Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pozegnanie gomoku@kurnika
Autor Wiadomość
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-10-26, 19:05   

Cytat:
Po pierwsze nie ma czegoś takiego jak zmienne IP, ale dynamicznie przydzielane przy połączeniu nie można sobie zmienić w trakcie korzystania z usługi.
To tylko i wylacznie kwestia nomenklatury - potocznie uzywa sie zmienne IP i kazdy wie o co chodzi.

Ktos jak kvass by sie przydal, tylko kto ? Alice ma duzo czasu, ale nie chce mu sie szukac, banowac etc. Szkoda :(

Elu, nie generalizuj :)
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-10-26, 19:09   

Cytat:
Alice ma duzo czasu


Alice pracuje, wiec od razu odpada. Poza tym za bardzo lubi grac...
 
 
 
martin1234 
Hicham El Guerrouj


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 407
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 2004-10-26, 19:30   

Jopq napisał/a:
Tak szczerze mowiąc, to na kurniku brakuje mi jeszcze jednej funkcji: eks- i importowania listy ignorów i przyjaciół.


Z tym się zgodzę, takie coś przydałoby się, ale tak naprawdę to wątpie, aby Maf chcial wprowadzic "taki bajer".
Poza tym, powinna znaleźć się opcja, obok ignora i przyjaciela, zaznaczenia wrogów. Gdy da się komuś ignora, to jest równoważne z tym, że nie widać co ta osoba pisze. Sam chciałbym mieć możliwość zaznaczenia kogoś (np. na czerwono), aby wiedzieć, że to jest gracz, z którym powinienem nie grać, ale jednocześnie widziec co pisze...


PS. Ignorowanych mam bardzo dużo osób, praktycznie każda osoba, która zrobi coś źle, dostaje ode mnie ignora:P Uważajcie!:-)
 
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2004-10-26, 21:01   

Cytat:
A moze zaczac ignorowac nabijaczy.....może nie grac z nimi, nie rozmawiac? Wierze , że cos wymyslicie .

o, i to mi sie podoba, wreszcie jakiś dobry pomysł. Po co od razu banować moje konto red, jak można je po prostu ignorować? Przecież i tak wiadomo, że ten rank nabiłem, więć można by mnie ignorować albo ze mną nie rozmawiać, a ja bym sobie spokojnie siedział :] i wszyscy byli by zadowoleni. Pomyślimy nad tym, jak bedzie kolejna akcja "banowanie jak leci".
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
elasissi 


Dołączyła: 12 Paź 2004
Posty: 17
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: 2004-10-26, 22:02   

Ece, ok, zgeneralizowałam, ale wkurza mnie czepianie sie pojedynczych słów ( zresztą niesłuszne) i nie zwracanie uwagi na sens całej wypowiedzi. W takiej sytuacji można tu pisac aż do zdarcia klawiatury.
Pantopoda, cieszę sie, że podoba ci sie mój pomysł, bo alternatywny jest dość dla ciebie (jeśli masz takie "godne podziwu " czerwone nicki) zbyt brutalny- half ci go zablokuje na 3 dni........ale przez te 3 dni nie wejdziesz innym nickiem na dana grę........i pozostanie Ci tylko program .
ps. Pisząc o ignorowaniu nie miałam na mysli opcji "ignoruj" ale coś więcej.... jesli czerwoni poczuja sie "niewidzialni " wsród innych graczy to znudzi im sie nabijanie. Co do obiektywizmu w tworzeniu listy " czarnych owiec"........wszak kvass musiał byc obiektywny :) ) Naprawde, to takie trudne?wystarczy, że zajma sie tym odpowiednie osoby...
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-10-26, 22:13   

No widze ze w koncu sa jakies pozytywne aspekty w tej dyskusji :)

Po pierwsze zaktywizowala nam sie na forum Ela.

Po drugie ludzie w koncu dostrzegli jaka robote robil kvass.

Pantopoda, byc moze teraz zastanowisz sie i napiszesz nam czy wolisz zeby od czasu do czasu zostal zablokowany nieslusznie jakis nick, co do ktorego byly podejrzenia - vide Twoj post o moxonie bodajze, czy tez sytuacje taka jaka jest obecnie.

Pozdrawiam Soul
 
 
 
bałtyk_gdynia 
Ostrzeżeń: | 1/3/4

Dołączył: 11 Sie 2004
Posty: 170
Skąd: 18°32E 54°32N
Wysłany: 2004-10-26, 22:53   

na operatora dalbym Minute, a korzystajac z okazji, ze juz cos juz tu napisalem, fajnie by bylo wprowadzic opcje -ignoruj prywatne wiadomosci, z wyjatkiem tych, ktore pisze do Ciebie przyjaciel.
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-10-26, 22:58   

Dzizus - ja bym Minucie nie dal mojego psa przez 5 minut popilnowac, a co dopiero opa na kurniku :P
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-10-26, 23:53   

Mysle, ze Minuta bylby znakomitym operatorem :D
 
 
 
Minuta 
PostKiller



Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 188
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2004-10-27, 00:57   

Full opa chcialbym jak najbardziej, operator mnie nie satysfakcjonuje :mrgreen: . Zreszta o takiej funkcji moge pomarzyc, Maf ma do mnie bardzo duze uprzedzenia :)
 
 
 
jopq 
retired


Dołączył: 10 Cze 2004
Posty: 737
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-10-27, 18:25   

Ja też nigdy nie bede mial opa i wcale mi na tym nie zależy... bo po co? Co to za frajda siedziec na kurniku i szukac przekrętów?

