Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-11, 04:38
Po Turnieju :)
Autor Wiadomość
kurczaczek 


Dołączyła: 12 Paź 2004
Posty: 20
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: 2004-10-17, 19:42   Po Turnieju :)

Ja już wrocilam spokojnie do domku :) Polowe drogi odsypialam nieprzespane noce w szkole podczas ktorych gralam w kropeczki CS'a i pingla :)
Moje wrazenia sa bardzo mile. W koncu poznalam najlepszych i najmilszych graczy na kurniku oczywisice ;)
W turnieju w gomoku zajelam 31 miejsce a w pente juz nie pamietam :) jak wiadomo pierwsze miejsce turnieju gomokowego zajal Dein (gratulacje) :)

Pozdrawiam papapa!!!!

Ps: Opiszcie wlasne wrazenia :)
 
 
despair 
the hardcorebaby:)


Dołączyła: 21 Cze 2004
Posty: 174
Skąd: Bialystok
Wysłany: 2004-10-17, 20:25   

po turnieju, w drodze w pociagu na trasie warszawa-bialystok, bylam zmuszona razem z ixi i playerem zaplacic po 40 zl kary (tzn doplaty) za bilet :P P wiec moze disiaj przemilcze ten temat hehe ;)
_________________
Dear God. We can save the world. Give us only a source code !
http://bash.org.pl/top50
 
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-10-17, 23:26   

Hehe, no wiec jak juz mowimy o kosztach dodatkowych, to chcialbym w tym miejscu serdecznie pozdrowic panow policjantow z wydzialu ruchu drogowego z komendy w Ksiazu Wielkim :) Na szczescie zastosowali znizke studencka i skonczylo sie na 100PLN + 4 punktach :P
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-10-17, 23:30   

Ja chcialbym niniejszym zdementowac krazace wokol plotki, jakoby w trakcie tego weekendu pity byl alkohol. Osoby dajace do zrozumienia innym, ze obecne bylo tam piwo, maja na celu zaszkodzenie Stowarzyszeniu i zostana wobec nich wyciagniete konsekwencje. Oficjalnie oznajmiam - to sabotaz ! Nie dajcie sie sprowokowac !!!

A tak w ogole, to bylo fajnie :]
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-10-17, 23:45   

II turniej gomoku, renju i pente Polskiego Stowarzyszenia tychże gier za nami. Jakie wrażenia? Tradycyjnie – pozytywne :) Miła atmosfera, ciekawe gry oraz kompletny brak czasu na cokolwiek – czyli przepyszna zabawa :)

Pojawiłem się przed szkołą w piątek jako drugi (wcześnie była już Despair). O 20.00 dołączył do nas Alicecooper, a po pewnym czasie 100per i Utratos. Od tej pory stopniowo przybywali kolejni gomokowcy, a Zarząd od razu zabrał się do pracy. W czasie wielogodzinnego, burzliwego posiedzenia udało się omówić wiele kluczowych kwestii, dotyczących m.in. rankingu turniejowego, szkółki internetowej, strony Stowarzyszenia, IRP, drużyn wojewódzkich, Euroligi, czy też Otwartych Mistrzostw Polski w Renju. Obrady zakończyły się dość późno i wraz z Dragonem ruszyliśmy do miasta, aby zaopatrzyć się w rekwizyty niezbędne do prawidłowej integracji z graczami, których wcześniej nie mieliśmy okazji poznać...

W sobotę z samego rana Prezes brutalnie wszystkich pobudził i rozpoczął się turniej gomoku. Zgodnie z przewidywaniami o 1. miejsce walczyli Dein z Utratosem i ostatecznie triumfował Kacper, wyprzedzając Maćka. Trzecie miejsce wywalczył Marek (Belfanior). Ja powtórzyłem swój wynik z I turnieju, ale tym razem starczył on jedynie na 7. miejsce... Tuż po zakończeniu turnieju gomoku wszyscy wyruszyli w poszukiwaniu pożywienia i zaraz po powrocie zaczęto rywalizować w turnieju pente. Tym razem górą był Maciek, a kolejne miejsca przypadły Andrzejowi (Zakon) i Miłoszowi (100per). Nie był to jednak koniec emocji. Późnym wieczorem rozpoczął się niezwykle prestiżowy turniej ping-ponga, w którym, zgodnie z przewidywaniami fachowców :P , zwyciężyłem po niezwykle zaciętym finale z Honorem. Trzecie miejsce wywalczył Dein, pokonując w walce o brąz Lutalka. W tym momencie każdy na swój sposób przygotowywał się do turnieju renju. Niektórzy po prostu poszli spać, inni grali w gomoku bądź Counter Strike’a, a reszta wspominała dawne dzieje i zapomnianych już graczy, a także wymieniała poglądy na temat debiutów w renju.

Niedziela rozpoczęła się od Walnego Zgromadzenia członków Stowarzyszenia, które zatwierdziło dotychczasowy skład Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej. Przystąpiono do rywalizacji w renju, gdzie do ostatniej partii o pierwsze miejsce walczyli ... Dein z Utratosem. Podobnie jak w pente turniej wygrał Utratos. Na trzecim miejscu uplasował się Marcin (Nc).

Gratuluję wszystkim zwycięzcom i pozostałym graczom :) Miło było Was wszystkich znowu (a niektórych po raz pierwszy) zobaczyć :) Czekam na następny turniej

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-10-18, 09:06   

Angst napisał/a:
(...) zaczęto rywalizować w turnieju pente. Tu również kwestia 1. miejsca rozstrzygnęła się pomiędzy Deinem i Utratosem. Tym razem górą był Maciek. 3. miejsce zajął Zakon, który mógł wystartować jedynie w tym turnieju.

