Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
XV Tura IRP
Autor Wiadomość
Magda 


Dołączyła: 27 Kwi 2010
Posty: 493
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-04-21, 10:33   

Nie wiem co by musiało się wydarzyć, bym zmieniła zdanie.

W ogóle to ja nie wiem po co się zapisałam do IRP, skoro nie mam zamiaru reprezentować Polski na żadnym turnieju o_O
_________________
...
 
 
 
bbj 


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 556
Skąd: Śląskie
Wysłany: 2014-04-21, 23:16   

Magda napisał/a:

W ogóle to ja nie wiem po co się zapisałam do IRP, skoro nie mam zamiaru reprezentować Polski na żadnym turnieju o_O


Nawet nie wiesz czy by Ci to "groziło", a nawet jeśli to zawsze można odmówić. Nagle po odejściu z Company to zrozumiałaś? A co z poprzednimi edycjami IRP? ;)
 
 
Magda 


Dołączyła: 27 Kwi 2010
Posty: 493
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-04-22, 09:31   

Bbj grałam tylko jeden raz w IRP. I to nie po odejściu od Company zrozumiałam, że chcę to zrobić.

Co do Com
Pisałam Ci już miesiąc temu, że nie będę grać w El. Ty odchodząc robisz mnie kapitanem bez mojej zgody! To, że się zastanawiałam nie znaczy, że wyraziłam zgodę. Nie zrozumiałeś - trudno.


Dajcie już spokój co do IRP, mogłam nic nie napisać i oddać gry walkowerem. Temat staję się nudny, jedynym plusem jest poruszenie na forum, którego brakowało od dłuższego czasu. Szkoda, że tylko jak jest jakaś "afera" to ludzie się udzielają.

Pozdrawiam
M.
_________________
...
 
 
 
Joyoman 
Miriam <3


Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 119
Skąd: Ga-Pa
Wysłany: 2014-04-24, 14:44   

Wyobraź sobie jak czują się osoby, które ograłaś :)
_________________
... Nie ważne kto wygra, ważne żeby grał sprawiedliwie ...
http://oi49.tinypic.com/351h9qf.jpg
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2014-04-27, 23:45   

Po rezygnacji Magdy i Maestro w grze mamy nadal 22 osoby. Niepewny jest los Glosika (czekam na informację od niego, ale jak do tej pory nie zrezygnował, więc został uwzględniony w parowaniu).

Przypominam jednocześnie, że rozgrywki IRP wróciły po dość długiej przerwie, a aktualny sezon jest w pewnym sensie testowy, szczególnie pod kątem funkcjonalności strony z wynikami/tabelami na bazie EL. Jestem zadowolony, że zgłosiło się tyle osób, w tym zdecydowana większość krajowej czołówki (z aktywnych osób w zasadzie brakuje chyba tylko Adifka) i zachęcam wszystkich do kontynuacji gry.

Wiem, że dla niektórych kontowersyjna jest dogrywka na 5 minut, natomiast pisałem już o tym przed sezonem i zasada ta była znana przed przystąpieniem do gry. Pamiętajmy, że nadal są to rozgrywki internetowe i czasówki zawsze się mogą zdarzyć (nawet na 10 minut nie są przecież rzadkością), zatem i tego elementu nie można ignorować. Nie znaczy to oczywiście, iż przy negatywnej opinii większości graczy nie zrezygnujemy z tego rozwiązania w kolejnej edycji.

Apeluję ponadto o odwiedzanie strony i pilnowanie terminów. Natomiast graczy, którzy pojawiają się w określonej dacie i nie spotykają przeciwnika proszę bardzo o krótki wpis na stronie lub Forum (jak to się praktykuje w meczach drużynowych), co bardzo ułatwi mi decyzję odnośnie ewentualnych walkowerów, których oczywiście najlepiej unikać.

Pary IV kolejki:

1. Zukole - Jas
2. Puholek - Aro
3. Dein - Bbj
4. Gacul - Alicecooper
5. Angst - Muchaldinho
6. Crosslet - Henry
7. Usiek - Radek
8. Rakdar - Peaceman
9. Siwer - Dev
10. Sawyer - Johns
11. Glosik - Lacki2000

Powodzenia i samych dobrych gier! :)

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
shadow 

Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 22
Skąd: Bukowina T.
Wysłany: 2014-05-17, 17:19   

dobrocin ~ 2014-05-17 18:00 • irpsawyer : • irpjohns
Nie spotkałem przeciwnika :)
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2014-05-18, 23:57   

Pary 5. kolejki:

1. Alicecooper - Zukole
2. bbj - Puholek
3. Muchaldinho - Jas
4. Henry - Angst
5. Aro - Usiek
6. Siwer - Dein
7. Peaceman - Gacul
8. Rakdar - Johns
9. Crosslet - Lacki2000
10. Radek - Devo
11. Sawyer - BYE

Niestety, z rozgrywek zmuszony byłem wykluczyć Glosika. Walkowery w 3 z 4 rund, brak odpowiedzi na wiadomości mailowe/GG, nie pozostawiły mi w zasadzie innego wyboru.

