Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Łosiu w eliminacjach do IRP w Pente

Czy Łosiu ma zostać w eliminacjach do IRP w Pente?
Żółta kartka
55%
 55%  [ 15 ]
Czerwona Kartka
44%
 44%  [ 12 ]
Głosowań: 27
Wszystkich Głosów: 27

Autor Wiadomość
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-10-02, 10:19   

... pente jest póki co poza sferą moich zainteresowań, ale przeglądam się i czytam wszystkie wasze posty, bardziej pod kątem rozwoju Stowarzyszenia jako całości... ciesząc się z waszej inicjatywy chcę zauważyć, ze warunki /zasady rozgrywania/ gry NIE ZOSTAŁY do końca JASNO określone, a zwłaszcza w szczegółach, na które tu się powołujecie... negatywna decyzja playera i np. minuty wynika prawdopodobnie z doświadczeń gry z łosiem w całości... zasada domniemania niewinności jest dobra w sądzie a i to nie zawsze, natomiast tutaj... jestem przekonany, że dla dobra sprawy należy łosia ukarać żółtą i kontynuować eliminacje po ściślejszym ustaleniu zasad gry .. a po następnym migotaniu /.. a propos, migotac można nawet nie wchodząc na gg i nie grając progiem! to chyba wiecie.../, wpadce, natychmiastowa eliminacja, bez dyskusji.... zupełnie inną sprawą jest powstanie tego akurat problemu... Aaru, z całą sympatią, nie powinieneś rozwijać tej sprawy bez skonsultowania się z playerem, a gdybyś to zrobił, to pewnie by tego tematu nie było, bo BYĆ NIE POWINNO ! ...wybraliście samorzutnie playera jako tego, który prowadzi eliminacje, i jego decyzje powinny być poza dyskusją... i z tego powodu móglbym zagłosować za czerwoną kartką dla łosia + opinie graczy znających problem... ale podnosze żółtą póki co...

maciek[bmac]
 
 
 
player_one 
Bodybuilder :)


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 83
Skąd: z Łomży
Wysłany: 2004-10-02, 10:21   

Faktycznie wersja iz łosiu caly czas romawia z dziewczyną jest mało prawdopodobna :]
Zostańmy przy tym ze gra programem. A skoro juz to powtórzę z wicherkiem grał 3/4 gry czarnymi a zreszta kto z nim grał ten wie co to za stworzeń. :]
Kiedys mowił ze chce reda :]

Wy go wogóle go nie znacie ! to jest cos jak sodam w gomoku. Już bardziej przekonywujacego argumentu dać nie mogę.

Bmac masz sporo racji ale to dlatego ze jak mowie nie znacie go. A to ze sie mily nagle zrobil to nie dziwne, bo wie ze to teraz jego jedyna szansa.

Heheee jeszcze jedno wczoraj mowie losiowi ze chyba sie moze pozegnac z gra w eliminacjach. Za moment znika losiu a pojawia sie jakis tam 24_hour czy jakos tak i ze on się chce zapisac i grał do tej pory tylko gry towarzyskie ale gra dobrze ... zagralem z nim towa i co gral jak loś, no jaki zbieg okolicznosci. Tonący brzytwy sie chwyta, tylko ze jak sie nie umie pływac to sie nie wchodzi do wody ŁOSIU ! :]
Ostatnio zmieniony przez player_one 2004-10-02, 10:44, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
draqul 


Dołączył: 07 Cze 2004
Posty: 49
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2004-10-02, 10:27   

naprawde nie wiem jak zagłosować. prawdą jest że w trakcie 4 naszych gier eliminacyjnych losiuu ciągle migał przed ruchem tłumacząc to rozmową z wujkiem z USA przez GG.
Ad1: ja grając w eliminacjach pente odłożyłem wszystkie inne sprawy, wyłączam GG, Winampa etc, aby móc grac normalnie
Ad2: zgadzam sie z bmac`kiem, jak losiuu gra programem to jego sprawa i to jego bedzie gryźć sumienie, a nalezy zmienic zasady gry np. od razu 4 gry itp
Ad3: żółta kartka

epilog: sam nie wiem co z tym zrobić, napewno ankieta nie wchodzi w gre (chociaż to że głosują ci co nie grają w elm), i nie sądze, aby player sam o tym decydował bo z góry znam wynik widząc jaki ma stosunek do losia
 
 
 
specyk_14 
Jaga Pany !


