Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-10, 18:38
Euroleague
Autor Wiadomość
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-10-31, 00:07   Euroleague

Pod tym adresem - http://www.renju.hu/euroleague mozecie znalezc wszelkie informacje na temat startujacej za 10 dni Euroleague. W imieniu Alesa (Czechy), Hexa (Wegry) oraz swoim zachecam do tworzenia druzyn i uczestniczenia w tym ambitnym i ciekawym przedsiewzieciu :) Jednoczesnie prosze, aby kazdy, kto zechce dowodzic jakas druzyna zastanowil sie dlugo, czy temu podola. Od takiej osoby zalezy sklad jego druzyny, a co za tym idzie obraz polskiego gomoku na swiecie. Wszelkich oszustow i graczy niekulturalnych prosze o omijanie Euroleague z daleka :evil: W pierwszej edycji postanowiono zaufac graczom wierzac, ze zachowaja sie godnie i obedzie sie bez przykrych incydentow. Dlatego na razie nie ma zadnych ograniczen co do skladow druzyn (decyduja o nich jedynie ich kapitanowie). Jednakze wszelkie niewlasciwe zachowania ktoregos z graczy moga zakonczyc sie wykluczeniem z rozgrywek dla calej jego druzyny.

Euroleague to swietna okazja do mierzenia sie ze scisla europejska czolowka. Wydaje mi sie, ze jest to takze odpowiedni moment do aktywizacji druzyn wojewodzkich. Jesli wystartuja one z powodzeniem w Euroleague, bedziemy mogli w przyszlosci pomyslec nad stworzeniem krajowej ligi wojewodzkiej...

Rozpoczecie rozgrywek ma nastapic 10 listopada, wiec jest jeszcze troche czasu, aby dobrac druzyny (4 zawodnikow + jeden rezerwowy) - wszelkie szczegoly na podanej wyzej stronce.

Autickocz prosil mnie, bym zajal sie sprawa Euroleague po stronie polskiej, na co przystalem. Z wszelkimi pytaniami mozna sie zwracac do mnie - piotrek401@o2.pl - postaram sie przekazywac je Alesowi i odpowiadac... Mozna rowniez korzystac z wegierskiego forum...

Jeszcze raz wszystkich zapraszam

Pozdrawiam

Angst

P.S. Przepraszam Darku, ze kopiuje Twoj temat, ale czynie to glownie dlatego, ze w dziale gomoku wydal mi sie niezbyt wyeksponowany ;)
 
 
 
boreasmun 
boreasmun


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-10-31, 00:48   

jeżeli ktoś potrzebowałby zawodnika w mojej osobie do drużyny to ja bardzo chętnie
dla tych co nie wiedzą zbyt wiele o mnie
max rank 1817
max rank zdobyty dzisiaj 1802 :-)
9 miejsce w I turnieju warszawskim w gomoku
mój adres e-mail boreas_mun@o2.pl
mój numer gg 2545520


Pozdrawiam
Janek
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-10-31, 09:48   

Na 99% wystartuje w Eurolidze druzyna Malopolska, w skladzie:
bluks, dein, kakarol, lonewolf, soul_reaper.

Postaramy sie nie przyniesc wstydu Polsce i bedziemy godnie walczyc z przewazajacymi silami nieprzyjaciela. Pozostala nam jeszcze do wymyslenia nazwa zepolu, ale to prawdopodobnie uda sie ustalic na naszym nastepnym spotkaniu.

Byc moze nastapia jeszcze niewielkie zmiany w skladzie, np. moze dojsc seven :)
 
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-10-31, 10:04   brawQ

... powodzenia, wyznaczacie kierunki, oby tak dalej...
... Jasiu, Andrzej , Miłek i Ty ++ to już trzon następnej druzyny... ;-)) sorki. Piotrze zapomniałem, sklerozka.. ;-))
... na razie to dragonia, ale słyneliśmy z husarii....
... fajnie by było żebyście mieli wawelsko-polską nazwę, ale się nie wtrącam...

maciek[bmac]
Ostatnio zmieniony przez bmac 2004-10-31, 12:10, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
raigeken 
Dziendobry :P


Dołączył: 03 Lip 2004
Posty: 251
Skąd: Tychy
Wysłany: 2004-10-31, 10:36   

Hej,

Dla niektórych może się to wydawać śmieszne, dla niektorych może poważne....

Również jestem chętny do wystąpenia w Eurolidze. :wink:
Pochodzę ze śląska (tam gdzie K-ce)...

