Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-11, 04:38
Najbliższe plany turniejowe
Autor Wiadomość
przemek_nh 
Ogame uni 35 i 44

Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 89
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-11-11, 15:57   

hmmmm a moze by tak w szkole podstawowej nr 80 na slarpie 8 . wiem ze takie imprezy organizuja i podobno za nie wielka oplata
 
 
 
raigeken 
Dziendobry :P


Dołączył: 03 Lip 2004
Posty: 251
Skąd: Tychy
Wysłany: 2004-11-11, 16:07   

Że co? Hehe na jakimś odludziu się turniejów nie robi raczej :P Co innego Tychy, Kraków i Katowice :D

Pozdro,

Raigeken :!:
 
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-11-12, 08:34   

Przemku jesli chcesz pomoc w organizacji turnieju w Krakowie, to nie poprzez takie niewiele wnoszace hasla na forum. Najlepiej jesli przyjdziesz na spotkanie klubu, tam mozemy przedyskutowac propozycje. Poza tym, gdybys bardziej sie interesowal tym tematem to wiedzialbys, ze sala na turniej jest juz wlasciwie zalatwiona, bynajmniej nie w Nowej Hucie.
 
 
 
przemek_nh 
Ogame uni 35 i 44

Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 89
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-11-12, 13:57   

soul jak sie ciebie spytalem o ten klub to powiedziales ze to od 18 lat!!!! ja mam 14
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-11-12, 14:52   

Pogadajcie sobie na PW, GG etc.
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-11-25, 12:36   

Na wczorajszym zebraniu Zarządu zapadła decyzja dotycząca Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Renju. Zostaną one rozegrane 19-20 Marca. Będzie to pierwszy w Polsce turniej zaliczany do rankingu RIFu (limit czasu 30 minut na zawodnika). Estończycy przyjadą na 100%. Równolegle odbędzie się turniej gomoku (pente w ten weekend nie będzie). Na gomoku też przyjedzie spora grupa Estończyków, głównie początkujących - w sumie będzie ich 30-35.

Aktualnie zastanawiamy się, jak rozegrać turniej organizacyjnie - w grę wchodzą dwa warianty:
- gomoku w sobotę od rana do popołudnia, później renju w sobotę od popołudnia do wieczora i dokończenie w niedzielę od rana
- gomoku i renju w sobotę równolegle, dokończenie renju w niedzielę.
W pierszym przypadku sobota będzie bardzo ściśle wypełniona, ale zainteresowani będą mogli zagrać w obu turniejach.

UWAGA !!! Z powodu ograniczeń w liczbie miejsc w turnieju renju nie będzie możliwości zapisania "z ulicy". Prosimy wszystkich chętnych do startu o zgłoszenia na skrzynkę mmp2005@renju.pl. Decyzję o zakwalifikowaniu poszczególnych osób podejmiemy (Zarząd) głównie na podstawie oficjalnego rankingu renju Stowarzyszenia (a więc wyników turniejów w Warszawie i Krakowie) i liczby zgłoszeń.
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-12-14, 17:45   

100per napisał/a:
UWAGA !!! Z powodu ograniczeń w liczbie miejsc w turnieju renju nie będzie możliwości zapisania "z ulicy". Prosimy wszystkich chętnych do startu o zgłoszenia na skrzynkę mmp2005@renju.pl.

Co takie zgłoszenie powinno zawierać? Czy wystarczy napisać imię i nazwisko i "zgłaszam się"? :D

100per napisał/a:
Decyzję o zakwalifikowaniu poszczególnych osób podejmiemy (Zarząd) głównie na podstawie oficjalnego rankingu renju Stowarzyszenia (a więc wyników turniejów w Warszawie i Krakowie) i liczby zgłoszeń.

Hmm... czy to oznacza, że osoby, które nie grały w żadnym turnieju w renju, a zatem nie mają rankingu, mają znikome szanse na udział w Mistrzostwach? Pytam, bo rozważam możliwość wzięcia udziału w czymś takim, mimo że jestem najgorszym leszczem w Polsce (na razie! :wink: ).
 
 
Pavlini 

Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 168
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-12-14, 18:19   

lonewolf napisał/a:
Hmm... czy to oznacza, że osoby, które nie grały w żadnym turnieju w renju, a zatem nie mają rankingu, mają znikome szanse na udział w Mistrzostwach? Pytam, bo rozważam możliwość wzięcia udziału w czymś takim, mimo że jestem najgorszym leszczem w Polsce (na razie! :wink: ).


Albo ma wybitnie słaby ranking? :roll:
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-12-14, 18:45   

Tego jak na razie nie wiadomo tak naprawde. Mam nadzieje ze beda graly osoby, ktorym przede wszystkim na tym zalezy i chca sie rozwijac w Renju. Jesli na przyklad pavlini bedzie mogl zagrac w Tallinie z Estonczykami, a nie bedzie mogl w swoim miescie, to cos nie tak wedlug mnie.
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-12-15, 01:22   

Planujemy kilka "dzikich kart".

Darek - wiedziales, ze takie sa zasady, a w Krakowie w renju nie zagrales :roll:

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-12-15, 01:37   

Na renju nie miałem nawet czasu przyjść - robota na poniedziałek. Przyszedłem pod koniec dopiero.

Nic nie szkodzi, niech grają lepsi. Zagram sobie kiedy indziej może.
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-12-15, 08:41   

Lonewolf napisał/a:
Co takie zgłoszenie powinno zawierać? Czy wystarczy napisać imię i nazwisko i "zgłaszam się"?
Wystarczy :)

Cytat:
Cytat:
100per napisał:
Decyzję o zakwalifikowaniu poszczególnych osób podejmiemy (Zarząd) głównie na podstawie oficjalnego rankingu renju Stowarzyszenia (a więc wyników turniejów w Warszawie i Krakowie) i liczby zgłoszeń.

Hmm... czy to oznacza, że osoby, które nie grały w żadnym turnieju w renju, a zatem nie mają rankingu, mają znikome szanse na udział w Mistrzostwach? Pytam, bo rozważam możliwość wzięcia udziału w czymś takim, mimo że jestem najgorszym leszczem w Polsce (na razie! ).

Pavlini napisał/a:
Albo ma wybitnie słaby ranking?
Szanse mają, bedziemy starali się dopuścić do gry wszystkich chętnych, ale to może okazać się niewykonalne, dlatego przyjęliśmy ranking jako w miare obiektywny wyznacznik. Jednak słaby ranking, czy też jego brak przed nikim nie zamyka drogi do udziału w tym turnieju. "Dzikie karty", o których wspomniał Piotrek mają być rozwiązaniem dla graczy, którzy nagle podnieśli swój poziom, lub z innych powodów zasługują na grę.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group