Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Forumowicz roku 2014
Autor Wiadomość
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4365
Skąd: Polska
Wysłany: 2014-12-01, 00:37   Forumowicz roku 2014

Poprzednim razem odzew był znikomy, więc tym razem na głosowanie jest cały miesiąc (do końca roku). Głosować można na 3 użytkowników forum (punktacja 3, 2, 1). Przy czym uznaję tylko głosy osób, które były zarejestrowane do momentu napisania tego posta.

Forumowicz roku zostanie ogłoszony, jeżeli w zabawie weźmie udział minimum 10 osób.
 
 
Magda 


Dołączyła: 27 Kwi 2010
Posty: 493
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-12-01, 00:46   

Miałam duże wątpliwości co do ułożenia pierwszych dwóch miejsc :|

1. Zukole - oczywiście za całokształt działania na forum, wiele ciekawych postów z nowinkami gomoku i renju. W zeszłym roku za mało osób wzięło udział, ale dla mnie i tak wygrałeś :!:

2. Angst - za to, że jest Angstem i za coś jeszcze (ale nie powiem tu) :rotfl:

3. Rakdar - Tak o :!:
_________________
...
 
 
 
sawyer199 

Dołączył: 12 Mar 2011
Posty: 123
Skąd: Łask
Wysłany: 2014-12-01, 17:18   

Zukole- zawsze najlepiej zorientowany co się dzieję w gomoku, renju i pente.
Angst- za całokształt pracy na forum
Magda- za to, że ciągle jest na forum, mimo że prawie nie gra w gomoku:)
_________________
"W polityce głupota nie stanowi przeszkody." — Napoleon Bonaparte
 
 
 
bbj 


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 558
Skąd: Śląskie
Wysłany: 2014-12-01, 22:03   

1. Zukole - jako jedyna osoba coś pisze w czasach przestoju ( oprócz mnie :P ).
2. Bbj - j.w. :P
3. Rakdar - mało pisze, ale za to w odpowiednim momencie. :P
 
 
maestro 
Viceprezes


Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 1731
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-12-02, 23:48   

1. Zukole - za aktywność i pomoc w rozwijaniu na forum różnych inicjatyw dla dobra PSGRiP
2. Alicecooper - za poświęcenie i ciągłe zaangażowanie
3. Angst - za relacje z turniejów, na które warto czekać :)
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4365
Skąd: Polska
Wysłany: 2014-12-03, 23:21   

1. Angst - za niesłabnące chęci dyskutowania o gomoku ;)
2. Bbj - za aktywność w Hyde Parku oraz odgrzebywanie starych wątków
3. Maestro - może nie wypowiada się ostatnio za często, ale zawsze coś wnosi do tematu
 
 
Ankst
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-07, 05:05   

1. Zukole-Nieslabnąca motywacja.
2. Angst- Nieslabnąca stabilność.
3. Alicecooper- Nieslabnące zaangażowanie.
 
 
Usiek 
Prezes



Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 578
Skąd: Radziejowice
Wysłany: 2014-12-31, 15:54   

1. Zukole
2. Angst
3. Bbj
 
 
ermijo 


Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 1950
Skąd: N49°37`E20°42`
Wysłany: 2014-12-31, 21:40   

1. Magda
2. Zukole
3. Angst
_________________
Always: "Homo ludens"
Never: "Homo faber"
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2014-12-31, 21:49   

1. Zukole - na pewno nie do końca Forumowicz Roku mojego wyobrażenia, ale i tak praktycznie bez konkurencji, co nie świadczy niestety dobrze o kondycji Forum (po prostu w zasadzie ciężko znaleźć kilka osób wypowiadających się na tyle często, aby brać je pod uwagę...). Ogromny plus za aktywność i trzymanie ręki na pulsie, a minus to brak dłuższych tekstów

2. Magda - za własne zdanie i próby rozruszania towarzystwa (niestety nie tak częste jak bym oczekiwał i jak bywało dawniej)

3. Usiek - może akurat nieco mniej na Forum, ale dostarcza newsów i statystyk

Pozdrawiam

Angst

P.S. Zagłosowałbym na zachętę na M_Heada, ale już chyba i tak nas nie zaszczyci nowymi postami...
 
