia na stronę parowania. Zatem to nie precedens. A nawet jeśli, to mieliśmy pierwszy raz sytuację z tak długim brakiem działającej strony, czyli można było rozpatrywać to zagadnienie inaczej i precedens mógł mieć miejsce.

Nie do końca rozumiem, co chcesz osiągnąć przez wymiane tych postów. Pojawił się wniosek, Komisja go rozpatrzyła, decyzja zapadła. Nie wiem też, czym się różni ten przypadek od innych (oprócz wyjątkowo szybkiego parowania) i czemu jest to taki problem. Uważam, że decyzje Komisji powinny w miarę możliwości być jak najbardziej korzystne dla graczy/drużyn i cieszę się, że zapadła taka, a nie inna decyzja.

Oczywiście można szukać dziury w całym, tylko jaki z tego pożytek?

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
Usiek 
Prezes



Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 578
Skąd: Radziejowice
Wysłany: 2014-01-08, 01:29   

Mi również ta sytuacja się nie podoba. Nie oszukujmy się, Ondik został potraktowany wyjątkowo, gdybym podobny wniosek składał np. ja, trafiłby on momentalnie do kosza... Raz taka sytuacja miała miejsce. Bedąc kapitanem Sex Pistols złożyłem podobny wniosek o dodanie gracza (w SP było wówczas nie 6, a bodajże 4 graczy po odejściu dwóch innych), nie dostałem nawet odmowy, zero. Regulamin to regulamin - albo dotyczy wszystkich, albo nikogo.
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4365
Skąd: Polska
Wysłany: 2014-01-08, 01:29   

Zgodnie z regulaminem runda zaczyna się w poniedziałek, więc każde wrzucenie par we wtorek (co było notorycznie robione przez lata, co pokazał głównie zeszły sezon) było łamaniem tego punktu - gratulacje. Chyba, że trwająca runda bez parowania jest tym, o co Wam chodzi. Wówczas podwójne gratulacje :)

Strona działała kilka dni na początku rundy i dwa ostatnie dni. Gracza można dodać po zatwierdzeniu wyniku swego meczu. Jeżeli grali w ostatni dzień rundy, to przecież nie mogli go dodać wcześniej. Co to ma do rzeczy?

Przypadek się różni, bowiem pierwszy raz gracz został dodany w rundzie nieparzystej, przez co rozumiem PAROWANIE rundy nieparzystej.

Będzie to korzystne dla graczy, jeżeli w przypadku innych drużyn decyzja będzie identyczna. Jeżeli nie, to nie będzie.

Nie szukam dziury w całym, a zachowujesz się jak podczas dyskusji w sprawie drabosta. Wówczas również miałeś swoje argumenty, a ostatecznie miałem rację.
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2014-01-08, 01:43   

Wydaje mi się, że w regulaminie nie ma mowy o terminie publikowania parowania, a że się późno zwykle pojawia, to inna kwestia, chociaż na Twoim przykładzie można wywnioskować, że nie jest sztuką zrobić swoje parowanie, wystarczy odpalić SP.

Niby w jakim zakresie miałeś rację w przypadku Drabosta i gdzie ja się wówczas myliłem? Spłycasz strasznie dyskusję, która donikąd nie prowadzi. Jeśli chodzi Ci tylko o udowodnienie, że masz rację (chociaż najwidoczniej sam nawet nie wiesz, co to dokładnie znaczy w tym przypadku i w czym oraz po co ta racja), to chętnie napiszę, że tak, masz rację, bo nie mam czasu ani ochoty na jałowe dysputy.

Komisja, a w szczególności Organizatorzy, mogą zadecydować w wyjątkowych sytuacjach. Czy Ci się to podoba, czy nie, sytuacja była wyjątkowa. Decyzja (klamka) zapadła. Jeżeli to dla Ciebie precedens, to też ok. Mnie dodatkowo śmieszy, że ktoś jest czegoś pewny na 100% (nawet nie 99,99%, ale właśnie na 100%), a nie ma możliwości tego udowodnić. Ale to już akurat mój problem.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4365
Skąd: Polska
Wysłany: 2014-01-08, 02:06   

angst napisał/a:
Wydaje mi się, że w regulaminie nie ma mowy o terminie publikowania parowania, a że się późno zwykle pojawia, to inna kwestia, chociaż na Twoim przykładzie można wywnioskować, że nie jest sztuką zrobić swoje parowanie, wystarczy odpalić SP.
Skoro to takie proste, to już nie będę wrzucał parowania. Zaoszczędzę kilka minut, fajnie :) Ciekawi mnie, w jaki sposób SYSTEM (nie regulamin) wyznacza początek rundy. Samą datą? To przecież byłaby informacja o nowej rundzie w każdy poniedziałek, a czy iec wrzuci pary we wtorek, środę czy ostatnią niedzielę to już bez różnicy, tak? Dziwne, bo nigdy nie zdarzyło się coś takiego. Może więc nowa runda = parowanie? A skoro parowanie rundy oznacza nową rundę, a nie zapis daty, to domyśl się co ;)
angst napisał/a:
Niby w jakim zakresie miałeś rację w przypadku Drabosta i gdzie ja się wówczas myliłem? Spłycasz strasznie dyskusję, która donikąd nie prowadzi