Drobne sprostowanie - kwestia pierwszego miejsca rozstrzygnęła się w ostatniej rundzie między Utratosem, Zakonem, Playerem, Aaru i mną - cała piątka miała przed ostatnia rundą bilans 6-2, a punktacja pomocnicza była bardzo wyrównana (Dein miał jedno zwycięstwo mniej i razem z Chaosu, Cochise, Minutą i Honorem dzielił miejsca 6-10). Swoje ostatnie partie wygrali Utratos i Zakon, reszta współliderów poległa - ostatecznie wyniki były więc następujące:
1. Utratos,
2. Zakon,
3. 100per,
4. Player,
5. Aaru.
 
 
 
despair 
the hardcorebaby:)


Dołączyła: 21 Cze 2004
Posty: 174
Skąd: Bialystok
Wysłany: 2004-10-18, 15:47   

soul_reaper napisał/a:
Hehe, no wiec jak juz mowimy o kosztach dodatkowych, to chcialbym w tym miejscu serdecznie pozdrowic panow policjantow z wydzialu ruchu drogowego z komendy w Ksiazu Wielkim :) Na szczescie zastosowali znizke studencka i skonczylo sie na 100PLN + 4 punktach :P


no widzisz, jakbys jechal na skroty, przez bialystok tak jak mowilysmy z ixi, to bys na nich nie trafil :PP
_________________
Dear God. We can save the world. Give us only a source code !
http://bash.org.pl/top50
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-10-18, 16:01   

Cytat:
Drobne sprostowanie - kwestia pierwszego miejsca rozstrzygnęła się w ostatniej rundzie między Utratosem, Zakonem, Playerem, Aaru i mną - cała piątka miała przed ostatnia rundą bilans 6-2, a punktacja pomocnicza była bardzo wyrównana (Dein miał jedno zwycięstwo mniej i razem z Chaosu, Cochise, Minutą i Honorem dzielił miejsca 6-10). Swoje ostatnie partie wygrali Utratos i Zakon, reszta współliderów poległa - ostatecznie wyniki były więc następujące:
1. Utratos,
2. Zakon,
3. 100per,
4. Player,
5. Aaru.


Prezes oczywiscie ma racje :) Juz swoj post poprawilem...

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
kurczaczek 


Dołączyła: 12 Paź 2004
Posty: 20
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: 2004-10-18, 16:31   

a po CS gralismy w kalambury ;)
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-10-18, 17:07   

A czemu nikt mnie nie zawolal?? :[ Jestem niezly w kalambury ;)

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
kurczaczek 


Dołączyła: 12 Paź 2004
Posty: 20
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: 2004-10-18, 17:10   

Nie wiedzielismy gdzie byles :P Nastepnym razem cie zawolamy :)
 
 
termin 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 169
Skąd: poznan
Wysłany: 2004-10-18, 20:19   

Chcialbym wszystkim podziekowac, za dobra zabawe. Specjalne posdziekowania dla Jurka, za to, ze przeprowadzil mnie bez kolizyjnie przez Warszawe. Ogólnie samo miasto ok, ale WWWWWIEEELKI minus dla tamtejszego handlu, " zabka" zamykana o 22. bleeeeeeeeeee.
 
 
kantpie 
jajcol :)


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 280
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2004-10-18, 21:04   

Ello :)

Wróciłem z turnieju razem z Terminem ok. 23.00. Nie dałem rady wczoraj nic napisać, poniewż od razu poszedłem spać.

Chciałem wszystkim podziękować za miłe towarszystwo, a zwłaszcza organizatorom za turniej :)

Niestety nie poszło mi najlepiej ( wręcz fatalnie ) :( , ale mam trzy wytłumaczenia :P
1. Nie wyspałem sie zresztą jak każdy :P
2. Ostatnia gra jaką zagrałem na kurniku była 2 tygodnie przed turniejem.
3. Poznałem Minute hehe :D

Mimo tego zajął tak niskie pozycje to cieszę się, że poznałem kolejne osoby z gomokowego świata, a w szczegolności Elę, która pierwsza uczyła mnie grać i cierpliwie szlifowała moją głupotę. :) )

PS: Zakon nie wybacze Ci tego ostatniego punktu zdobytego w ping ponga :) )

Ogólnie z wyjazdu jestem bardzo zadowolony chociaż wyniki turnieju mogły być lepsze :)

Pozdrawiam Papa :)
 
 
siepacz_men 


Dołączył: 13 Paź 2004
Posty: 45
Skąd: CHORZÓW
Wysłany: 2004-10-19, 15:11   

jak czytam te postu o turnieju , o waszej integracji , o partiach na najwyzszym poziomie
to bardzo załuje ze mnie tam nie było.

I niechodzi mi oto ze wygrałbym turniej i wrócił do domu z gobanem :wink: :lol: :wink:

Najbardziej podoba mi się to ze w koncu mozna na zywo spotkac się z graczami z którymi grywam na codzien w kurniku
Postram się wpaść na kolejny turniej

Wielke gratulacje nalezą sie organizatorom
_________________
SIEPACZ
 
 
 
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2004-10-19, 16:12   

Dziękuję wszystkim,
przede wszystkim organizatorom,
jak i również licznie przybyłym uczestnikom.

Było b. fajnie,
wyniki (tu zawsze można narzekać) nawet, nawet.

Jednym słowem - SUPER

Dziekuję
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group