Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Składy grup II tury IRP
Autor Wiadomość
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-11-04, 01:32   Składy grup II tury IRP

Poniżej zamieszczam składy grup IRP - gramy tylko z zawodnikami z własnej grupy!!

A:

angst
arczi
dein
dragonik
honor
minuta
zakon

B:

alicecooper
chip
gietki1991
kakarol
nc
puholek
soul_reaper

C:

boreasmun
icarus
jawmart
madtaz
martin1234
mattmiller

Z1:

aaru
amigo
devotion
specyk_14
teufelchen
zukole

Z2:

baltyk
marcin133
nmzb
raigeken
roy
sodomy_lust

Z3:

browar
lutalek
pavlini
przemek_nh
zajac

Z4:


adek
adix333
barty
gnoza
tomo17
vince
 
 
 
raigeken 
Dziendobry :P


Dołączył: 03 Lip 2004
Posty: 251
Skąd: Tychy
Wysłany: 2004-11-04, 08:10   

Heh.... przecież ja szans nie mam w Z2 :?

....

p.s. Z Z2 przeniesiesz mnie do Z3? :D

Żebym miał jakiekolwiek szanse pronowałbym przenieść Browara do Z2, a mnie do Z3...

Przecież u mnie w Z2 same pomy, ja żółty, co świadczy o umiejętnościach(nie koniecznie złych, ale nie najlepszych).. (czytaj nie mam szans)....

Co Ty na to, Angst? :evil:


Pozdro, Raigeken
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-11-04, 13:34   

Heh..

W mojej grupie (powiem nieskromnie) właściwie tylko Vince się obawiam.

Uważam, że Z2 jest zdecydowanie za mocna - Roy, Marcin i Baltyk w jednej grupie? LOL..
Z1 też niezła, uważam swoją i 3 za najsłabsze. Teoretycznie powinienem się cieszyć, ale to że nie znam przeciwników, może się okazać zgubne.. :/

Rozumiem, że gramy od teraz? Na jakich nickach?

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
raigeken 
Dziendobry :P


Dołączył: 03 Lip 2004
Posty: 251
Skąd: Tychy
Wysłany: 2004-11-04, 13:40   

Adik, masz rację moja grupa zdecydowanie jest zbyt silna. Jakieś tam szanse mogę mieć jeszcze z Sebą, tak to z innymi raczej przegram. .. .. ..

J/w mam nadzieję, że mnie Angst przeniesie... :(

Pozdrawiam,
Raigeken
 
 
 
seba 

Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 167
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-11-04, 14:04   

Nie chce wypasc na jeczka ale Z2 jest zdecydowanie za mocna....

Wszystkie grupy są nieźle dobrane ale za mocna jest grupa Z1 i Z2 ale zdecydowanie Z2

Baltyk, Roy, Marcin133 i Systemik ? każdy z nich jest bardzo pewnym pomem a Marcin ma wiele redów. Kazda druzyna powinna byc dobrana w taki sposob zeby kazdy mial z kazdym szanse. Bo tak to ja i Raigeken bedziemy po prostu bez najmniejszych szans nawet na kilka zwyciestw :(

Zmien Angst tą grupe bo to jest naprawde dziwne. Prosze podziel jakos tych zawodnikow, poazamieniaj bo to jakies nieporozumienie chyba jest :?

Pozdrawiam
Seba :evil:
 
 
 
raigeken 
Dziendobry :P


Dołączył: 03 Lip 2004
Posty: 251
Skąd: Tychy
Wysłany: 2004-11-04, 14:19   

Drogi Angstcie, proponuję tak:

Z1:
roy_
amigozzzzzzz
devotion
marcin133
teufelchen
zukole

Z2:
baltyk_gdynia
specyk_14
vince
browar
aaru
systemik

Z3:
raigeken
losiu
lutalek
pavlini
przemek_nh
zajac

Z4:
gnoza
adik
adix333
barty
tomo17
nmzb

____________
Tak chyba było by najlepiej - każdy by miał jakieś szanse w swojej drużynie i nikomu nie odchodziła by chęć zaprzestania rozgrywek do IRP.
Druga propozycja:
Może zrobić tak - (względem rankingu) - redy z redami, pomy z pomami, żółci z żółtymi etc.

Co ty na to Angst? Proszę rozważ to, bo już naprawdę nie rozumiem jakie mam mieć szansę w Z2.. :? (ja żółty +1600, reszta pomy i redy)

Pozdrawiam, Raigeken
 
 
 
martin1234 
Hicham El Guerrouj


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 407
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 2004-11-04, 14:25   

Heh, czy nie rozumiecie co to jest wybór do drużyn drogą losowania?
Skoro tak wyszło to trudno, raczej trzeba grac to co jest...
Jakby Angst rozdzielał zawodników np. porządkując ich wg rankingu, wtedy dyskusja miałaby sens.
Poza tym, ranking nie odzwierciedla rzeczywistych umiejętności graczy...
 