Hahahahahahahaahahahahaha. Powyższy cytat jest tak głupi, że pozwolę sobie nie tłumaczyć.
angst napisał/a:
Jeśli chodzi Ci tylko o udowodnienie, że masz rację (chociaż najwidoczniej sam nawet nie wiesz, co to dokładnie znaczy w tym przypadku i w czym oraz po co ta racja),

Tak angst, wypowiadaj się na temat "co myśli zukole". Na pewno masz w tym rację :D . Kolejny raz nie masz racji, ale zostajesz przy swoim. Może rakdar miał rację zakładając ów słynny już temat.
angst napisał/a:
Komisja, a w szczególności Organizatorzy, mogą zadecydować w wyjątkowych sytuacjach. Czy Ci się to podoba, czy nie, sytuacja była wyjątkowa. Decyzja (klamka) zapadła. Jeżeli to dla Ciebie precedens, to też ok. Mnie dodatkowo śmieszy, że ktoś jest czegoś pewny na 100% (nawet nie 99,99%, ale właśnie na 100%), a nie ma możliwości tego udowodnić.

Nie prowadziliście posiedzenia w sprawie wyjątkowego dodania gracza po pojawieniu się par rundy nieparzystej (inaczej byś o tym pisał, proste prawda?), więc skoro komisja wcześniej ręcznie nie dodała, a kapitan nie mógł tego zrobić, bo był blokowany przez system to chyba udowodniłem? A może mam to napisać w excelu? Pomoże?
Twoja argumentacja jest totalnie bez sensu, fakt że wymijasz się od odpowiedzi na proste przykłady dowodzi tylko słuszności mojej tezy. Rację masz tylko w jednej kwestii. Klamka zapadła. I gdybyś nie próbował uparcie stać przy swoim gdy nie masz racji, a odwołałbyś się do punktu 15.1, który jako członek komisji EL powinieneś znać od lat, to byś wiedział że można przyjąć wyjątek od reguły i mogę sobie pisać, bo ten punkt bije wszystko.
 
 
Usiek 
Prezes



Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 578
Skąd: Radziejowice
Wysłany: 2014-01-08, 03:36   

Chciałbym sprostować swojego poprzedniego posta (na którego zresztą nie otrzymałem odpowiedzi - dlaczego?) i dodać kilka rzeczy. Ogólnie moja sytuacja dotyczyła drużyny Black Magic, którą opuścił joyoman i zostały 4 osoby, drużyna miała w związku z tym zapotrzebowanie na nowego gracza (na pewno większe niż Violent Pandas). W tym celu dn. 11 kwietnia 2012 wysłałem maila do dwóch osób istotnie zarządzających Euroligą: Pavla Reznego i Alesa Rybki. Na żaden z nich nie otrzymałem odpowiedzi. Nie przyjmuję do wiadomości faktu, że Pavel Rezny nie odpowiadał wówczas za sprawy dotyczące regulaminu, czy Komisji (mógł mi odpisać, abym sprawę skierował do właściwej osoby + adres e-mail mile widziany), ani tego, że Ales mógł być wtedy na Antarktydzie (mógł "pożyczyć" konto mailowe kompetentnej osobie). Przy odrobinie chęci mogłem uzyskać satysfakcjonującą (lub nie) odpowiedź na moje pytanie, jednak najwyraźniej mój mail wylądował w koszu...
Oto jego treść:
Kod:
Hello!
My name is Łukasz Majksner (at euroleague.cz usiek, playok nick for EL
bmusiek) and I would like to ask you for something really important
for me and Black Magic team. In seventh round I registered and joined
Black Magic team. Unfortunately, due to EL rules, I couldn't play
either 7th and 8th round. In the meantime joyoman (bmjoyoman) left our
team leaving just 4 players and there are problems with "selecting"
(there's no possibility to select...) playing team for 8th round.
There is also problem with collect all 4 players on specific date.
That's why i would like to ask you to let me play 8th round in Black
Magic team. I know rules are rules, but please try to understand that
our team is in real trouble and they need new player. I would be
really grateful for accepting my motion.
Thanks in advance,
Łukasz Majksner.


