Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Moderatorzy
Autor Wiadomość
Tramwaj 
ktory jezdzi


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 89
Skąd: Bielsko/Gliwice
Wysłany: 2004-05-04, 22:53   

Adiku od razu bojkot...

Skoro S3v3n się zgłosił to znaczy że czuje się na siłach jeśli chodzi o moderowanie działu.

Fakt niezgłoszenia się Chaosu nie musi pochodzić z jego wrodzonej skromności - może np. nie chce się w to angażować czy cuś i wątpie aby był sens go do tego zmuszać..

Poza tym zawsze istnieje przecież możliwość zmiany moderatora?
Myslę że nikt z modów nie będzie sę kurczowo trzymał stołka (to nie polityka ;) ) i jakby się np. nie sprawdzał to nie będzie robił problemów z ewentualną zamianą ewentualnie dzieleniem stanowiska.

No i do tego uważam że S3v3n zdecydowanie sobie poradzi. :)
_________________
jawmart, buraczek979
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-05-04, 22:58   

adik napisał/a:
Przede wszystkim, z całą sympatią do Sevena - nie wiem, czy zgłosił się na priv


zgłosił się

adik napisał/a:
... ale Chaosu, pisze więcej, ciekawiej i z wrodzonej skromności nie proponował swojej kandydatury, tak mi się wydaje.


nikogo nie będziemy robić moderatorami na siłę. Skoro Chaosu nie przysłał zgłoszenia, to albo nie przeczytał jeszcze tego tematu, albo nie ma ochoty się tym zajmować. Czy nie pozwala mu "wrodzona skromność", czy też są inne powody - nie wnikam.
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-05-05, 14:55   

­­ ­ Uhchhchchhhchhh, pośpiech, pośpiech, pośpiech, bieg, wyścig, szybciej, szybciej, szybciej!

­­ ­ ­Dziś napisałem pierwszą część egzaminu gimnazjalnego (humanistyczną), jutro piszę matematyczno-przyrodniczy. Nie mówcie że nie wiecie o czym mówię. Przez ostatnie kilka dni niebardzo chciałem siadać do komputera, bo jestem świadom jego mocy grawitacji. Nie wysłałem wiadomości do 100pera z dwóch powodów:
-nie wiedziałem że tak trzeba zrobić,
-myślałem że moderatorzy zostali wybrani z rozsądku 100pera (i innych) i gdy Ci inni gadali kto ma być modaratoerm ktoś przypomniał sobie i powiedział:
"Chaosu ma szlaban na kompa na cały drugi semestr szkolny, zrobimy go moderatorem jak mu się skończy kara i wróci do grania na kurniku".
­­­ ­ Prawda wygląda tak, że nie wyślę (narazie, nawet gdyby potem miało być już zbyt późno)pw do 100pera (mimo iż chciałbym kasować i edytować posty : )) ponieważ mogę (teoretycznie) zaglądać na forum tylko raz dziennie, w dodatku od poniedziałku do piątku (w szkole, gdzie nie ma warunków...).

PS. Czemu gdy robię dwie spację (na otwarcie akapitu) to mi je kasuje ?
PS2. Rozwiązałem ten problem, wstawiam twardą spację : P (łącznik opcjonalny nie działa : /)
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
Ostatnio zmieniony przez Chaosu 2004-05-05, 18:47, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-05-05, 17:38   

No i widzicie panowie, problem rozwiązany. Chaosu nie ma czasu, i już.

Teraz się już odczepiam i przepraszam za kłopotliwe zamieszanie.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-05-06, 00:10   

musze sie wytłumaczyć, albowiem nie chciałbym być żle rozumiany...

Cytat:
Jaki poziom gry jest wg ciebie satysfakcjonujący?


... wcale nie poruszyłem tego tematu.
Cytat:


I drugie pytanie: co poziom gry ma tutaj do rzeczy?


... intencjonalnie chciałem zwrócić wiekszą uwagę na poziom OSOBISTY, w szerokim tego słowa rozumieniu i w tym kontekście postawiłem obok umiejętności.... stąd to połączenie

Cytat:
Może zróbmy tak: moderator musi mieć przynajmniej 2000 na kurniku, pisać tutaj mogą pomarańczowi i czerwoni, żółci mogą tylko czytać, a zielonych i niebieskich najlepiej banować bez sądu!


... w żadnym z moich postów i wypowiedzi chyba nawet nie zbliżam sie do takich "zaangazowanych i emocjonalnych wypowiedzi", akcenty staram sie kłaść na zupełnie czym innym, sam jestem zielony i namawiam wielu zielonych i niebieskich do odwiedzania Forum i włączania sie w nasze wspólne działania... dlatego ośmielam się traktowac ten komentarz jako miły, z lekka prowokacyjny żart....; - )))
_________________
Gość, sprawdzeniem wartości wiedzy jest jej moc uszlachetniania i oczyszczania życia ...
 
