Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Klub gomoku w Bialymstoku ?
Autor Wiadomość
FD

Dołączył: 01 Gru 2004
Posty: 1
Skąd: BS
Wysłany: 2004-12-01, 23:12   

Witam

tak, fredy jest z białego i chętnie pograł by z kimś w kamienie, co prawda dawno już nie pykałem ale chyba coś tam jeszcze pamiętam, co do spotkań, wiem że bodajże w domu kultury zachęta, zbierali sie kiedyś ludzie co w go grali, spotkania były we wtorki o 17:00, a mejl gościa który to organizował artass@wp.pl, z tego co wiem nic ine płacili za wynajem, poprostu poszli poprosili i dostali dużą salą na 2h, także z miejscem nie powinno myć problemu, tylko ktoś musiał by połaźić po mieście popytac i ładnie poprosić, poza tym jak na takie spotkanie ma przyjść 4-6 osób to może ciekawiej by było wbić do jakiejś przytulnej knajpki ??

pzdr
 
 
specyk_14 
Jaga Pany !


Dołączył: 05 Cze 2004
Posty: 88
Skąd: Białystok
Wysłany: 2004-12-02, 13:45   

Witam,

Zaczne od tego, że w ogóle ktoś jeszcze poruszył ten temat... Pomysł jest bardzo dobry gdyby dało się załatwić tą salę to mogło by się odbyć pierwsze spotkanie, a n a razie czekamy na opinię reszty

Pozdrawiam,

Specyk.
 
 
Ixchel 


Dołączyła: 30 Kwi 2004
Posty: 38
Skąd: Białystok
Wysłany: 2004-12-03, 12:01   

FD z przyjazną knajpką jest mały problem, bo większość ludzi z białego jest niepełnoletnia, a raczej nie uważam za wskazane żeby młodszych ciągać po barach. jak znajdę wolną chwilkę to postaram się coś ustalić na temat tej sali o której piszesz, no chyba że zgłosi się ktoś chętny żeby to zrobić.. inaczej temat znów utknie w martwym punkcie..
 
 
zmk 

Dołączył: 21 Kwi 2005
Posty: 2
Skąd: Białystok
Wysłany: 2005-04-22, 15:47   

ja jestem z bialego i chce byc w klubie (rank na kurniku około 1700 lub 1800)
 
 
 
0bssession 

Dołączyła: 30 Maj 2005
Posty: 3
Skąd: Białystok
Wysłany: 2005-05-30, 22:52   

CZesc
Tez jestem Z Białegostoku
i Tez chce byc w klubie
moge?
ilu Was jest?
 
 
 
despair 
the hardcorebaby:)


Dołączyła: 21 Cze 2004
Posty: 174
Skąd: Bialystok
Wysłany: 2005-05-30, 23:16   

jasne ze mozesz byc w klubie:) z niecierpliwieniem czekamy na nowe twarze!
jest nas w bialymstoku troszke:) osobiscie znam dank1na, freddydurkee, ixchel i jej siostre, kashona (z jego miejscem zamieszkanai to yyy tak pol na pol z warszawa, no, mzoe raczej 90% czasu spedza w wawie :P ), specyka, lord_of_destruction, paolo82, aniuchne, jednak pozostaja inni, calkiem niezli zreszta gracze tacy jak fanka_nightwish, kangurzyca88, zablokowali_mi_konto, bonsai i bmw_dream, ktorzy niestety nie pojawili sie jeszcze na zadnym ze spotkan :( razem jest nas 16, nie spotykamy sie regularnie, raczej to wychodzi spontanicznie. jak cos bedzie planowane to na pewno damy znac, na pewno bedzie tez o tym post na forum. zapraszamy! :)
_________________
Dear God. We can save the world. Give us only a source code !
http://bash.org.pl/top50
 
 
 
0bssession 

Dołączyła: 30 Maj 2005
Posty: 3
Skąd: Białystok
Wysłany: 2005-05-31, 07:15   

czesc

pozostaja inni, calkiem niezli zreszta gracze tacy jak fanka_nightwish, kangurzyca88, zablokowali_mi_konto, bonsai i bmw_dream, ktorzy niestety nie pojawili sie jeszcze na zadnym ze spotkan

no to kangurzyce88 macie jzu z głowy, bo to ja jestem :D :D
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-08-17, 14:26   Formalna rejestracja klubu

W związku z opublikowaniem Regulaminu działania Sekcji Regionalnych PSGRiP, proszę o podjęcie działań zmierzających do formalnego zarejestrowania Waszego klubu. :)
 
 
 
yoshio 


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-02-21, 14:14   

witam
myślę, że na najbliższym (ewentualnym) spotkaniu można by było omówić sprawę zarejestrowania klubu, o ile chęć udziału zgłoszą conajmniej 4 osoby...
pozdrawiam
 
 
 
brzydula 


Dołączyła: 11 Lut 2006
Posty: 23
Skąd: Białystok
Wysłany: 2006-02-21, 17:32   

:D <chętna> :wink:
_________________
Despero, solitas, debilis, desolo.
 
 
 
yoshio 


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-02-22, 22:08   

wybiera się ktoś na MP do Krakowa? ja raczej nie, bo mnie nie stać na pociąg :( jakby nie patrzeć do Krakowa jest kawał drogi... a do tego opłata startowa, noclegi, jedzenie... a nawet jakbym wziął udział, to nie mam co liczyć za zajęcie konkretnego miejsca (np. 5go, za które można dostać 100zł :P )
a co do spotkania, to... w ten weekend raczej się nie spotykajcie, bo nas (mnie i kobietkixxx) nie będzie w Białym :( może w przyszły weekend? nie chciałbym przegapić inauguracji roku 2006 :)
pozdrówki! :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group