Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kiedy Liga?
Autor Wiadomość
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-10-19, 14:46   Kiedy Liga?

Nic tak mnie nie ciekawi, na nic tak nie czekam, jak na tą ligę..

Heh, liga będzie internetowa chyba na początku?

Wydaje mi się, że jak sami będziemy sobie dobierać kolegów do drużyny, to będzie absoultny bezsens..

Taki Dein się dobierze z Alicecooperem i Utratosem i dalej mogą wziąć niebieskich a i tak wygrają :/

Myślę, że po zgłoszeniu się chętnych trzeba będzie powołać ze 2 trzy osoby (+ kapitan), które będą obiektywnie oceniać siłę poszczególnych graczy i rozdzielać ich nicki "po koszykach" (jak w piłce nożnej). Ustali się, że kazda drużyna ma 5 zawodników (4 gra i 1 rezerwowy - przykład..), a w każdej z lig gra po 6 drużyn. Jedna opada z ostatniego miejsca automatycznie, a wchodzi ta z pierwszego z nizszej ligi. Przedostatnia gra baraż z drugą z nizszej ligi.

Powiedzmy, że np. pierwsze trzy drużyny mają gwarantowany start w Eurolidze.

To tylko PROPOZYCJA.

Ale błaaagam.. zróbcie coś..
 
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-10-19, 15:28   

Adik, o lidze dokladnie wypowie sie zapewne niedlugo Angst, natomiast plan jest na razie aby ludzie z IRP i ci chcacy do niej dolaczyc grali w lidze. Tj pierwsze iles osob w 1, nastepne w 2 itd. Bedzie czas na rozegranie pojedynkow i ustalone metody awansu i spadku z ligi. Dzieki takim spotkaniom nasz kapitan bedzie mial lepszy przeglad aktualnej sily poszczegolnych zawodnikow.
A co do ligi Teamow to raczej nie ma jednoznacznych ustalen na razie, wiec jak chcesz to sie bierz za wymyslanie zasad. Moze znajdziesz chetnych.

PS. Dein nie bedzie gral z Alice bo bedzie gral ze mna i Karolem ktorego wycwiczymy na spotkaniach :twisted: :twisted: :twisted:
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-10-19, 16:20   

soul_reaper napisał/a:
Dein nie bedzie gral z Alice bo bedzie gral ze mna i Karolem ktorego wycwiczymy na spotkaniach :twisted: :twisted: :twisted:

Nie pominąłeś kogoś, soul? :evil: :mrgreen:
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-10-19, 16:43   

Cytat:
wiec jak chcesz to sie bierz za wymyslanie zasad. Moze znajdziesz chetnych


Chyba nie da rady.

Dlaczego?

Już raz próbowałem coś tam, usunięli mi temat, ogólnie nie chcą nic o tym słyszeć na forum Stowarzyszenia, czego kompletnie nie rozumiem. Ma się tym zająć PSGRiP, a od kilku miesięcy nie ma, a ja naprawdę jestem niecierpliwy i założe sie ze nie tylko ja.

Wobec czego, niech ktoś ważny w PSGRiP da mi zgodę, albo robię na własną rękę (nie chce mi sie wysyłać PW do kazdego z informacją o lidze, aczkolwiek jakiś tam plan mam..)

POzdrawiam, Adik.
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-10-19, 18:03   

Adik - zawsze mozesz zaGGadac do Milosza i sie spytac co i jak. Mozesz tez sie odezwac do Piotrka, bo to on ma sie tym zajac.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group