Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sodam Opem
Autor Wiadomość
raigeken 
Dziendobry :P


Dołączył: 03 Lip 2004
Posty: 251
Skąd: Tychy
Wysłany: 2004-10-29, 16:34   

Miejmy nadzieję, że Sodamowi prawa operatorskie zostaną odebrane.

Nie znam osoby, która by się cieszyła z tego, iż Sodam ma operatora.

Oby wasze maile do Mafa poskutkowały bo jestem przekonany, że populacja gomoku na kurniku zmiejszy się o 1/8 graczy... (albo ich zbanuje za byle co albo przestaną grać - np. ja).

Co do powyższego wyjaśniam:
Ja przestanę grać bo wiem, że sodam i tak nas wszystkich prędzej czy później zBANuje. W takim razie gra nie będzie miała sensu - sodam będzie rządził. Przykładem jest danie BANa roy'owi na kilkanaście minut aby przegrał.

Kilkoma słowami opiszę to co się dzieję... Kurnik zszedł na "psy"

Pozdrawiam...

Raigeken :-/
 
 
 
ondik 
{BJ}

Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 286
Skąd: Havířov
Wysłany: 2004-10-29, 16:42   

jopq napisał/a:
Jest coraz lepiej: asesinos__natos ma juz 2180 :) może na 2500 się zatrzyma.


Hmm... ok, powiem prawde. NABIJALEM... a kto mi nabil? Np. -Rentimo, Five, Dusksky, Minuta_nabijacz :P
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-10-29, 16:53   

On sugeruje, ze mial wczoraj caly dzien, a dzisiaj MAF mu zdjął - jeśli tak jest, to wybaczam Futredze :]

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
raigeken 
Dziendobry :P


Dołączył: 03 Lip 2004
Posty: 251
Skąd: Tychy
Wysłany: 2004-10-29, 16:56   

Dowiedziałem się, że sodam już nie ma opa. Miał go WCZORAJ cały dzień, już go nie ma...


Jestem na 70% pewien...


Pozdrawiam

Raigeken

(p.s. napiszcie mu zeby wam dał kicka na dowod ze ma opa... nie da go bo nie ma - oczywiste)
 
 
 
sekta 
Sekcia :D


Dołączył: 15 Maj 2004
Posty: 111
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-10-29, 17:10   

Jeśli MAF zdjął opa sodamowi to kamien spadnie mi z serca bo sodam ok.miesiąca temu chciał abym oddał u nick "kurnik" i bałem się żeby tego nicka mi nie zbanował.
_________________
P0zdr0 :P
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-10-29, 17:26   

W takim razie wstrzymuje sie z pisaniem maila... Mialem temu poswiecic okolo pol godziny, wiec zaoszczedze czasu ;) Wiedzialem, ze Maf odbierze Sodamowi opa (nie mogl sobie pozwolic, aby z Kurnika praktycznie zniknela jedna gra). Ale co sie stalo, ze Sodam w ogole mial opa, chocby przez sekunde? To musialo byc jakies kompletne nieporozumienie...

Czekam na jakies oficjalne info (np. cytat z maila od Mafa, ze Sodam nie ma opa)

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-10-29, 17:32   

Nie wstrzymuj się, Piotrek. Gdy więcej poważnych osób napisze, może to da jakiś efekt.

No chyba, że ci się baaardzo nie chce. :wink:

Pozdrawiam,
 
 
alicecooper 
Skarbnik

Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 2233
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-10-29, 17:43   

Bardzo mi przykro , jest to moja wina że sodam został operatorem, więc proszę nie narzekajcie na mafa.

otóż zwrócił sie sodam do mnie z prośbą abym go polecił na opa , mówiąc ze z mafem rozmawiał że maf go pamięta i ze go juz w zasadzie zaakceptował i tylko dla formalności jest potrzebne polecenie przez innego opa i oczywiście zapewniajac że on (sodam) sie zmienił i już nie nabija i sie poprawił

napisałem w zwiazku z tym do niestety do mafa

Proszę wszystkich o wybaczenie, był to mój błąd
na szczęście maf szybko naprawił sytuację, za co mu bardzo dziękuję
Ostatnio zmieniony przez alicecooper 2004-10-29, 18:05, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-10-29, 17:47   

