Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tworzenie reprezentacji-podstawy
Autor Wiadomość
utratos 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 789
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-04-30, 16:38   Tworzenie reprezentacji-podstawy

Nareszcie pojawil sie ten dzial:) Mam nadzieje ze wreszcie wyjasni sie jak bedzie wylanaiana reprezentacja, jak beda zorganizowane turnieje wylaniajace reprezentacja jak bedzie wygladal ranking reprezentacyjny i kodeks reprezentacji i kto ma zamiar w niej grac. Oczywiscie narazie mowimy o reprezentacji internetowej gomoku. W renju i pente gra narazie raczej za malo osob. Reprezentacja polski w realu zostanie wyloniana przez turnieje w realu:)

p.s piotrek napisz cos:)

UTRATOS!
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-05-01, 02:36   

No cóż. Ja tylko czekam na sygnał z góry. Jeśli mam wszystko sam zorganizować - podejmę się tego. Ale myślałem, że o trybie wyłaniania Kadry zadecyduje Zarząd. Jeśli znajdzie się to tylko w mojej kompetencji wezmę się od razu do pracy :)

Zachęcam wszystkich do nadsyłania zgłoszeń. Może być uproszczona forma:
1. Imię i inicjał nazwiska
2. Nick reprezentacyjny
3. Nick na forum
4. Miejsce zamieszkania (z podaniem województwa)
5. Data urodzenia (chociaż rok)
6. Zajęcie (uczeń/student/pracujący/bezrobotny)
7. Mail kontaktowy
8. Numer gg

Na te dane czekam pod adresem piotrek401@o2.pl

Pozdrawiam

Angst

P.S Maciek daj dobry przykład i się zgłoś oficjalnie :)
 
 
 
utratos 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 789
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-05-01, 11:28   

Piotrek skrocil formularz:)Jednakze nadal czekam na rozwiazanie 3 kwestii:
1. internetowy ranking polskich graczy( jaki bedzie system liczenia)
2. turnieje ktore okresla rank( gdzie, w jakiej formie, ile)?
3. kodeks reprezentanta:)
Piotrek jesli masz juz gootwy plan w 100% to napisz jesli nie to niech inni skladaja swoje propozycje wtedy latwiej bedzie wybrac najlepsza:)

UTRATOS
 
 
mattmiller 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 122
Skąd: Tarnów/Kraków
Wysłany: 2004-05-01, 19:12   

pytanko Utratos:

czy ty jestes juz w reprezentacji Polski czy dopiero wyślesz zgłoszenie .Jak nie to bardzo proszę abyś to zrobił bo jestes jednym z najlepszych a kto wie czy najlepszym zawodnikiem w naszym kraju.
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-05-02, 10:47   

Pomysły takie jak Internetowy Ranking Graczy, czy jakieś inne takie bajerki, to całkiem fajna sprawa. Utratos jest najlepszym Polakiem, co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Nie wiem tylko, czemu unika starć z Jokingiem.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
oriental_wind
Gość
Wysłany: 2004-05-03, 19:36   

to kiedy to spotkanie w realu o jakim pisal utratos. No i pytanie czy zawsze miejscem spotkan byla by Lodz ? Bo warszawa by czesci osob bardziej lezala :]
Pozdrawiam
 
 
utratos 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 789
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-05-04, 12:36   

Piotrek zamist kasowac posty mozebys odpowiedzial na moj albo jak jej nie masz to rozpoczal konsultacje?:))

UTRATOS!
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-05-04, 16:44   

oriental_wind napisał/a:
to kiedy to spotkanie w realu o jakim pisal utratos. No i pytanie czy zawsze miejscem spotkan byla by Lodz ? Bo warszawa by czesci osob bardziej lezala :]
Pozdrawiam


szukamy i sprawdzamy pewne miejscówki w Warszawie, Warunki proste, cos za friko albo ćwierć koko na ok. 40 - 50 osób na dwa dni oraz b.tanie noclegi w okolicy. Ja sprawdzam szkołe 82 i Jelonki [Os. Przyjaźń akademickie], Kashon też czegos szuka, ale tak czy siak: budżet imprezy=ilość graczy x 10PLN (przewidywane wpisowe...) czyli max ok. 400,00-PLN i około 30 noclegów płatnych przez kazdego indywidualnie. Najwczesniejszy termin, niestety, po ostatnich sesjach egzaminacyjnych, gdy studenci rozjadą sie do domów. Dołącz się....))) co trzy głowy to nie dwie.....
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-05-05, 03:18   

utratos napisał/a:
Piotrek zamist kasowac posty mozebys odpowiedzial na moj albo jak jej nie masz to rozpoczal konsultacje?:))