Co do samej sprawy Ondika i kwestii regulaminowej, jestem zaniepokojony postawą Komisji, która nawet nie raczyła opublikować decyzji w odpowiednim dziale na forum (z innymi decyzjami jakoś nie było problemu). Tu pojawia się też pytanie, w czym Ondik jest ważniejszy przykładowo ode mnie, że jego wniosek został zrealizowany od razu (w drodze wyjątku, bo co?), a mój został tak po prostu olany? Bo jest wybitny, był wcześniej członkiem tej samej, czołowej euroligowej drużyny i w związku z tym nie może poczekać do 7. rundy? Jeśli tak, to nie mam nic do dodania. Może jedynie to, że regulamin jest ściemą, a Komisja robi co chce usprawiedliwiając się punktem 15.1, którego de facto drugie zdanie brzmi: "This should only be used in exceptional circumstances". Ciekawi mnie, na czym polega owa wyjątkowość sytuacji... Bo zasadność jest na pewno znikoma i nieporównywalna z tą w moim przykładzie.

Nie wykluczam, że podobnych sytuacji do mojej było więcej. Wobec regulaminu wszyscy są równi, a może to jedynie utopia? Niech każdy sam sobie odpowie na to pytanie...
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2014-01-08, 08:59   

zukole napisał/a:
skoro parowanie rundy oznacza nową rundę, a nie zapis daty, to domyśl się co ;)

Cytat:
4. System of playing
(...)
4.3. (...)Every round starts on Monday and finishes on Sunday at 24:00(...)

Kwestia jest uregulowana w Regulaminie, więc co system ma z tym wspólnego? Podejrzewam, że technicznie runda tworzona jest ręcznie, ale daleki byłbym od interpretacji, że to Iec każdorazowo rozpoczyna rundę publikacją parowania.

zukole napisał/a:
angst napisał/a:
Niby w jakim zakresie miałeś rację w przypadku Drabosta i gdzie ja się wówczas myliłem? Spłycasz strasznie dyskusję, która donikąd nie prowadzi

Hahahahahahahaahahahahaha. Powyższy cytat jest tak głupi, że pozwolę sobie nie tłumaczyć.

Elokwencja i siła argumentów w jednym. Nie mam nic do dodania.

zukole napisał/a:
Kolejny raz nie masz racji, ale zostajesz przy swoim. Może rakdar miał rację zakładając ów słynny już temat.

Nazwij mnie jeszcze nazistą i zamknijmy w końcu ten temat :)

zukole napisał/a:
Nie prowadziliście posiedzenia w sprawie wyjątkowego dodania gracza po pojawieniu się par rundy nieparzystej (inaczej byś o tym pisał, proste prawda?

angst napisał/a:
Dołączenie Ondika do Violent Pandas nastąpiło na podstawie decyzji Komisji EL (niejednomyślnej zresztą), która wzięła m.in. pod uwagę zarówno wcześniejsze kilkudniowe problemy ze stroną, jak i relatywnie późny termin rozgrywania meczu przez Pandy

zukole napisał/a:
I gdybyś nie próbował uparcie stać przy swoim gdy nie masz racji, a odwołałbyś się do punktu 15.1, który jako członek komisji EL powinieneś znać od lat, to byś wiedział że można przyjąć wyjątek od reguły i mogę sobie pisać, bo ten punkt bije wszystko.

angst napisał/a:
Komisja, a w szczególności Organizatorzy, mogą zadecydować w wyjątkowych sytuacjach

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2014-01-08, 09:18   

usiek92 napisał/a:
Chciałbym sprostować swojego poprzedniego posta (na którego zresztą nie otrzymałem odpowiedzi - dlaczego?)

W postotoku Zukole zwyczajnie go nie odnotowałem, za co niniejszym oficjalnie przepraszam :)
usiek92 napisał/a:
Najwyraźniej mój mail wylądował w koszu...