Dołączył: 05 Cze 2004
Posty: 88
Skąd: Białystok
Wysłany: 2004-10-02, 14:34   

Witam,

Ja dla Losia daję czerwoną kartkę, poprostu nie lubie go za jego zachowanie nie wiem moze tylko przez internet sie tak zachowuje, najbardziej osłabiające są jego zaproszenia na turniej. Daje ich 5-7 pod rząd na głownym chaci kurnika. Także nie umie moim zdaniem przegrywać.

Pozdrawiam,
Specyk
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2004-10-02, 14:52   

hmm powoli robi sie z tego krucjata przeciw losiowi ... nie chce go bronic, ale niektorzy glosuja za czerwona kartka, bo go nie lubia, a nie za to, co robi w czasie gier eliminacyjnych ... ja dalem zolta kartke, bo wszystko to, co mu sie zarzuca znam tylko z postow tutaj, nie widzialem zadnej jego gry na zywo.
martwi mnie natomiast, ze losiu nie widzi nic zlego w swoim zachowaniu i jego jedyny post w tym watku dotyczy jakiejs glupoty, tzn ile razy jak sie tlumaczyl i wlasnie dlatego zastanawialem sie, czy nie dac czerwonej, bo taka postawa nie rokuje nadziei na przyszlosc, niestety :/
 
 
 
losiu 
Łoś super ktoś


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 426
Skąd: Złotoryja
Wysłany: 2004-10-02, 15:08   Głosowania-)

Mam pytanko do kiedy bedzie trwało to głosowanie bo nie wiem kiedy jest zakonczenie jego a eliminacje są do poniedziałku konczą sie za tydzień! Moja propozycja to do Środy:(
Albo moge zrobic sobie nowy nick eliminacyjny i odnowa zagrac z tymi co startuję do eliminacji ale to zalezy od was z głosowaniem itd. Piszcie
pozdrawiam~!
 
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2004-10-02, 15:23   

bmac napisał/a:
... ciesząc się z waszej inicjatywy chcę zauważyć, ze warunki /zasady rozgrywania/ gry NIE ZOSTAŁY do końca JASNO określone, a zwłaszcza w szczegółach, na które tu się powołujecie...


coz, moze faktycznie sa pewne niedopatrzenia... jednak to, o czym nikt nie napisal wydawalo sie chyba sporej wiekszosci oczywiste i naturalne . o ile oczywiscie ktos grajac ma na uwadze gre fair w pierwszej kolejnosci, a wyniki w drugiej, nie odwrotnie .

przyznam, ze mnie w ogole nie miesciloby sie w glowie, ze mozna zagrac np. 3 gry, a ostatnia kiedy indziej i liczyc (?), ze zagra sie trzy razy czarnymi.

to samo tyczy sie znikania, przeciez kazdy tak robiacy naraza sie na oskarzenia o gre progiem, to nic nowego ..

jeszcze jest kwestia parametrow gry - PIEC minut PRO . jasno i wyraznie napisane, a rzucilo mi sie w oczy, ze ktos chcial grac 10 . cofanie/zakaz, do wyboru przez graczy . ja wole graz bez zakazu na wypadek, gdyby ktos mial misclicka, ale wiem, ze niektorzy moga tego naduzywac, wiec zakaz wydaje sie byc w pelni uzasadniony.

czy cos pominalem?:) to wszystko wyzej wydaje sie oczywiste, na 21 osob tylko chyba jedna miala z tym problemy, to chyba tez o czyms swiadczy ...
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-10-02, 17:35   

Zaglosowalem, a zapomnialem napisac... Zolte i czerwone kartki jednoznacznie kojarza sie mi z pilka nozna. Daje Losiowi zolta kartke. Jak kazdy wie, za dwie zolte jest czerwona...