 
 
martin1234 
Hicham El Guerrouj


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 407
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 2004-05-06, 20:29   

Moze niepotrzebnie pisze tu, moze odrazu powinienem wysłać PW do 100pera...

Po namyśle (oczywiście) zdecydowałem, ze chciałbym zostać moderatorem działu "Pente". Chce, aby nie było jak w innych przypadkach, ze moderatorami zostały osoby, dla niektórych nieodpowiednie.
Proszę o Waszą opinię:) (z każdym zdaniem, mam nadzieję, się pogodzę:P) :)
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-05-06, 22:49   

hmmm, widzę, że pente zaczyna rządzić :)

trzeci kandydat, a jeszcze ciągle Chaosu w rezerwie...
 
 
 
Waffen_SS 
ZBANOWANY


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 22
Skąd: Glob
Wysłany: 2004-05-06, 22:52   

ja chcialem byc to nie, agrwesywny, kontrwersyjny i nieobliczalny?
wypraszam sobie jestem miły i wesoły a na paryferiach mam domek a w nim wode prąd i gaz :oops:
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-05-07, 07:52   

Waffen_SS napisał/a:
ja chcialem byc to nie, agrwesywny, kontrwersyjny i nieobliczalny?
wypraszam sobie jestem miły i wesoły a na paryferiach mam domek a w nim wode prąd i gaz :oops:
...i na misiu wykropkowales wszystkie posty swoje (chyba rozumiesz aluzje).
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-04-03, 22:01   

Zauwazylem, ze nie jestem juz moderatorem swojego dzialu. W duzej mierze utrudnia mi to prace. Czy jest to stan permanentny? Jesli nie, kiedy wszystko wroci do normy?

Pozdrawiam

Kapitan IRP

Angst
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2005-04-03, 22:36   

I tak wszyscy wiemy, ze chodzi Ci jedynie o blichtr towarzyszacy pelnieniu funkcji moderatora na Forum PSGRiP ;)

Stan nie jest permanentny i okazal sie dobrym pretekstem do pewnych zmian w ramach moderowania poszczegolnych dzialow. Sukcesywnie dodaje moderatorow tam, gdzie sa potrzebni - nie mam szczerze mowiac koncepcji, jaki ma to wszystko miec ostateczny ksztalt.
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-04-03, 23:10   

Ja tylko moge ze swojej strony pochwalic wybor moderatora w dziale "Reprezentacja Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente", ktory w pelni aprobuje :wink:

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2006-03-23, 10:57   

Taka mala sugestia. Jak komus sie zabiera moda, to dobrze byloby chociaz go o tym poinformowac. Mozna byloby rowniez napisac na priv jakie byly przeslanki zabrania ;-)
Ostatnio zmieniony przez Ece 2006-03-29, 21:12, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2006-03-23, 12:46   

jak ja przestalem byc moderatorem na pente, to do dzisiaj sie nie dowiedzialem dlaczego, wiec to chyba normalna praktyka na tym forum .
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2006-03-23, 18:23   

Równie dobrze mogłeś zapytać na priv. Ale mniejsza o to. Było późno i jedyne co mi się chciało, to położyć się spać.

O ile mi wiadomo, Soul otrzymał moderatora w związku z prowadzeniem wraz z Darkiem ILR. ILR się skończyła, uprawnienia stały się zbędne. Dodatkowo, nie może być moderatorem osoba, która poprzez swój podpis wyśmiewa/szydzi z innego członka Forum- notabene moderatora. Podobnie nadawanie administratorowi ostrzeżeń wyklucza taką osobę z ekipy. Osoby funkcyjne ostrzeżeń mieć nie powinny (powiedzmy że powinny "świecić przykładem"). W przypadku ich nieodpowiedniego zachowania, tracą swoją funkcję. W końcu kto ma zachowywać się na Forum odpowiednio, jak nie moderatorzy.

W przypadku Darka, decyzja dotycząca usunięcia uprawnień moderatora w dziale Renju była podobna. Jednak dziś zostały mu odebrane także uprawnienia moderatora działu Klubu Kraków. Niestety, nie da się nadać uprawnień do moderacji jednego działu w oderwaniu od pewnych przywilejów na całym Forum. Kasowanie postów tak, aby ich ilość pozostawała na stałym poziomie, zabawa w ostrzeżenia, wczorajsze ostrzeżenie dla Soula oraz rzeczy mniej wymierne i bardzo subiektywne nie przesądziły o mojej decyzji. Podobnie jak w przypadku Soula, uważam że ostatni podpis Darka był wysoce naganny i osoba taka nie może pełnić na Forum funkcji moderatora. W związku z tym, przestaje on być moderatorem działu Klubu Kraków.

Jeżeli członkowie Klubu uważają, iż moderator jest im potrzebny, proszę przedstawić swoją kandydaturę. Z wyłączeniem oczywiście wyżej wymienionych osób.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group