Ales przekazał od razu sprawę Komisji i była ona wówczas rozpatrywana - niestety negatywnie. Nie pamiętam dokładnie okoliczności, ale mecz rozegraliście wówczas normalnie we 4 (znam takich, którzy mogliby potraktować jako wprowadzenie Komisji w błąd). Komisja decyduje każdorazowo na bazie dostępnych faktów i w zaistniałej sytuacji. Ty napisałeś mail bodajże 3 dni od rozpoczęcia rundy, a nie tuż po jej rozpoczęciu. Może właśnie dlatego decyzja była taka.
usiek92 napisał/a:
Co do samej sprawy Ondika i kwestii regulaminowej, jestem zaniepokojony postawą Komisji, która nawet nie raczyła opublikować decyzji w odpowiednim dziale na forum (z innymi decyzjami jakoś nie było problemu)

A ja właśnie widzę tutaj problem, bo mam wrażenie, że oficjalne stanowisko Komisji pojawia się za rzadko i chyba czasem w niewłaściwym miejscu. Podzielę się swoim spostrzeżeniem z Komisją.
usiek92 napisał/a:
Tu pojawia się też pytanie, w czym Ondik jest ważniejszy przykładowo ode mnie, że jego wniosek został zrealizowany od razu (w drodze wyjątku, bo co?), a mój został tak po prostu olany?

Po pierwsze nie bierz wszystkiego do siebie, a po drugie nie zostałeś olany i Twój wniosek (jak pisałem wyżej) również był rozpatrzony.
usiek92 napisał/a:
na czym polega owa wyjątkowość sytuacji... Bo zasadność jest na pewno znikoma i nieporównywalna z tą w moim przykładzie

Pisałem już o tym we wcześniejszych postach. Wyjątkowość to pojęcie względne, więc zawsze można dyskutować, czy sytuacja była wyjątkowa, czy też nie. Ostatecznie zdanie należy do Organizatorów/Komisji.
usiek92 napisał/a:
Wobec regulaminu wszyscy są równi, a może to jedynie utopia? Niech każdy sam sobie odpowie na to pytanie...

Bardzo dobry pomysł.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
rakdar 


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 336
Skąd: Toruń
Wysłany: 2014-01-08, 12:19   

Z uśmiechem przyglądam się tej wymianie uprzejmości. Równi i równiejsi byli, są i będą i mały światek gomoku widać nie jest jakimś wyjątkiem. Ondik należy do tej drugiej uprzywilejowanej grupy i nie pierwszy przecież raz jest mierzony inną miarką :P . A co do regulaminów, to przecież po to między innymi wkładany jest ten specjalny punkt, aby ci równiejsi mieli dla siebie furtkę.
_________________
Niektórym nie przeszkadza gdy są opluwani. Widocznie lubią deszczową pogodę...
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2014-01-08, 13:18   

Nie wiem, gdzie nabyłeś swoje doświadczenia w kwestiach regulaminowych, ale moje spostrzeżenie jest nieco inne. Punkt taki stosuje się, aby uniknąć paraliżu w sytuacjach nietypowych, które regulaminem nie zostały przewidziane. Musi być jakiś sposób, aby znaleźć rozwiązanie, które nie koliduje z innymi ustalonymi zasadami.

Co do Ondika, to jest to naprawdę zabawny paradoks, że podejrzewa się Komisję EL o sprzyjanie właśnie jemu. Kto jest troszkę dłużej zaangażowany w sprawy związane z EL będzie pewnie kojarzył, o co mi chodzi.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4365
Skąd: Polska
Wysłany: 2014-01-08, 14:00   

Nazywaj to sobie angst jak chcesz, ale Waszą decyzję tłumaczy wyłącznie możliwość wykorzystania punktu 15.1. Punkt ten jest o tyle dobry, że może uzasadnić nawet najgłupszą decyzję organizatorów. Poza tym Twoje argumenty to stek bzdur. Plączesz się, że szkoda to czytać i odpowiadać już w tym temacie nie będę. Ściana to ściana.

Będę się śmiał, jeśli Rosjanie włączą się do dyskusji. Jeżeli i oni dojdą do wniosku, że przyjęliście precedens by ondik mógł grać od 5. rundy, a nie 7. (jak pozwalałby regulamin), to drużyn popierających Waszą decyzję będzie mniej niż jej się sprzeciwiających. Coś chyba byłoby na rzeczy? W końcu jesteście dla drużyn i graczy, a nie one dla Was.
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2014-01-08, 14:24   

Kolejny niemerytoryczny post bez żadnych konkretów. Pokaż mi proszę tę niekonsekwencję w wyjaśnieniach. Dwa proste cytaty pokazały, że chyba nawet nie czytałeś dokładnie moich postów przed pisaniem swoich. Jeżeli coś wydaje Ci się niejasne, zawsze możesz zapytać. Łatwiej oczywiście sięgnąć po ogólniki ad personam, jeżeli nie dysponuje się argumentami, ale do tego już się przyzwyczaiłem.