Gramy każdy z każdym - po 8 gier. W meczu obejmującym tą ilość spotkań każdy z przeciwników decyduje o systemie rozegrania 4 z nich, z następującym zastrzeżeniem: long pro lub swap, 15x15 lub 19x19, wszystkie partie 5 minut i zakaz cofania, miejsce: Kurnik.
O rozstawieniu w powołanych później składach zdecyduje suma zwycięstw po rozegraniu wszystkich spotkań (w tej chwili około 240). Jak widać trochę to potrwa, ale jest dosyć obiektywne...
Każdy podaje nick, na którym będzie rozgrywał te mecze, nie wolno go zmieniać w trakcie, a do gry są dopuszczone tylko nicki powyżej 1500 pkt. Do końca tygodnia czekam pod adresem piotrek401@o2.pl na potwierdzenie uczestnictwa graczy, którzy należeli do NIRPG oraz na nowe zgłoszenia. Uwaga - zgłaszają się WSZYSCY (nawet Ci, którzy już nadesłali potwierdzenie, w celu uniknięcia chaosu). Wypełniamy umieszczony w tym poście formularz. Po ustaleniu ilości graczy przystępujących do gry o miejsca w Reprezentacji Polski podam dalsze informacje na temat terminów rozgrywania spotkań itp.

Co najważniejsze - kto chce zagrać w Reprezentacji musi wysłać na mój mail zgłoszenie. Wiem, że niektórzy nie lubią "papierkowej roboty", ale potrzebne jest mi potwierdzenie rzeczywistej chęci uczestnictwa. Z góry przepraszam wszystkich, którzy już potwierdzili chęć gry - musicie i tak nadesłać zgłoszenie...

Czekam na ewentualne pytania i pozdrawiam

Angst
 
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-05-05, 07:41   

Szczerze mowiac myslalem ze to jest jasne, ze nick, ktory się wpisało bedzie sie uzywac do rozgrywania tych gier. jak ktos ma duzo punktow i sie boi to jego problem :P. Wysłałem po raz kolejny wypelniony kwestionariusz i zaznaczylem ze uzywam tego nicka co zawsze i tylko tego. :)

P.S. Może mecze miedzy soba zaczelibysmy rozgrywac od poniedziałku? . Chociaz ludziom sie pewnie nie bedzie chcialo pewnie nic Angstowi wysylac. jak zwykle :P
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-05-05, 19:11   

Przede wszystkim - trzeba link do tego tematu umieścić w Ogłoszeniu, które zwykle jest u góry forum, tak, aby wszystkich poinformowac o czymś ważnym, itd... To zadanie administratora. Poza tym wypadałoby też przenieść tego posta Angsta o parametrach, itd... do innego tematu, i zrobić z niego Ważne Ogłoszenie.

Wysyłam potwierdzenie, wraz z formularzem.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
mattmiller 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 122
Skąd: Tarnów/Kraków
Wysłany: 2004-05-06, 12:38   

Zachęcam wszystkich do nadsyłania zgłoszeń. Może być uproszczona forma:
1. Imię i inicjał nazwiska
2. Nick reprezentacyjny
3. Nick na forum
4. Miejsce zamieszkania (z podaniem województwa)
5. Data urodzenia (chociaż rok)
6. Zajęcie (uczeń/student/pracujący/bezrobotny)
7. Mail kontaktowy
8. Numer gg

Na te dane czekam pod adresem piotrek401@o2.pl

oczywiscie to angst napisal
ale ja tez do tego zachęcam

to jest ten uproszczony

a więc dzisiaj pora pozdrowic Angsta
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-05-07, 04:28   

Do gry w Reprezentacji zgłosili się do tej pory następujący gracze:

52_debiec
_nc_
adik
alicecooper
angst
boreasmun
dein
dragon_katowice
gietki1991
hje_hje
honor
idiotes
kakarol
kewes
mattmiller
oriental_wind
soul_reaper
wali_mnie_to (tego gracza prosiłbym bardzo o zmianę nicka , bo źle kojarzy się w kontekście gry dla Reprezentacji Polski).

Dziękuję wszystkim za nadesłanie zgłoszeń :)

Czy tylko tyle osób ma zamiar grać w Reprezentacji?? Niecierpliwie czekam na kolejne zgłoszenia. Post wyżej znajdziecie uproszczony kwestionariusz - 1 minuta roboty...

Pozdrawiam

Angst

P.S. Jeśli kogoś nie wymieniłem bądź przekręciłem nick dajcie znać na priv albo gg - 4871355 lub mail - piotrek401@o2.pl
 
 
 
martin1234 
Hicham El Guerrouj


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 407
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 2004-05-08, 21:22   

Jeśli można, to prosiłbym Angsta o umieszczenie aktualnej listy osób które nadesłały swoje zgłoszenia (ewentualnie osób które się ostatnio dopisały, w tym ja:P) oraz o informacje: kiedy będzie mozna grać już partyjki "eliminacyjne" do Reprezentacji oraz w jaki sosób będą one przebiegać...
 
 
 
oriental_wind
Gość
Wysłany: 2004-05-09, 15:39   

A kiedy to wszystko ruszy jest jakis termin ??
Pozdrawiam cala reprezentacje Gomoku
gl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group