Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
II tura Eliminacji IRP
Autor Wiadomość
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-10-19, 23:51   II tura Eliminacji IRP

1 listopada rozpocznie się kolejna tura eliminacji do IRP. Wszyscy, którzy chcą się przyłączyć (lub zgłosili się wcześniej, lecz z jakichś względów nie dokończyli rozgrywek) proszeni są o nadesłanie na mój adres piotrek401@o2.pl formularza zgłoszeniowego wg następującego wzoru:

1. Imię i nazwisko
2. Nick na forum
3. Miejsce zamieszkania (z podaniem województwa)
4. Data urodzenia (wystarczy rok)
5. Zajęcie (uczeń/student/pracujący/bezrobotny)
6. Mail kontaktowy
7. Numer gg

Nadesłanie formularza jest jednoznaczne z chęcią przystąpienia do rozgrywek IRP oraz oznacza wyrażenie zgody na udostępnianie numeru gg innym graczom w celu uzgadniania terminów spotkań. Wszyscy gracze dopuszczeni do eliminacji zobowiązani są do zapoznania się z Kodeksem Reprezentanta i przestrzegania go.

Zawodnicy, którzy ukończyli I turę eliminacji, proszeni są o potwierdzenie chęci kontynuowania gry w IRP (wystarczy informacja na gg). Jest to również równoznaczne z wyrażeniem zgody na udostępnianie numeru gg innym graczom.

Wiadomo już, iż rozgrywki IRP będą kontynuowane w formie ligowej. Więcej informacji na ten temat opublikuję pod koniec miesiąca.

Czekam na nowe twarze w Reprezentacji – nadsyłajcie zgłoszenia :)

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
roy_ 
Klubowicz


Dołączył: 15 Wrz 2004
Posty: 281
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2004-10-26, 14:18   

mam taka mala propozycje aby partie byly rozgrywane po 10 min dla gracza co spowoduje iz wynik parii bedzie rzeczywiscie weryfikowal moc gracza oraz spowoduje ze to nie czas bedzie decydowal o wyniku oraz ze gry beda bardziej interesujace oraz ze nie bedzie typowej gry na czas oraz mniejsza role beda odgrywaly utarte schematy( z ktorymi ciezko sobie poradzic na 5 min, a chyba nie zalezy nam na graczach ktorzy znaja duzo schematow)

to tyle prosze o powazne rozwazenie mojej prosby :D
pozdro roy
_________________
Piwo jest pyszne piwo pic trzeba kto pije piwo ten pojdzie do nieba
 
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4365
Skąd: Polska
Wysłany: 2004-10-26, 14:50   

Hej

No tak tylko że roy_ na 10min to gra mało osób, no może oprócz ciebie. Niech zostanie to 5min :D
 
 
roy_ 
Klubowicz


Dołączył: 15 Wrz 2004
Posty: 281
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2004-10-26, 15:08   

Moze i malo osob gra na 10 min (ich strata moim zdaniem aby zwiekszac umiejetnosci trzeba grac na 10+ min) ale tylko taka gra bedzie przedstawiala rzeczywiste umiejetnosci poszczegolnych graczy nie bedize tam miejsca dla przypadku a chyba nie chcemy aby przypadek decydowla o skladzie irp

pozdro roy :D
_________________
Piwo jest pyszne piwo pic trzeba kto pije piwo ten pojdzie do nieba
 
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-10-26, 15:31   

Mnie z reguly wystarcza 5 minut, ale to bardzo zalez od tego z kim gram. Problem pojawia sie gdy grasz z kims kto dany schemat zna a ty nie. Wtedy czasem i 10 min to za malo. Oczywiscie sie dostosuje do tego co zaproponuje kapitan, ale rowniez uwazam ze 10 min jest rozsadnym czasem. Oczywiscie nalezy tez pamietac ze wiele zalezy od systemu rozgrywek. Pamietajmy ze 8 partii na 10 minut to okolo 1,5-2h gry, nie zawsze bede tyle w stanie poswiecic, a tym bardziej nie codziennie lub co dwa dni.
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-10-26, 16:58   

Dlatego też musi być 5minut - ja w ogóle byłbym za tym, zeby było 3, ale na meczach międyznarodowych nie przejdzie.