Elasissi: Nie chciałem się czepiać słów. Niespojnosc wynikała z formy słowa 'zmiana' - gdyby był bezokolicznik :)
Zmina IP również jest możliwa, nie chodzi mi o dynamiczne, ale to już nie jest aż tak proste. Zawsze mozna wejsc na kurnik. Nikt nie moze do konca zablokowac dostepu...

[ Dodano: 2004-10-27, 18:30 ]
Kazdy wie dlaczego nie bede mial opa.
Za 'pure_logic' dostalem jeszcze bana na jopq_pl, co miało mnie przestraszyc, zastraszyc, doprowadzić do porzadku(?) :)
Szkoda tylko, ze rozmowa byla tak krótka, nawet zrzutu nie zdarzylem zrobic...

kategoria 'niestosowne zachowanie' jest najlepsza... szkoda ze takie _switexy_ jeszcze jej nie zaznały :)
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-10-27, 18:40   

Taki Minut moglby siedziec, szukac, banowac, ale ma czasem odchyly zbyt duze :P

Frajda... dla wielu osob i owszem.
 
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2004-10-27, 21:42   

po pierwsze.....
Cytat:
Pantopoda, cieszę sie, że podoba ci sie mój pomysł, bo alternatywny jest dość dla ciebie (jeśli masz takie "godne podziwu " czerwone nicki) zbyt brutalny

tak, mam takie godne podziwu czerwone nicki :)
Cytat:
half ci go zablokuje na 3 dni........ale przez te 3 dni nie wejdziesz innym nickiem na dana grę........i pozostanie Ci tylko program .

mam neostrade, więc half, kimkolwiek by nie był, może mi dowoli blokować IP, może nawet zablokować całą Wawe, a ja i tak wejde...
Cytat:
jesli czerwoni poczuja sie "niewidzialni " wsród innych graczy to znudzi im sie nabijanie.

o, znów popieram, wszyscy mogli by mi dać ignora i w ogóle mnie nie zauważać, i może by mi sie w końcu znudziło, ale chciałbym sie choć troche nacieszyć owocem mojej pracy, bo pare minut to jak dla mnie za mało :]

po drugie.....
Cytat:
Pantopoda, byc moze teraz zastanowisz sie i napiszesz nam czy wolisz zeby od czasu do czasu zostal zablokowany nieslusznie jakis nick, co do ktorego byly podejrzenia - vide Twoj post o moxonie bodajze, czy tez sytuacje taka jaka jest obecnie.

no nie wiem stary.....jak juz mówiłem, to nie jest gra o kase ani jakaś pojebana komuna graczy z katolickiej szkoły. To prawda, że na kurniku jest coraz więcej idiotów, ale co zrobić? Jest opcja ignorowania, wyrzucania ze stołu, to trzeba z niej korzystać, tak samo, jak przekleństwa są po to, żeby z nich czasem zrobić użytek. Jak dla mnie w tym wypadku wybór mniejszego zła (banowanie bez sensu) to nie jest wyjście. Argument, że w to grają dzieci, to żaden argument, bo te dzieci zachowują się najczęściej najgorzej ze wszystkich. Jak dla mnie admini mogą sobie blokować co chcą, ale wtedy można to określić tylko jednym słowem: cenzura, a tego nie lubie.
Cytat:
kategoria 'niestosowne zachowanie' jest najlepsza... szkoda ze takie _switexy_ jeszcze jej nie zaznały

właśnie o tym mówie, co to w ogóle ma być?

po trzecie....
myślę, że minuta byłby świetnym full opem. Przynajmniej byłoby śmiesznie....
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
jopq 
retired


Dołączył: 10 Cze 2004
Posty: 737
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-10-28, 21:01   

Cytat:
Taki Minut moglby siedziec, szukac, banowac, ale ma czasem odchyly zbyt duze

Powiem wprost: ufam Minucie, bo jak co do czego przyjdzie to zawsze jest obiektywny i nie rzuca sie tak jak np.: lonewolf, posadzajac mnie o jakies durne nicki...

Uwazam, ze full op mu sie nalezy:
1. zna stalych graczy
2. dobrze wie jak sie gra na tym i na tym poziomie
3. jest bardzo czesto na kurniku

a polowe uprawnien to niech maf sobie sam nadaje...
 
 
ondik 
{BJ}

Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 286
Skąd: Havířov
Wysłany: 2004-10-28, 23:28   

Cytat:
Uwazam, ze full op mu sie nalezy:
1. zna stalych graczy
2. dobrze wie jak sie gra na tym i na tym poziomie
3. jest bardzo czesto na kurniku


No to ja bym byl dobrym full opem :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group