Swoja droga - dlaczego w ankiecie nie ma opcji "nie karac"?

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
wicherek 


Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 401
Skąd: Bytom
Wysłany: 2004-10-02, 19:19   

ja dałem losiowi zolta kartke i proponowalbym umiescic jakis bardziej szczegolowy regulamin w celu uniknienia puzniejszych tlumaczen typu "nie wiedzialem" gram z losiem czesto: czasami miga czasami nie i jego ruchy sa podobne (raczej by nie zapamietal jak gral z pomocami progow) co do tego regulaminu kazdy grajacy bylby zobowiazany go przeczytac i wtedy dopiero mozna by mu dac jakas dyskwalifikacje bo byl swiadomy konsekwencji tego co zrobil. moze jeszcze nei wie, ze progiem nei mozna grac lub/i ze jak sie gada z dziewczyna na gg naprawde sie "miga"

Pozdr! wicherek
 
 
 
mattmiller 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 122
Skąd: Tarnów/Kraków
Wysłany: 2004-10-02, 19:37   

mi nic losiu nic nie zrobil gral ze mna fair i tylko to sie dla mnie liczy a wiec zaglosowalem na zolta kartke aby jednak dac losiowi szanse na poprawe
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-10-02, 23:19   

[akapit]Na początku chciałbym zwrócić uwagę Playera_ na jego sposób wypowiedzi. Może trochę wyluzuj? Gdybym nie znał sytuacji na forum/kurniku wziąłbym Cię za jakąś niedorobioną lamkę która niewaidomo czym wyrobiła sobie pozycję wśród (chyba->) kalekiego umysłowo towarzystwa i się wozi. : ) Też słabo wygląda to z Systemikiem, może niech pierwszy rzuci kamień ten, kto bez winy? Zagłosowałem nad żółt choć wolałbym 'nie karać'.
[akapit]Obecnie jedyną winą jest moim zdaniem to że zagrał 3/4 gier jakimiśtam, ale zawsze można tą ostatnią anulować izagrać następną, przecież ranking się nie liczy.

[akapit]I podziękowania dla osób które przerwały nagonkę na Łosia dajac mu żółte kartki... zapowiadał się rychły ban ze społeczeństwa : /.
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
player_one 
Bodybuilder :)


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 83
Skąd: z Łomży
Wysłany: 2004-10-03, 09:55   

no to chałosu przegiełeś.
 
 
 
draqul 


Dołączył: 07 Cze 2004
Posty: 49
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2004-10-03, 11:02   

Cytat:
Na początku chciałbym zwrócić uwagę Playera_ na jego sposób wypowiedzi. Może trochę wyluzuj?

zgadzam się z chaosu
Cytat:
no to chałosu przegiełeś.

jakieś groźby?
Cytat:
I podziękowania dla osób które przerwały nagonkę na Łosia dajac mu żółte kartki... zapowiadał się rychły ban ze społeczeństwa : /.

nie ma za co :)
 
 
 
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2004-10-03, 13:37   

Proszę moderatorów o zamknięcie tematu.
Łosiu wrócił do eliminacji.
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
 
 
 
losiu 
Łoś super ktoś


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 426
Skąd: Złotoryja
Wysłany: 2004-10-03, 15:05   Podziękowanie!

Chciałbym podziękowac wszystkim tych co się za mną wstawili a naj bardziej aaru który zrobił Ankiete i walczył . Dziękuje wszystkim. I powiem jedno gra bez fair play to nie gra!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group