Ja tylko liczę na to, ze jak bedzie mecz 1minutowców, to mnie ktos weźmie pod uwagę :p

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
roy_ 
Klubowicz


Dołączył: 15 Wrz 2004
Posty: 281
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2004-10-26, 19:27   

sory angst ale uwazam ze powod iz 8 partii nie kazdy moze zagrac na 10 min to nie powod!
mozna przeciez rozgrywac 4 partie na 10
i bedzie najlepiej bo 10 min partia pokazuje kto rozumie ta gre!
niedlugo sie zglosze tylko musze jechac do domu do skrzynki pocztowej :D
pozdro roy
_________________
Piwo jest pyszne piwo pic trzeba kto pije piwo ten pojdzie do nieba
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-10-26, 23:47   

Zeby pokazac dobrze, kto rozumie gre, trzeba chyba grac przynajmniej 30 minut na partie. Tyle minimum graja profesjonalisci. Dla naszych potrzeb 10 minut nie rozni sie az tak znacznie od 5. Jokingowi 2 minuty starczaja do Apokalipsy, wiec Tobie 5 rowniez powinno ;)

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
martin1234 
Hicham El Guerrouj


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 407
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 2004-10-27, 14:13   

Angst napisał/a:
Dla naszych potrzeb 10 minut nie rozni sie az tak znacznie od 5


Dla mnie ta róznica jest ogrooomna. Na 10 minut mozna sobie pomyslec nawet do kilku minut nad ruchem, na 5 minut ten czas moze doprowadzic do szybkiego konca gry.

Również wolałbym 10 minut.
 
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4365
Skąd: Polska
Wysłany: 2004-10-27, 14:25   

Witam

Uważam że lepiej jest zagrać 5min.

Ale nie ja ustalam zasady gry , wszystko (większość ) zależy od Angsta i on podejmie decyzje.

Jak już pisałem jestem za grą na 5min, ale na 10 też moge grać, zależy jak będzie system gier. Jeśli 8 partii, to ciężko będzie zagrać 8 partii na 10min
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-10-27, 14:59   

Po co głupie problemy robicie?

Sposób sprawdzony - 5min 8 gier (uważam, ze powinno byc 6, ale ok..)

Nie było zastrzeżen większych, wiec wydaje mi się, że 10min to za dużo..

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
martin1234 
Hicham El Guerrouj


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 407
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 2004-10-27, 15:39   

Adik napisał/a:
Po co głupie problemy robicie?


Nie uważam, żeby to był głupi problem. Każdy pisze dlaczego powinno być 5min., a dlaczego nie 10 lub dlaczego 10, a nie 5.
Jak narazie wydaje mi się, że argumenty za 10min. są mocniejsze. (Mimo to raczej i tak będziemy grać na krótszy czas...)
 
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-10-27, 15:50   

Adiku drogi, oszczedzaj moze sily na gre a nie na bezsensowne nabijanie postow. Byc moze tym razem wystarczy Ci determinacji aby dokonczyc eliminacje, bo jesli masz sie znowu wycofac to lepiej najpierw na spokojnie sobie przemysl czy odpowiadaja Ci wszystkie ustalenia co do gry.
 
 
 
raigeken 
Dziendobry :P


Dołączył: 03 Lip 2004
Posty: 251
Skąd: Tychy
Wysłany: 2004-10-27, 17:12   

Mi to osobiście różnicy wielkiej nie robi. Często gram na 1 min więc dla mnie 5 min to jest wystarczająco dużo...

Tym razem nie mam zamiaru się wycofać, jak zrobiłem z pente...


Pozdrawiam, Raigeken
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-10-27, 19:38   

Znajdę czas itd.. na 5min :]

10 nie wchodzi w grę - sądze, ze niezbyt wiele osób znajdzie czas na tyle gier.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group