Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
MP 2019
Autor Wiadomość
zukole 
Członek Zarządu

Wysłany: 2019-09-13, 14:12   MP 2019

W dniach 9-11 listopada odbędą się w Krakowie mistrzostwa Polski w Gomoku oraz mistrzostwa Polski w Renju.

Szczegóły wkrótce na ogłoszeniu turniejowym.

zukole 
Członek Zarządu

Wysłany: 2019-09-15, 20:16   

Harmonogram.

Zapraszamy :-)

Muchal 

Wysłany: 2019-09-17, 11:45   

Hej,

kto sie wybiera?

Pozdrawiam,
Muchal

angst 
Viceprezes
Kapitan IRP

Wysłany: 2019-09-17, 19:47   

Według mojej wiedzy na pewno Zarząd (Alice, Maestro, Usiek, Zukole i ja) oraz prawdopodobnie Adifek i Puholek, a także najpewniej tradycyjnie Pan Andrzej :)

Oczywiście liczymy, że dołączą jeszcze kolejne osoby, szczególnie uwzględniając organizowane po kilku latach przerwy MP w renju.

Być może, jak już ostatnio bywało, skuszą się także jacyś gracze zagraniczni.

Pozdrawiam

Angst

roy_ 
Klubowicz

Wysłany: 2019-09-18, 17:49   

gdzie teraz grają jacyś dobrzy gracze ? bo na kurniku jest strasznie słabo ?nie ma gdzie potrenować ?

angst 
Viceprezes
Kapitan IRP

Wysłany: 2019-09-19, 19:04   

Poza regularnymi rozgrywkami (np. turnieje piątkowe "gomokuworld" o 20:15) faktycznie ja też widzę problem ze znalezieniem graczy na Kurniku, z którymi można sensownie pograć.

Jest oczywiście nowy serwer Piskvorky.net, ale frekwencja chyba nadal dużo gorsza niż na Kurniku.

Reasumując, polecam powrót do grania na żywo, gdzie emocje i rozgrywka na wyższym poziomie są w zasadzie gwarantowane! :)

Najbliższa okazja to Mistrzostwa Polski. I tu uwaga - swój udział zapowiedział aktualny Mistrz Świata, czyli Martez! :)

Pozdrawiam

Angst

Muchal 

Wysłany: 2019-09-22, 15:51   

Roy wbijasz do Krakowa?
Arczi? Devotion?

amber_gold 

Wysłany: 2019-09-27, 12:10   

roy_ napisał/a:
gdzie teraz grają jacyś dobrzy gracze ? bo na kurniku jest strasznie słabo ?nie ma gdzie potrenować ?

...powiedział Roy, który na ostatnim turnieju przegrał wszystkie partie a z reszty uciekł :D
Jak widzisz roy jest z kim pograc skoro nawet średniacy cię włoili :)
https://www.kurnik.pl/turn.phtml?tid=8557303

Muszę Cię zmartwić Marcin, ale na tym niby słabym dzis kurniku taki uczciwy 1800 już Ci włoi, czasy kiedy byłes redem, zdobywałes IMP, a reszta raczkowała w tej grze minęły bezpowrotnie :)

roy_ 
Klubowicz

Wysłany: 2019-09-28, 20:18   

AMBER GOLD kurczę czemu mi tak źle życzysz :) bezpowrotnie minęły ? brzmi jak wyzwanie :)

sorry ale w turnieju przegrałem jedną partię a nie wszystkie....

tak Muchal myślę nad przyjazdem bo termin wydaje się idealny i turniej to idealne oderwanie od codzienności.

amber_gold 

Wysłany: 2019-09-29, 16:08   

roy_ napisał/a:
AMBER GOLD kurczę czemu mi tak źle życzysz :) bezpowrotnie minęły ? brzmi jak wyzwanie :)

sorry ale w turnieju przegrałem jedną partię a nie wszystkie....

tak Muchal myślę nad przyjazdem bo termin wydaje się idealny i turniej to idealne oderwanie od codzienności.

Roy nie łam się, pare dni temu widzialem jak devotion (chyba tez na MP dobrze wypadal) spadl na zoltk ai przegrywal z 1700 srogo. czasy waszego panowani aminely i ten niby denny teraz kurnik wychowal graczy ktorzy majac 1800 sa na pozioie takim jak kiedys red...:)
wiec uwazam ze podniosl sie poziom a nie spadl tyle ze ludzi mniej. Kiedys taki zoltek nabijał ranking na graczu 1400 do zera a dzis? co drugi zielak ma w statach wygrane z 1500-1600....ot taki poziom.
Wiec trenuj ale uwazam ze zaprzepasciles swoj talent, bo grales dobrze, ale tak dlugo Cie nie bylo ze ten pociag juz odjechal....:)

Odpowiedz do tematu