:wow:

Wybaczam... Ale zeby mi to bylo ostatni raz :P

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
sekta 
Sekcia :D


Dołączył: 15 Maj 2004
Posty: 111
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-10-29, 18:06   

Dobrze,że wyjaśniła się ta sprawa jednak przydał by się jakiś nowy,rozsądny operator na gomoku.
_________________
P0zdr0 :P
 
 
przemek_nh 
Ogame uni 35 i 44

Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 89
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-10-29, 18:07   

A MOZE....... WYNAJMIEMY JAKIEGOS RUSKA ZERBY SPRZATNAL SODAMA??
CO WY NA TO 8)
 
 
 
raigeken 
Dziendobry :P


Dołączył: 03 Lip 2004
Posty: 251
Skąd: Tychy
Wysłany: 2004-10-29, 18:09   

Alicecooper .... zatkało mnie. Nie zapominaj że sodam zawsze kłamie. ;)


Rai
 
 
 
elasissi 


Dołączyła: 12 Paź 2004
Posty: 17
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: 2004-10-29, 18:28   

część z Was zna mój list do mafa ( gdybym chciałą go cytowac publicznie, zamieściłąbym go równiez tutaj, dzieki maf) . Sprawa nowego opa zostałą zamknięta, ale jedno mnie zastanawia. Dlaczego są równi i równiejsi, fermat nie powinien dostac bana bo co?bo ma wiele gier?bo jest mistrzem......albo ja jestem zbyt konserwatywna albo czegoś nie rozumiem, ale moim zdaniem taka osoba tym bardziej powinna świecić przykladem.a jesli zasłuzy ponieśc karę( oglądałam jego statystyki, nie wiem, czy jeszcze są zapisane) . Ale jak widać co jest sprawiedliwe dla jednych dla innych jest zbyt "nadgorliwe". Jeśli macie jakies uwagi co do tego, co pisałam ( dotyczy adresatów listu od mafa) - macie mój adres e-mail.
ps. sa te statystyki w dniu 2004-05-23 09:17:02 rozegrał partie z "maolat10". Zwracam sie z pytaniem, czy to było ok?(łatwiej sprawdzić w statach maolata, on pozniej juz z nikim nie grał.......) nie interesuje mnie jaki to % nieuczciwych partii- dla mnie nie ma mniej i bardziej uczciwych, a dla was?:))
Ostatnio zmieniony przez elasissi 2004-10-29, 18:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2004-10-29, 18:39   

Wow.

No i Marek zabłysnął. Ma miękkie serce. To widać nawet na turniejach (mówię o tych w realu).

Wybaczamy.
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
 
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2004-10-29, 19:47   

Hehe, a to dobre. Według mnie opa powinien dostać minuta - on po prostu lubi rządzić, a i w szukaniu podejrzanych gier ma już duże doświadczenie (pozdrawiam). Poza tym orientuje sie w nickach graczy i potrafi się w tym środowisku poruszać. Tak jest,

MINUTA NA OPERATORA !!!

Co do tego, że sodam dostał opa, to wiecie jak jest: nigdy nie możemy być do końca pewni, kto zasługuje na zbawienie. Czy Bóg weźmie do Nieba księdza i siostry zakonne, czy może terrorystów-samobójców....Obie grupy uważają, że to one na to zasługują....Ale tylko do Boga należy decyzja ;)

No i w końcu coś, co mnie bardzo, ale to bardzo wkurza:
Cytat:
ma gdzieś tą gre(gomoku)

Cytat:
Jeżeli ktoś przejrzy tą gre to

Cytat:
Najlepsze jest to że _jonas_ tą gre przegrał

Stary, tę gre.
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group