Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sprawa Adika
Autor Wiadomość
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-09-21, 13:58   Sprawa Adika

Mam proste pytanie (do Ece): dlaczego Adik ma zablokowaną możliwość pisania postów mimo tego, że ma tylko 2 ostrzeżenia (patrz: tutaj )? Wyczytałem, że ta możliwość zostaje zablokowana po osiągnięciu 3 ostrzeżeń (czy też sumy wartości wszystkich ostrzeżeń równej 3). Na moje oko 2<3, a argumentowanie typu "ze względu na jego impulsywność" jest trochę niepoważne. Jeśli jest impulsywny, to sobie nazbiera, a jeśli sobie nie nazbierał, to nie powinien mieć zakazu pisania.

Piszę to tutaj, żeby było jasne jakie mam zdanie w tej sprawie, a tamten temat został zablokowany. I wcale nie chodzi o to, że przepadam za Adikiem, raczej "średnio" się lubimy chyba. Po prostu, zasady są (wydawałoby się) jasne, a okazuje się, że można dostać nóż w plecy.

PS Mam nadzieję, że nie dostanę za chwilę zakazu pisania na forum bez ostrzeżenia. :evil:
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-09-21, 14:29   

Jest w tym sporo racji, odblokuj mu Jurku możliwość pisania i poczekajmy, aż sam sobie strzeli samobója :) . Znając Adika, długo nie poczekamy...

Adik napisał/a:
Przykro mi, że tylko 100per, Dragon, Angst i Honor są rozsądni wśród tej całej Stowarzyszeniowej bandy, udzielającej się dosyć często na forum.
Nie wiem, czym sobie zasłużyłem, że znalazłem się wśród grona osób "akceptowanych przez największego krytykanta", ale zapewniam Cię, Adrianku, że jest nas tu więcej rozsądnych, chociażby Lonewolf, który tu dzielnie wystąpił w Twojej obronie.

Adik napisał/a:
[...] pozdrawiam tych, których wyżej wymieniłem: [...]. Nie wiem jak tu wytrzymujecie z takim spokojem.
Wyłącznie dzięki niespotykanie wspaniałej konstrukcji naszych charakterów :rotfl: :lol: :wink:


PS. Wracając jeszcze do samego Adika, to od pewnego czasu nie jestem w stanie traktować go poważnie - może dlatego, że jest on starszy od mojego synka zaledwie o 7 lat, podczas gdy ja od niego aż o 16. Ciekawe tylko, że z takim Chaosu sytuacja wygląda zupełnie inaczej, mimo, że proporcje wiekowe są zblizone. Tak czy inaczej - pozdrawiam wszystkich nieletnich !!!
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-09-21, 15:32   

lonewolf napisał/a:
Mam proste pytanie (do Ece): dlaczego Adik ma zablokowaną możliwość pisania postów mimo tego, że ma tylko 2 ostrzeżenia (patrz: tutaj )? Wyczytałem, że ta możliwość zostaje zablokowana po osiągnięciu 3 ostrzeżeń (czy też sumy wartości wszystkich ostrzeżeń równej 3). Na moje oko 2<3, a argumentowanie typu "ze względu na jego impulsywność" jest trochę niepoważne. Jeśli jest impulsywny, to sobie nazbiera, a jeśli sobie nie nazbierał, to nie powinien mieć zakazu pisania.
Zrobilem tak dlatego, ze znam adika jesli chodzi o jego pisanie na forach juz dosyc dlugo, wlacznie ze wspolnym prowadzeniem z nim jednego z for. Moglbym zostawic mu mozliwosc pisania, ale
100per napisał/a:
(...)poczekajmy, aż sam sobie strzeli samobója . Znając Adika, długo nie poczekamy...
staloby sie dokladnie tak jak napisal Milosz, a ja nie chce czekac na "samoboja", bo moglem dac mu ostrzezenie o wartosci 3 juz wczoraj.
lonewolf napisał/a:
Po prostu, zasady są (wydawałoby się) jasne(...)
Mozna tak powiedziec, jednak mi chodzi o osiagniecie pewnego celu - srodki to kwestia wtorna. Tym celem na pewno nie jest zablokowanie mozliwosci pisania adikowi - to jest jeden ze srodkow w tej chwili.
lonewolf napisał/a:
PS Mam nadzieję, że nie dostanę za chwilę zakazu pisania na forum bez ostrzeżenia.
;)

P.S. Tresc wiadomosci z GG od adika
Cytat:
adik (15:01)
nie zdejmuj mi bloka na pisanie, jak to sugerują niektorzy - daj 3 ostrzezenie - nie banuj, bo czasami cos tam ciekawego ktos napisze, ale pisac nie chce - jak odblokujesz, bede robil to co robilem :]
P.S. 2 Temat przeniesiony z Hyde Park.
 
 
 
Marcin 

Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 54
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-09-21, 15:53   

No własnie. Adik jest spoko.A kto w dzisiejszych zcasach nie jest impulsywny !!!!!!!!!!!!!?????????
Domagam sie sprawiedliwości !!!!!
_________________
"Cała Polska widziała ?!
Warszawa nie zapomniała !!!"
W góre ręce, kto jest z nami ! ! !
 
 
 
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2004-09-22, 08:14   

Też wstawię się za Adikiem, a raczej za odblokowaniem możliwości pisania.
Powody podobne jak u Lonewolfa, więc nie będę się powtarzał.

