Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sodam Opem
Autor Wiadomość
ondik 
{BJ}

Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 286
Skąd: Havířov
Wysłany: 2004-10-29, 00:50   Sodam Opem

Today i looked game between sodam and czapa. Sodam played on red nick... after few moves czapa made win. It was 5 minute game, and czapa had about 2 minutes to make five in row. But, what i see, czapa disappeared from kurnik! When i saw him after 20 minutes, i asked him what happend and he said me, that got 15 minutes ban to kurnik. Hmm, strange...

Now soul says me news- Sodam is operator!

What a coincidence, isnt it?
 
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-10-29, 01:11   

Z dobrze poinformowanych zrodel wiem ze opa na dwa nicki dostal nie kto inny lecz sodam_gomora. Tak to nie jest kur*a zart. Sodam ma opa. Wiec jesli teraz nastapi totalne bydlo, tolerancja dla nabijanie i rozpierdol to sie nie dziwcie. Coraz bardziej jestem przekonany niestety o slusznosci mojej decyzji o wyjsciu z tego bagna zwanego kurnikiem.

Maf niestety ta decyzja sie osmieszyl, wiec nie sadze aby pisanie dalszych prywatnych maili do mafa cos dalo. Byc moze jedynie mail od Stowarzyszenia, podparty autorytetem wielu graczy cos moze zmienic w tej kwestii.

Pozdrawiam smutny Soul
 
 
 
elasissi 


Dołączyła: 12 Paź 2004
Posty: 17
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: 2004-10-29, 01:16   

dzis nawet brak mi słow zeby to skomentowac.....
jeszcze bardziej smutna Ela
 
 
Minuta 
PostKiller



Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 188
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2004-10-29, 01:18   

Nadanie prawa operatora na kurniku Sodamowi, znanego nabijacza i kretacza - pozdrowienia dla Mafa f9s-asa9osfao (sory nie moglem hehehehe) jest bardzo duzym nieporozumieniem. Spowoduje to wrecz spadek popularnosci gry gomoku na powyzszym portalu, bo jak wiemy duzo osob nie dazy szacunkiem powyzszego osobnika. :lol:
 
 
 
Barfko 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 556
Skąd: 49°25'N8°45'E
Wysłany: 2004-10-29, 01:28   

No, to rządzi nami idiota.
 
 
dusksky 
lubie zimne piwo


Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-10-29, 02:46   

Witam

Z przykroscia niestety musze stwierdzic ze ostanimi czasy kurnik zszedl na "psy" :|
Chamstwo na chacie glownym, floodowanie, kultura co niektorych graczy ponizej krytyki.
Do tego genialne pomysly MAFa i w ogole az zal dupe sciska. Porobilo sie gownianych redow. Siedza takie jołopy i szpanuja nickami a jak na przyklad gram z kims to wchodzi taki "red" i pieprzy mi glupoty ze tu zle postawilem a tu znowu zrabalem... wkurza mnie cos takigo przeokropnie. Na koniec zeby juz nie przedluzac bo juz jest 3:37 tez popieram wniosek by opem zostal niejaki minuta chodz czasami mu faktycznie odbija ale na gomoku sie zna :wink: Po tym wszystkim co sie naczytalem na kurnik bede wchodzil chyba tylko by pograc towy z znajomymi i pogadac z nimi bo na wiecej nie mam chyba co liczyc.

Pozdrawiam
Zbyszek
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-10-29, 05:50   

To na pewno jakies nieporozumienie. Jak tylko wroce z pracy sie za to wezme... Contra spem spero (czy jakos tak, bo zaspany jestem)...

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
__browar__ 


Dołączył: 11 Maj 2004
Posty: 53
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2004-10-29, 06:47   

zgadzam sie z wami chłopaki , teraz to już totalne bezprawie zagościło na kurniku,każdy robi co chce i ma to gdzieś bo jest bezkarny,zero kultury, no i jeszcze Sodam opem to już gwóźdz do trumny...zauważyłem że ostatnimi czasy coraz wiecej osób gra w gomoku i ucieszyłem sie ale teraz stwierdzam że to była pochopna radość,krętactwo na krętactwie i pogoń za kolejnymi punkcikami...tylko nie wiadomo po co, i dlatego też ostatnio coraz częściej grywam towarzysko...