Może ktoś potrzebuje zawodnika?:)
Kontakt:::::

gg:1358441
mail: matek23@vp.pl (vp - pamietac ;p)


:arrow: Pozdrawiam,
Raigeken
:mrgreen:
 
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-10-31, 11:34   

raigeken napisał/a:
Hej, Dla niektórych może się to wydawać śmieszne, dla niektorych może poważne.... Również jestem chętny do wystąpenia w Eurolidze. :wink: Pochodzę ze śląska (tam gdzie K-ce)... Może ktoś potrzebuje zawodnika?:) Kontakt::::: gg:1358441
mail: matek23@vp.pl (vp - pamietac ;p) :arrow: Pozdrawiam,
Raigeken
:mrgreen:

.. to raczej tylko symptomatyczne.... ale jest juz silna śląska grupa, skontaktuj się z dragonem i resztą a nie czekaj, aż Cię ktos zaprosi, działaj...
maciek[bmac]
 
 
 
sekta 
Sekcia :D


Dołączył: 15 Maj 2004
Posty: 111
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-10-31, 11:40   

A co z drużyną woj. Łódzkiego?o ile dobrze wiem to 5osób z forum jest z Łodzi + zakon ale nie wiem jakie woj. będzie on reprezentował.

Pozdrawiam

Tomuś :P
_________________
P0zdr0 :P
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2004-10-31, 11:42   

jesli znalazloby sie miejsce chetnie wystapie w malopolskiej reprze, ale nie chce zabierac miejsca lepszym od siebie :)
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-10-31, 11:54   

Z tego co czytałem, niekoniecznie potrzeba tam ludzi z danego województwa, czyli np. Raigeken może grać w teamie razem z Utratosem.

Jako gracz, który ma sporo czasu, chciałbym przedstawić Wam swoje CV i czekać na propozycję :P (ktorych pewnie nie bedzie :) )

Imię: Adrian
Nick: Adek

Rekordowe:
Ranking turniejowy: 1533
Ranking treningowy: 2149
Turniej Oficjalny: 1
Turniej Prywatny: 1
Ulubiony czas gry: 1min (jak już ktoś mnie weźmie to potrenuje na 5, czy 10 - nie wiem ile tam sie gra?)

Numer GG: 4401012
Mail: adiczek@vp.pl

Można pisać również, gdy nie ma się teamu, a chciałoby się grać w Eurolidze (może team słabszych, miałby jakieś szanse?). Także - niech wszyscy chętni piszą na GG lub Maila.

Ogólnie czas mam codziennie od godziny 15 - zaczyna być zimno, więc dwór odpada.. Jestem dyspozycyjny.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-10-31, 12:25   EL, klubbing, regiony..

... to oczywiste, nie ma na razie żadnych ograniczeń, natomiast ze względu na:
1. potencjalnie łatwość komunikowania się, konsultacji...
2. większą mozliwość spotkania w realu, w grupie, ze wszystkimi plusami z tego wynikajacymi... taktyki, etc. etc
3. ze wzgledu na ograniczenia czasowe wiekszości, możliwość połączenia przyjemnego z pożytecznym...
i inne argumenty, proponuję, aby starać się na razie, póki co, tworzyć zespoły na bazie teamów regionalnych, lub nieformalnych grup już powstałych. Ale to tylko moja sugestia, a nie oficjalne stanowisko Stowarzyszenia. Tak czy siak, pow. ;-)))

maciek[bmac]
 
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-10-31, 12:57   

Zwykłem grać w drużynie podkarpacia, ale ponieważ teraz mieszkam daleko od swojego regionu i nie mam z wami bezpośredniego kontaktu, zagram w teamie z Krakowa, gdzie teraz mieszkam.
Dobrze się stało, że udało nam się stworzyć klub gomoku. Mamy dość mocny skład i myślę że możemy z powodzeniem powalczyć.
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-10-31, 14:00   

s3v3n napisał/a:
jesli znalazloby sie miejsce chetnie wystapie w malopolskiej reprze, ale nie chce zabierac miejsca lepszym od siebie :)

Możesz wejść za mnie.
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-10-31, 16:56   

Nie wszyscy znają dobrze język angielski, więc naprędce przetłumaczyłem podstawowe info na temat Euroligi:

EUROLIGA

Wprowadzenie

Będziemy szczęśliwi jeśli zagracie z nami w nowym zawodach – Eurolidze.

Uważamy, że dużo zawodników, grających w sieci, jest znudzonych grą, gdyż nie widzą oni żadnego jej celu. Być może Euroliga da im nowy powód do gry, treningu. Któż nie lubi rywalizacji? :)

To pierwsze podejście do tego rodzaju zawodów. Opiera się na grze fair i dobrym zachowaniu graczy, gdyż będzie dużo niedociągnięć, które mogą być wykorzystane przez pewne osoby dla własnej korzyści. Używamy Internetu by grać i nie możemy sprawdzić wszystkich graczy, nie chcemy tego robić.

Zdajemy sobie sprawę, że będą pewne problemy, ale postaramy się je znaleźć przed grą.

Prosimy, nie wykorzystujcie niedociągnięć - wykonaliśmy dużą pracę przy tej stronie! Bądźcie cierpliwi mimo naszych błędów i nieporozumień w systemie gry, tabeli, itp.