Pozdrawiam
aaru / Arek

[ Dodano: 22-09-2004 ]
Problem się rozwiązał.

Na forum pojawił się Adek :D z Witkowa :D .

Witamy w gronie forumowiczów.

Pozdrawiam
aaru / Arek

[ Dodano: 23-09-2004 ]
Wczoraj był wśród użytkowników nick Adek, a dziś nie ma.
:?:
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
 
 
 
player_one 
Bodybuilder :)


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 83
Skąd: z Łomży
Wysłany: 2004-09-24, 00:05   

A ja powiem że przez Adika prawie zrezygnowałem z udzielania sie w sprawie eliminacji pente ... na szczęscie s3v3n usunął co trzeba i jakoś poszło. Chlopak zdenerwował mnie wtedy swoimi bzdurnymi postami. Tyle :]
_________________
187cm, 87kg, 10% bf
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-03-15, 19:26   

Teraz też mam 2 ostrzeżenia, a mogę pisać. A przecież byłem nadpobudliwy, strzeliłem sobie samobóje - dlaczego nadal mogę wam uprzykrzać życie?

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
alicecooper 
Skarbnik

Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 2233
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-03-15, 23:55   

widzę że niektórzy mają krótką pamięć

adik tylko 2 ostrzeżenia zawdzięcza awarii forum bo przed nią miał 52

i litości /pobłazliwości Ece który po awarii tych ostrzeżeń nie przywrócił tylko dał adikowi szanse

(którą to już szansę? i jak adik ją wykorzysta? - chyba nawet nie muszę robic ankiety prawda?)
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-03-16, 00:54   

Ale dlaczego moje posty podlegają tak wielkiej cenzurze?

Kiedy się z kimś nie zgadzam nie potrafię ubrać w słowa czegoś, co jest tak oczywiste i bezsensowne, że nie ma sensu wyrażać się łagodnie. Nie klnę, staram się pisać jak najbardziej kulturalnie, poprawnie gramatycznie i ortograficznie - właściwie gdyby nie to, że zawsze wszystkiego się czepiam, to jestem idealnym forumowiczem.

Ta awaria to był znak, dobrze o tym wiecie. Taki sygnał z góry, że bez Adika to forum padnie i nie powróci. Niebiosa się zlitowały - Ece to wiedzial, więc jestem cały i zdrowy ;)

Co do tej ankiety - Adik miał już w życiu banów, że ho ho - przyzwyczaiłem się do konserwatywnych poglądów starszego kolegi Ece, z którym zresztą miałem zaszczyt prowadzić forum (sam też doprowadziłem do jego upadku :mrgreen: ) - wiem co kiedy robi, a i tak wszystko czynie po swojemu - dlaczego? Bo niestety nie lubię się zgadzać z innymi, taki los. Ale przyznacie, że i tacy jak ja na forum są potrzebni, dlatego równym krokiem, wykrzyczmy: ADIK MUSI TU BYĆ!

:P

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2005-03-16, 01:06   

Jako, że również nie lubie się zgadzać z innymi, nie przyznam. Muszę natomiast powiedzieć, że rzeczywiście jesteś idealnym forumowiczem. Teraz tylko zdecydować, czy jest to zaleta, czy wada.

Pozdrawiam, bad_mojo.
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-03-16, 01:30   

Z jednej strony zaleta, z drugiej wada. Jeśli ktoś lubi dyskusje niekoniecznie zgodnie z elementarzem i woli się pokłócić, dojść prawdy niż czytać o tym, że niesamowicie ważne jest, że Andrzej przywiezie zegary, to uważa to za zaletę. Jeśli jednak ktoś lubi spokój, ciszę, najlepiej żeby tematy były tylko administratorów, którzy będą pisać o tym kto gdzie nocuje, że trzeba przetrzymać jakąś Estonkę - to byłoby OK. Wtedy nie jestem idealnym forumowiczem.

Są tu tacy co wchodza i każdy post traktują smiertelnie poważnie - jeśli z kogoś się zazartuje, już coś tej osobie nie pasuje, itd..

Są tu też tacy, którzy wchodzą z nudów - jeśli zobaczą coś smiesznego, coś fajnego, to wtedy jest OK - wiedzą, że jak przyjdą następnym razem to nuda minie, bo zawsze coś się smiesznego pojawi.

Dlatego tacy użytkownicy jak M_Head, czy Adik są potrzebni. Chociaż gdybym ja się tak wyrażał jak M_Head (spier.. popier.. chu..) w ShoutBoxie albo w jakimś temacie to pewnie już poleciałyby ostrzeżenia, ale nie będę wracał do obiektywności opiekujących się tym forum.

Dobrze mi tu, bo jest z kogo się posmiac (Lone, Jojo, Manga), czytam sobie o wynikach IRP, Euroligi, można pogadać o sporcie, muzyce, o miesiączce, owulacji, prostacie i skutkach osteoporozy - kit, że niektórzy są naprawdę spoko, a inni to babole, ale i tak Was kocham i Wy mnie też :mrgreen: Do zobaczenia w realu :P

PS - Jeśli ktoś kiedyś będzie w Gnieźnie i bardzo będzie mu zalezało na spotkaniu - chętnie przyjadę ;)

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2005-03-16, 09:18   

Ja też cię lubię, Adik.
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2005-03-16, 13:46   

Kazdy moze byc "anty" - kwestia w jakiej formie to wyraza.

Temat traktuje jako wyczerpany.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group