Może faktycznie powinna zostać zmieniona rubryka z rejestracją,żeby nie była anonimową tylko oficjalnie potwierdzoną np tak jak na allegro

a może Stowarzyszenie stworzy taką odskocznie może jakiś nowy serwer z jakimś regulaminem i skomplikowaną rejestracją żeby tam mogły sobie w spokoju pograć uczciwi i wychowani ludzie i byłoby kameralnie i spokojnie(no ale chyba fundusze na to nie pozwolą....chociaż może ktoś z gomokowców ma swój serwer i chciałby sie podzielić) :)
Ps. jak dołączyć do Stowarzyszenia?

Ps2. zastanawia mnie jedno czym kierował sie Maf dająć takie uprawnienia użytkownikowi o nicku: sodam

Pozdrawiam Paweł
 
 
roy_ 
Klubowicz


Dołączył: 15 Wrz 2004
Posty: 281
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2004-10-29, 07:54   

Sodam opem to oznacza ze nie ma co z nim grac bo tak jak mnie wyrzuci was z kurnika i wygra partie. Wow teraz to juz naprawde bedzie zamieszanie i niesprawiedliwosc rzadzila na kurniku. Jesli powiedziec o takim przypadku ze sodam wykorzystuje opa aby wygrac spotkania to maf nie zmieni zdania?

Ps. ale sie nieprzecietnie zdziwilem jak napisano mi zostales wyrzucony przez operatora powod nieznany no ale teraz juz wszystko jasne

pozdro, roy
_________________
Piwo jest pyszne piwo pic trzeba kto pije piwo ten pojdzie do nieba
 
 
 
jopq 
retired


Dołączył: 10 Cze 2004
Posty: 737
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-10-29, 08:55   

Jest źle i tego nikomu nie trzeba mówić. Maf robi głupoty, nie słucha normalnych ludzi, nadaje prawa prymitywom. Ja dostałem bana m.in. za to, że mam dużo nicków, czyli tzw niestosowne zachowanie, a taki sodam, który mnie męczył na priv przez 3 kolejne dni, abym mu pomogł reda zrobic (mialem słabiej grać - to wyjasnia wiekszosc redow), teraz ma opa. Wydaje mi się, że Maf-a to już nic nie obchodzi, może ma inne zajęcia, a serwer to już przeszłość...

Może czas pomyśleć o własnym aplecie dla PSGRP? Ograniczona liczba nicków, każdy kto zapłaci składke członkowską moze grac i inni wchodzą na 'gosc???', czy to jest zły pomysł? No i nigdy nie byloby lagów :)

W sumie to jakbym ja dostał operatora to na pewno bym za jego pomoca nie oszukiwal... To co zrobil sODAM wydawalo mi sie nie do pomyslenia. Brawo dla niego, przełamał kolejną barierę, teraz można smiało powiedziec, że wsrod opów sa najwieksze chamy kurnika. Szacunek znikł... i już nie wróci.
 
 
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2004-10-29, 09:01   

..SSSS.....ZZZZZZ....OOOO....KK....KK
SS....SS...........ZZ..OO....OO..KK..KK
SS.................ZZ....OO....OO..KKKK
..SSSS.........ZZ......OO....OO..KKK
........SS.....ZZ........OO....OO..KKKK
SS....SS...ZZ..........OO....OO..KK..KK
..SSSS.....ZZZZZZ....OOOO....KK....KK

[ Dodano: 29-10-2004 ]
SZOK
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-10-29, 09:05   

Soul, generalnie przeklinanie na forum jest be, ale to co napisales oddaje dokladnie moje wewnetrzne odczucia. Napisalem wczoraj list do MAFa, moze napisze wiecej osob, to cos sie poprawi. Tak byc nie moze (delikatnie mowiac).
 
 
 
jopq 
retired


Dołączył: 10 Cze 2004
Posty: 737
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-10-29, 09:17   

Może to prowokacja? Może maf lubi jak piszemy do niego listy? A może ma takie poczucie humoru? :)
Ece - Twój wystarczy.
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-10-29, 09:32   

Ja wiem ze przeklinac na forum nie wolno ale nie potrafilem inaczej tego ubrac w slowa, zreszta dalej nie potrafie.
 
 
 
seba 

Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 167
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-10-29, 09:39   

Jak opa mogla dostac tak znany nabijator, oszust jak Sodam?!!?!!?!? To jakiś przekręt. Przeciez Sodamowi cos sie nie spodoba i odrazu bedzie kicki sprzedawal albo banowal za byle co :/

Nie, nie, nie brak mi słow. Z rana taka wiadomość caly dzien zmarnowany. Ide na kurnik. Ciekawe czy mam juz jakiegoś nicka zbanowanego :O
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group