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4365
Skąd: Polska
Wysłany: 2015-01-01, 03:18   

Zagłosowało 9 osób, a więc minimum nie zostało osiągnięte. Skoro formalnie (choć dla kogoś narzucony limit może być uznany za moje widzimisie) nie ma podstaw ogłaszać forumowicza roku 2014, pozwolę sobie nie sumować wyników.

Odniosę się jeszcze do wpisu angsta. Zgadzam się, że wybór między użytkownikami praktycznie ogranicza się do wąskiego grona i niewątpliwie jest to spory minus. Większość napisanych przeze mnie postów ma charakter informacyjny - wyniki, czasami ciekawostki itd. Nie zamierzam pisać dłuższych postów na forum, gdzie systematycznie wypowiada się garstka osób, a tematy poświęcone gomoku (o innych można pisać gdziekolwiek) nie cieszą się powszechnym zainteresowaniem. Powinniśmy być świadomi, że nasze społeczeństwo (o ile przyjmiemy, że grupa PSGRiP tworzy ów społeczeństwo) cierpi z powodu braku świeżej krwi, a ci którzy pozostali nie garną się w żaden sposób do formułowania swoich poglądów. Być może ktoś czyta te, czy też inne posty ale nic poza tym. Jest to przykre i jeśli nie nic się zmieni, to forum po prostu padnie.

Wraz z tą krótką refleksją życzę wszystkim odwiedzającym szczęśliwego Nowego roku! :wink:
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2015-01-01, 11:42   

Żeby była jasność - to, co napisałem, nie jest żadnym zarzutem. Chodziło mi tylko o to, że taki hipotetyczny Forumowicz Roku mojego wyobrażenia powinien oprócz statystyk, ciekawostek, etc. pisać jakieś dłuższe wypowiedzi. I tyle. Ja się do Twojego stylu przyzwyczaiłem, a robienie czegoś na siłę wbrew własnej naturze, nie jest generalnie niczym dobrym. Mam nadzieję, że nie potraktowałeś mojej wypowiedzi jako krytyki, bo absolutnie nie to miałem na myśli.

Ja np. ogólnie lubię pisać dłużej, ale i krótko też, zależy od sytuacji :) Niestety, przy aktualnych niedoczasach znalezienie kilku(nastu, dziesięciu) minut, aby np. sklecić zwyczajową relację z tura, jest dla mnie dość problematyczne, nad czym ubolewam.

Trzeba się niestety zgodzić do opisu kondycji Forum. Prawda jest taka, że gdyby nie posty Zukole, to czasem nie byłoby co czytać (czy gdzie zostać odesłanym ;) ) przez parę ładnych dni.

Z drugiej strony taka sytuacja występuje w zasadzie od paru lat i jednym z zadań, które nas czekają, jest sprawienie, aby odwiedzało nas więcej osób i więcej jednocześnie się wypowiadało.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
bbj 


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 558
Skąd: Śląskie
Wysłany: 2015-01-01, 16:25   

Ja proponuję jednak przydzielić forumowicza roku Zukole (chyba, że go nie chce otrzymać mimo wszystko). Już drugi rok pod rząd należy mu się ten tytuł, a wymyślanie sobie minimów w postaci 20 czy 10 oddanych głosów jak widać nie ma sensu.

Wyników nie trzeba podliczać, każdy wyrażnie widzi, kto je wygrał.
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4365
Skąd: Polska
Wysłany: 2015-01-01, 16:34   

Nie chcę.
 
 
maestro 
Viceprezes


Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 1731
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-01-01, 19:32   

Też podzielam zdanie wyrażone przez bbj, że pomimo braku minimum tytuł powinien zostać przyznany, skoro jednak zwycięzca i organizator w jednej osobie odmawia, to nic na siłę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group