Bacznie przyglądam się też poczynaniom Deva i Sawyera (po 2 walkowery), ale wierzę, że chłopaki wrócą do gry :)

Powodzenia!

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2014-05-22, 18:43   

Z gry w tej edycji zrezygnował niestety kolejny zawodnik - Dev. Ponieważ informacja pojawiła się już w trakcie tej kolejki, wycofanie Deva nabierze mocy po jej zakończeniu (parowanie nie będzie teraz korygowane).

Mam nadzieję, że to już ostatnie wycofanie się z gry, a pozostałe osoby dokończą rozgrywki :roll:

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
Joyoman 
Miriam <3


Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 119
Skąd: Ga-Pa
Wysłany: 2014-05-25, 21:40   

Ja również rezygnuję z dalszej rywalizacji w tych rozgrywkach.

Powód: W meczu 5 kolejki trafiłem na osobę, która IMO używa programów wspomagających myślenie, przewidywanie kolejnych ruchów. Jeśli tak ma wyglądać przyszłość tego stowarzyszenia to gratuluję. Osoba, która jakimś trafem i na farcie trafiła dolnej części TOP 10 (Mistrzostwa Polski) i nie mogła sprostać graczom o niskich umiejętnościach tutaj prawdopodobnie zajmie 2 lub 1 miejsce o ile zukole się nie potknie.

P.S. Organizatorzy powinni dostać po dupie.

Dziękuję.
_________________
... Nie ważne kto wygra, ważne żeby grał sprawiedliwie ...
http://oi49.tinypic.com/351h9qf.jpg
 
 
 
Usiek 
Prezes



Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 578
Skąd: Radziejowice
Wysłany: 2014-05-25, 22:32   

Nie płacz. :)
 
 
crosslet 

Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 496
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-05-25, 23:03   

Rezygnujesz bo przegrałeś?
Od czasu MP już chyba trochę minęło - można zrobić pewien progres.
Po drugie gra na gobanie, przynajmniej na początku, jest trudniejsza niż online.
Nie przeglądałem partii, ale jestem już przyzwyczajony, że ciągle jeździsz po Uśku, że gra progiem. Nie wiem po czym to stwierdzasz ale może i masz rację podobno sam grałeś progiem, więc pewnie się znasz na tym ;)
_________________
video meliora proboque, deteriora sequor
 
 
shadow 

Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 22
Skąd: Bukowina T.
Wysłany: 2014-05-25, 23:04   

Joyoman napisał/a:
Ja również rezygnuję z dalszej rywalizacji w tych rozgrywkach.
Powód: W meczu 5 kolejki trafiłem na osobę, która IMO używa programów wspomagających myślenie, przewidywanie kolejnych ruchów.

Nie spodziewałeś się tej osoby spotkać w ani jednej z 9 rund w tegorocznych rozgrywkach? Czy może spodziewałeś się wykluczenia tej osoby z rozgrywek, zanim ją spotkasz (na co mogłyby wskazywać pretensje do organizatorów)?
 
 
alicecooper 
Skarbnik

Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 2233
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-05-25, 23:24   

odniosę się tylko do jednej rzeczy
miejsce na turnieju na żywo
usiek był 1 raz (sorry 2, zukol czuwa i poprawia)
i zapewniam Cię że dla wielu
zderzenie po raz pierwszy z "realem"
daje kiepskie wyniki
zapraszam, przyjedź, sam spróbuj :)

PS ja bym Cię namawiał mimo wszystko na kontynuowanie
a sprawa oszustw chyba wymaga oddzielnego tematu :(
 
 
maestro 
Viceprezes


Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 1731
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-05-26, 06:51   

Pisałem to już nie raz, ale powtórzę: trudno traktować poważnie oskarżenia nie poparte żadnymi dowodami. Rozumiem, że można dzielić się swoimi spostrzeżeniami w zamkniętym gronie, opowiadając wówczas jedynie o swoich wrażeniach, jednak publikując podobną treść, tutaj na forum czy na forum EL, wypada pokazać jakieś konkrety: analizę i interpretację ruchów, procentową zgodność, ruchy kluczowe, jakieś dane odnośnie czasu (np. zawodnik postawił kluczowy, bardzo trudny ruch po sekundzie) etc. Nie żebym chciał tolerować granie programami, po prostu decyzje dotyczące ukarania osób oszukujących muszą opierać się na stosownych materiałach.
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-05-26, 09:55   

Joyoman napisał/a:
Osoba, która jakimś trafem i na farcie trafiła dolnej części TOP 10 (Mistrzostwa Polski)


. . .Gdybyś to pisał kiedyś... dziś w tych mistrzostwach gra ledwo 10 osób, trudno tam nie trafić ; )

Joyoman napisał/a:
i nie mogła sprostać graczom o niskich umiejętnościach


. . .Nie wiem czy tam byłem i grałem ale jestem przekonany, że usiek potrafi mnie pokonać, a chyba jestem najlepszym przykładem gracza o niskich umiejętnościach : )
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group