Co masz na myśli pisząc o drużynach sprzeciwiających się decyzji? I czemu miałby służyć taki sprzeciw? Jesteśmy jako Komisja dla drużyn i graczy, ale w sensie zajmowania się niezbędnymi sprawami służącymi możliwości prowadzenia rozgrywek. Uważasz, że jeżeli większość drużyn byłaby przeciwna naszej decyzji, to powinniśmy ją zmienić? Po co w takim razie Komisja? Wystarczyłoby przecież za każdym razem przeprowadzać ankietę wśród drużyn.

Ponadto jak na razie decyzja wzbudziła chyba tylko Twój sprzeciw (i może Uśka, bo tego nie jestem do końca pewien z jego wypowiedzi - raczej chodziło mu o lekceważenie i ewentualną niekonsekwencję). Czy Ty reprezentujesz cały zespół Demons and Wizards w swoich wypowiedziach, a D&W z kolei całą polską społeczność w EL? A co z innymi krajami, że kluczowe miałoby być znaczenie zdania Rosji w tej sprawie?

Mam wrażenie, że większość graczy EL niespecjalnie przejęła się dodaniem Ondika, o ile w ogóle je odnotowała. Każdy chce chyba pograć na jak najwyższym poziomie i to raczej pozytywna informacja, że jeden z klasowych zawodników zdecydował się ponownie dołączyć do EL. Ale jak widać każdy ma swoje priorytety i zawsze znajdzie się jakiś malkontent.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
maestro 
Viceprezes


Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 1731
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-01-08, 18:39   

Zachęcam wszystkich do powściągliwości. W niniejszym wątku Angst został zmuszony do wypowiadania się w roli obrońcy stanowiska Komitetu, choć - jak sam przyznał - decyzja była niejednomyślna, więc niewykluczone, że osobiście głosował przeciw. Ten przypadek powinien zostać wyjaśniony przede wszystkim na forum strony EL.

Mnie osobiście najbardziej nie podoba się brak ogłoszenia ze strony Komitetu o sprawie oraz podjętej decyzji. Uważam to za naganne postępowanie, ponieważ u obserwatorów może wzbudzić właśnie takie odczucia, jak niektóre opisane wcześniej, czyli założenie, że mamy do czynienia z jakąś samowolką, w dodatku wbrew Regulaminowi i przy udziale osób mających uprawnienia do zarządzania stroną EL. Dla zachowania dobrych obyczajów najpierw powinna pojawić się informacja o prośbie o specjalne potraktowanie, następnie informacja o decyzji Komitetu, a na sam koniec działanie w postaci dołączenia gracza do drużyny.

Jeśli chodzi o ten konkretny przypadek to mnie samego precedens specjalnie nie oburza, choć ciekaw jestem czemu zdecydowano się na ustępstwo na korzyść drużyny, której raczej nie grozi sytuacja realnego zagrożenia braku zebrania kompletu graczy przy najbliższym spotkaniu. Casus poprzedniej drużyny Uśka na tle omawianego przypadku sprawia wrażenie zasługującego w większym stopniu na zrobienie wyjątku. Zapewne nikt nie ma nic przeciwko uczestnictwu Ondika w EL samemu w sobie i większość albo nawet wszyscy uważają, że powrót czołowego gracza do rozgrywek jest czymś pozytywnym, ale wzburzenie wynika nie z jego powrotu, a ze specjalnego traktowania drużyny Violent Pandas, która otrzymała solidne wzmocnienie w terminie, w którym innym nie przysługuje prawo do przeprowadzania zmian w składach.

Przyjmowanie graczy do drużyn nie pierwszy raz sprawia kłopoty, podobnie również nie pierwszy raz mamy do czynienia z kontrowersjami, dlatego zastanawiam się, czy nie lepszym wyjściem na przyszłość byłoby uproszczenie zasad, np. dopuścić możliwość dołączania do rozgrywek/nowej drużyny w każdej kolejce przy zachowaniu warunków:
- każdy chętny ma możliwość tylko raz w sezonie dołączyć do EL albo zmienić drużynę
- dołączenie/migrację można zrobić albo po meczu w danej kolejce albo przed, pod warunkiem że do meczu pozostało więcej niż 72 h; w przypadku migracji przechodząc z drużyny, która w danej kolejce rozegrała swój mecz do takiej, która jeszcze nie grała, uczestnictwo w spotkaniach tej drugiej można rozpocząć dopiero od następnej kolejki
- w razie problemów technicznych ze stroną internetową EL chętny i kapitan powinni wysłać maile na adres organizatorów (zgłoszenie oraz potwierdzenie chęci przyjęcia) i data przesłania maili jest traktowana równoważnie ze zgłoszeniem na stronie

Co o tym sądzicie?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group