Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy OP!
Autor Wiadomość
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-10-28, 23:34   Nowy OP!

Witam.

Proponuję, aby każdy wysłał ten list na adres kurnik@kurnik.pl

Kod:
Witam. Jestem wielkim fanem Gomoku. Czas szybciej mi płynie, gdy układam biało-czarne kulki - uwielbiam to robic tylko i wyłącznie na Kurniku. Dlatego chciałbym, aby było tam spokojnie, odpowiednie osoby dbały o porządek, aby było tak jak dawniej. Niniejszym, chciałbym prosić o to, aby wprowadzono niewielkie zmiany. W związku z dłuższą nieobecnością operatora o pełnych prawach, nickiem Kvass, chciałbym, aby jego następcą (na pewno godnym) została osoba, której można ufać, która dobrze zna wszystkich graczy i spędza mnóstwo czasu na Kurniku, już od kilku lat. W imieniu swoim i pewnie większości forumowiczów ze Stowarzyszenia, chciałbym prosić o nadanie pełnych możliwości operatorskich graczowi o nicku Minuta. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

Podpis.


Ja już wysłałem.

Dopisałem też coś w sprawie jednego z Operatorów, mam nadzieję, ze MAF posłucha.. :]
Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-10-28, 23:59   

Dosyc zabawne, bo pare godzin przed Twoim postem, wyslalem do MAFa maila na mniej wiecej ten temat. Przedstawilem jednak bardziej problem i moje ogolne przemyslenia na ten temat, ale zobaczymy co odpisze :)
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-10-29, 17:54   

MAF napisał/a:
Minuta jest niepowazna osoba.

M.


Mimo to, będę się kłócił dalej.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
sekta 
Sekcia :D


Dołączył: 15 Maj 2004
Posty: 111
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-10-29, 18:15   

Może zrobimy najpierw głosowanie na rozsądnego operatora a potem wyslemy maila do MAFa.Jak myslicie kto by był rozsądnym operatorem na gomoku?Tylko najpierw dobrze się zastanówmy bo jak bedziemy pisac ciągle maile do MAFa z propozycjami nowych opów to sie wkurzy i nikt nie będzie nowym opem.
_________________
P0zdr0 :P
 
 
martin1234 
Hicham El Guerrouj


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 407
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 2004-10-29, 18:44   

adik napisał/a:
MAF napisał/a:
Minuta jest niepowazna osoba.

M.


Mimo to, będę się kłócił dalej.

Pozdrawiam, Adik.


:lol:
Dla mnie jeszcze bardziej niepoważną osobą jest sam Pan Marek Futrega...
Minuta jest niepoważny, a Sodam za to najodpowiedzialniejszym użytkownikiem Kurnika, który może mieć Opa tylko i wyłącznie dzięki rozmowie ze "stwórcą" Kurnika i formalnemu poleceniu go przez Alice.

Aż dziwi mnie, że decyzje, wydawaloby się, odpowiedzialnej osoby jaką jest Maf mogą być tak głupie... (nie chodzi tylko o sprawę Sodama)
 
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2004-10-29, 19:59   

Przekierowujecie mafowi na maila spam? :] Może jak będziecie sie starać bardziej dyplomatycznie, nie "wszyscy na jednego", to wreszcie kogoś posłucha....
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-10-29, 20:04   

sekta napisał/a:
Może zrobimy najpierw głosowanie na rozsądnego operatora a potem wyslemy maila do MAFa.Jak myslicie kto by był rozsądnym operatorem na gomoku?Tylko najpierw dobrze się zastanówmy bo jak bedziemy pisac ciągle maile do MAFa z propozycjami nowych opów to sie wkurzy i nikt nie będzie nowym opem.


Jezu, skądś ty jest? Każdy wie, że Minuta - no co, może Ty?

pantopoda napisał/a:
Przekierowujecie mafowi na maila spam? Może jak będziecie sie starać bardziej dyplomatycznie, nie "wszyscy na jednego", to wreszcie kogoś posłucha....


