Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gomoku na androida i w przeglądarce.
Autor Wiadomość
amiga_500 


Dołączył: 09 Mar 2008
Posty: 107
Skąd: pcimie wielkie
Wysłany: 2013-11-24, 11:33   Gomoku na androida i w przeglądarce.

Używam na komórce programu gomoku+ ,jest najmocniejszy z tych co spotkałem ( wiele ich nie wgrywałem) ,tylko że nawet na moją grę gra za słabo .Czy znacie coś lepszego i najlepiej swap ?.
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4356
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-12-13, 20:06   

http://forum.android.com....u-onine-364616/

Gdy ktoś skorzysta, to proszę o opinię. (Nie, nie mam z tym nic wspólnego :wink: )
 
 
maestro 
Viceprezes


Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 1731
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-12-23, 18:39   

Póki co przetestowałem po raz pierwszy, wstępnie. Mamy swap2, a to dobrze, grafika OK choć bardziej jestem (podobnie jak pewnie większość z nas) przyzwyczajony do równych linii jak na gobanach/ceratach oraz kamieni w dwóch kolorach zamiast lekkich wykrzywień i kółek oraz krzyżyków. Irytują muzyka oraz reklamy, ale całe szczęście można je wyłączyć. Ktoś jeszcze grał? Tu są partie offline?
 
 
krinsen 

Dołączył: 23 Gru 2013
Posty: 1
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2013-12-26, 12:02   

Witam serdecznie. Jestem developerem tej aplikacji i jestem bardzo ciekawy opinii. Jeśli czegokolwiek brakuje, co mogłoby być przydatne, proszę o informację. Dodam tylko, że w opcjach można przełączyć się na skórkę gomoku, zamiast korzystać z domyślnej kółko i krzyżyk. Poza tym, można grać offline z innym graczem na jednym urządzeniu, można też spróbować grać z komputerem... ale obawiam się, że będzie to dla was jak gra z przedszkolakiem;)
 
 
Gacul 

Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 51
Skąd: Krk
Wysłany: 2013-12-26, 12:23   

Ściągnąłem tą aplikacje jakiś czas temu. Wszystko działa idealnie. Łatwe menu, skóra z klasycznym gobanem jest ładnie zrobiona (bez udziwnień). Przyjemnie się gra na przeciętnej wielkości ekranie. Duży plus, że trzeba kliknąć 2 razy żeby zatwierdzić ruch, bez żadnych śmiesznych komunikatów. Jedyny minus z liczbą i poziomem graczy;).
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4356
Skąd: Polska
Wysłany: 2014-11-29, 17:09   

Ryzykowna zabawa - nowy trojan na Androida podszywa się pod grę w kółko i krzyżyk. Nie pobierać z bylekąd ;)
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4356
Skąd: Polska
Wysłany: 2017-04-26, 19:27   

Tym razem gra przeglądarkowa, w której można zarobić.

https://12mieczy.pl/rules

Reguły gier pomocniczych:
Cytat:
Gra polegająca na zebraniu wszystkich kluczy i dojściu do końca labiryntu w wyznaczonym czasie.

Gra w kółko i krzyżyk. Plansza ma wielkość 3 x 3, do uzyskania linii potrzeba 3 znaków.
Gra do 1 wygranej (max. 40 rund).

Gra w kółko i krzyżyk. Plansza ma wielkość 3 x 3, do uzyskania linii potrzeba 3 znaków.
Gra do 3 wygranych (max. 40 rund).

Gra w kółko i krzyżyk. Plansza ma wielkość 20 x 20, do uzyskania linii potrzeba 5-ciu znaków. 1 linia daje zwycięstwo.

Gra w kółko i krzyżyk. Plansza ma wielkość 20 x 20, do uzyskania linii potrzeba 5-ciu znaków. 3 linie dają zwycięstwo.

Gra w kółko i krzyżyk. Plansza ma wielkość 20 x 20, do uzyskania linii potrzeba 5-ciu znaków. 5 linii daje zwycięstwo.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group