Zasady Euroligi

1. Euroliga będzie rozgrywana drużynowo. Każda drużyna może mieć maksymalnie 5 członków. 4 gra mecz, a 1 jest rezerwowym.
2. Drużyna może być międzynarodowa. 1 zawodnik będzie kapitanem i będzie odpowiadał za swoją drużynę (zachowanie, fair play, czas turnieju itd.). Nazwa drużyny może być dowolna. Możecie się nazywać np. POL1, POL2 lub np. Smoki z Krakowa, Niszczyciele itp. (te nazwy sam wymyslilem - przyp. tl.)
3. Wszyscy uczestnicy wybierają jeden nick, którego będą używać podczas gry. Nick powinien być zarejestrowany jednocześnie na Kurniku (www.kurnik.pl) i stronie Euroligi (www.renju.hu). Na stronie Euroligiw profilu gracza dostępne będzie prawdziwe nazwisko.
4. Jest możliwa zmiana zawodników w drużynach.

Przenoszenie się zawodników – gracze mogą zmienić drużynę po 6 rundach. Możecie przyjąć nowego zawodnika także po 6 rundach. Drużyny muszą zagrać w terminie 14 dni od początku rundy.

5. System gry: Stworzymy tabelę Euroligi, każdą drużyna zagra z każdą. Termin meczu zostanie uzgodniony pomiędzy kapitanami drużyn. Zdajemy sobie sprawę, iż nie każdy jest dostępny cały czas. O terminie meczu należy powiadomić organizatorów 2 dni przed meczem.
6. Serwer – www.kurnik.pl
7. System rozgrywania meczów: każdy z każdym, 2 gry – 10 min/gracza, plansza 15x15, swap, zakaz cofania, rankingowo, publiczne stoły. Cały mecz zajmie w przybliżeniu 3 godziny.
8. Zawodnik dostaje 1 pkt za zwycięstwo, 0,5 pkt za remis. Maksymalnie w meczu może zdobyć 8 pkt. Za zwycięstwo w meczu drużyna zdobywa 2 punkty, za remis 1pkt. Przy równej ilości punktów na koniec Euroligi, drugim kryterium będzie liczba zwycięstw. Trzecim kryterium będzie wynik bezpośredniego pojedynku.
9. Po każdej rundzie kapitan wypełnia protokół w Wordzie, a później protokół internetowy.
10. Złe zachowanie, gra niezgodna z fair play, itp. = wykluczenie z rozgrywek za brak posłuszeństwa.

Jak używać strony

1. krok – rejestracja

Żeby grać w Eurolidze należy zarejestrować się na stronie www.renju.hu! W lewej kolumnie znajdziecie link do rejestracji.

Jako login name trzeba wpisać nick, którego chcecie używać na stronie. Później musicie wypełnić pola passsword (hasło), email (adres e-mail) , date of birth (data urodzenia) i dla potrzeb Euroligi: last name (nazwisko), first name (imię) i country (kraj). Specjalny element to: nick on kurnik (nick na Kurniku).

Dla przykładu:

Login name: autickocz
Password: ******
Password again: ******
Email: kaprar@cenrum.cz
Last name: Rybka
First name: Ales
Date of birth: 21.04.1981
Country: Czech Republic
Nick on kurnik: autickocz – musicie użyć tego samego nicka, którym będziecie grać w Kurniku.

Po zarejestrowaniu należy sprawdzić mail i potwierdzić rejestrację. Wówczas zalogować się na stronie.

2. krok – tworzenie i dołączanie do drużyny

W lewej kolumnie znajdziecie link Euroleague, klikając na niego zobaczycie menu: rules (zasady), teams (drużyny), results (wyniki) i standings (tabele). Klikamy na teams.

A. Tworzenie własnej drużyny

Klikamy na new team (nowa drużyna), wypełniamy nazwę drużyny i klikamy przycisk create (utwórz). Można tworzyć dużo nowych drużyn, ale dołączyć tylko do jednej. Jeśli chcesz zostać kapitanem nowej drużyny, musisz opuścić dotychczasową, której jesteś kapitanem lub członkiem.
Twoja drużyna jest otwarta dla nowych członków. Mogą oni dołączyć do Twojej drużyny, ale musisz potwierdzić ich udział (klikasz na pick up). Teraz są oni w Twojej drużynie. Możesz także boot (usunąć) ich z drużyny.

Możesz również opuścić drużynę. Kapitanem zostaje następny zawodnik.

B. Dołączanie do drużyny

Klikasz na join (dołącz). Musisz poczekać aż kapitan potwierdzi lub odrzuci Twój udział w swojej drużynie. Możesz dołączyć tylko do jednej drużyny.

W każdej drużynie może być 5 graczy – kapitan i 4 członków.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
GoNdziO 
woj. Lubuskie


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 113
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2004-10-31, 17:28   

dzieki angst 8)
 
 
 
raigeken 
Dziendobry :P


Dołączył: 03 Lip 2004
Posty: 251
Skąd: Tychy
Wysłany: 2004-10-31, 17:33   

A regisztráció validálásához kérem kattintson az alábbi link-re:




Taka wiadomosc mi doszła, bez linka.
Ktoś przetłumaczy?;/
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group