Zaczynasz się robić nudny..

martin1234 napisał/a:
Dla mnie jeszcze bardziej niepoważną osobą jest sam Pan Marek Futrega...
Minuta jest niepoważny, a Sodam za to najodpowiedzialniejszym użytkownikiem Kurnika, który może mieć Opa tylko i wyłącznie dzięki rozmowie ze "stwórcą" Kurnika i formalnemu poleceniu go przez Alice.


Już nic Mafowi nie pisałem o Saddamie, aczkolwiek miałem na to ochotę wielką. Co mi do tego? W sumie już po fakcie, nie ma co odkopywać tematu.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
sekta 
Sekcia :D


Dołączył: 15 Maj 2004
Posty: 111
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-10-29, 20:42   

Cytat:
Jezu, skądś ty jest? Każdy wie, że Minuta - no co, może Ty?

Ja nic nie mówilem o sobie.Może twierdzisz,że ty byłbyś dobrym opem?buhaha
Co myślicie o duskskym?Minuta byłby świetnym opem ale jak MAF go już odrzucił to nie ma sie co kłócić.Dusksky też często jest na kurniku i uwazam,ze byłby dobrym opem :D
_________________
P0zdr0 :P
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-10-29, 20:54   

Soul
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-10-29, 21:11   

Lone - najpierw sam zrezygnuj.

Poza tym Soul pewnie się nie zgodzi - "nie lubi" Kurnika :]

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
raigeken 
Dziendobry :P


Dołączył: 03 Lip 2004
Posty: 251
Skąd: Tychy
Wysłany: 2004-10-29, 21:31   

Minuta i Soul się nadają... Dusksky również często bywa na kurniku...

Minuta
Soul


Pozdrawiam,
Raigeken
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-10-29, 22:03   

[akapit]Myślę, że to co usłyszał Adik było odpowiedzią trochę 'zbywającą' z racji tego kim (może być) Adik dla MAFa. Uważam tak, ponieważ w Warszawie gdzie miałem przyjemność poznać zarówno Minutę jak i MAFa sytuacja związana z tematem 'Minuta i op' wyglądała inaczej ze strony MAFa. Napewno MAF nie ma Minuty za osobe niepoważną.

[akapit]A i owszem Dusksky byłby dobrym opem, może MAF potrzebuje poznać Zbyszka w rzeczywistości? To że ktoś zachowuje się rozsądnie i dobrze gra nie oznacza zaraz że ma być opem, tym bardziej że Dusksky nie ma czystej kartoteki : )
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-10-30, 02:18   

Mysle ze po pierwsze nalezy odczepic sie od MAFa. Poza jego roznica zdan z kvassem (o szczegolach ktorej praktycznie nic nie wiedzielismy), wszystko bylo OK. Sprawa OPa to wina alicecoopera (ktorego... skrytykowalismy przy piwku), ktory powiedzial, ze najprawdopodobniej zostal wybrany juz nowy full-op.

PRAWDOPODNIE - czy tak jest/bedzie, to nie mam pojecia. Przede wszystkim lepiej jest rozmawiac z MAFem, niz krzyczec, krytykowac etc. Poczekajmy troche.
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-11-03, 11:38   

Maf napisał nam, że jest w skłonny przyznać uprawnienia opa osobom wskazanym przez nas. Aktualnie dogadujemy się z kandydatami i z Mafem odnośnie szczegółowych warunków. Jest duża szansa, że niedługo nadejdą ciężkie czasy dla oszustów. :D
 
 
 
Ixchel 


Dołączyła: 30 Kwi 2004
Posty: 38
Skąd: Białystok
Wysłany: 2004-11-03, 12:04   

hihihihi.. no mam nadzieję, że będzie już w końcu porządek :]
aha, dogadujecie się z kandydatami? to czemu do mnie nikt się jeszcze nie odezwał? :P czyżbym miała konkurencję, którą trzeba wyelminować? :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group