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4365
Skąd: Polska
Wysłany: 2004-11-04, 14:30   

Witam

Ja grać będe w grupie Z2

Uważam że, grupe mam mocną ale chyba wyrównaną

Mam pytanie

Angst rozumiem że grupy A,B i C zostały podzielone na graczy grających w I turze i na zajęte przez nich miejsca

Ale jak zostały podzielone grupy Z1,Z2,Z3,Z4 . Chodzi mi o to na jakiej podstawie to było ustalane
 
 
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2004-11-04, 14:32   

Dajcie już spokój Piotrkowi (Angstowi). Było losowanie - tak padło. Rozstawieni byli tylko uczestnicy pierwszej tury IRP.
Nie ma co teraz dywagować, że lepiej byłoby tak lub inaczej.
Zgłosiliście akces do Ligi, to nic tylko trenować i grać jak najlepiej. Jeżeli będziecie dobrzy, to z miesiąca na miesiąc możecie wspiąć się nawet do grupy A (czego wam szczerze życzę). Chyba nie zależy wam na grze ze słabszymi (relatywnie) zawodnikami, a co za tym idzie - awansami zdobytymi na słabszych przeciwnikach.

Poprawcie mnie jeżeli się mylę.
I nie mówcie, że można było lepiej to zrobić. Każde rozstawienie/losowanie jest mniej lub bardziej sprawiedliwe.
Po 2-3 miesiącach sytuacja się wyklaruje.

PS. Znowu się będę ciebie czepiał Rai :P
Czy będziesz się na tyle angażował w grę co w te posty??
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
Ostatnio zmieniony przez aaru 2004-11-05, 08:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
raigeken 
Dziendobry :P


Dołączył: 03 Lip 2004
Posty: 251
Skąd: Tychy
Wysłany: 2004-11-04, 14:32   

Martin, masz rację - ranking nie odzwierdziedla umiejetnosci, no ale widzisz... ja wsród bardzo dobrych osób nic nie zdzialam! Jakie mam szanse na wygranie z np. marcinem133 lub systemem? Małe! Baaaaa(x100)aardzo małe!

Pozdrawiam i mam nadzieję, że coś się zmieni,

Raigeken
 
 
 
seba 

Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 167
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-11-04, 15:01   

Dobra takie bylo losowanie i nic sie na to nie poradzi. Jak zasluguje na gre w lepszej grupie to powinienem to odowodnic wygrywajac z takimi graczami jak Roy, Systemik czy Marcin133. Nawet jezeli mi gorzej pojdzie to przeciez moge wystartowac w III turze eliminacji do IRP. Przepraszam jeszcze raz.
Z kazdym graczem mam szanse bo takie jest gomoku. Z Baltykiem mam 2:2 tak samo z Systemem a wiec nie musi byc tak źle.

No ale chyba wątpliwosci nie ma ze grupa Z2 jest najmocniejsza.

Pozdrawiam
Seba
 
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-11-04, 15:04   

Raikegen a jakie masz szanse na wygranie z zakonem, deinem lub minuta? Pamietaj ze celem tego jest aby w grupie A grali najlepsi gracze i dazyc powinienes aby sie w ej grupie znalezc. Podniesc poziom swojej gry mozesz np poprzez gre z lepszymi od siebie. Jesli nie dasz sobie rady z marcinem i systemikiem to znaczy ze oni bardziej zasluguja na awans.
 
 
 
losiu 
Łoś super ktoś


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 426
Skąd: Złotoryja
Wysłany: 2004-11-04, 17:44   Raigeken zgadzam sie!

Zgadzam sie z tobą Raigeken możnabybyło by tak zrobić! Fajną mam grupe podoba mi sie !!
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-11-04, 17:51   

Grupy Z ustalone zostały w wyniku losowania (o czym chyba wcześniej już napisałem). Pretensje można mieć zatem jedynie do Nemezis... Skopiowałem nicki kandydatów w kolejności alfabetycznej do Excela, obok nich wpisałem formułę LOS(). Skopiowałem uzyskane wartości i posortowałem listę malejąco. Pierwszych sześciu graczy od góry utworzyło Z1 i tak dalej... Przepraszam, ale nie chciało mi się bawić w wycinanie karteczek ;)

Aaru i Soul, a później Seba, trafnie zinterpretowali sens gry w IRP. W tej chwili nieco promowani są uczestnicy I tury, ale nie broniłem wówczas nikomu zapisać się do IRP. Mogłem co prawda rozstawić graczy, ale nie wiem, czy byłoby to obiektywne – zdałem się więc na ślepy los. Jeśli ktoś chciałby grać w Reprezentacji Polski nie będzie chyba rezygnował tylko dlatego, że trafił na silną grupę. A jeśli się tak łatwo podda, to znaczy, że w zasadzie mu na tym nie zależało. Celem eliminacji IRP jest wystawianie najsilniejszego składu w meczach międzypaństwowych – musi być więc naprawdę ostra rywalizacja. Sądzę, że niezależnie od rozstawienia w grupach po kilku miesiącach wykrystalizują się optymalne składy (być może rozszerzone do 8 lub 10 graczy na grupę). Od nowej tury prawdopodobnie będzie także większa rotacja między poszczególnymi składami – jest to jeszcze kwestia do ustalenia.

WAŻNE ! Proszę wszystkich kandydatów do IRP o zapoznanie się z Kodeksem Reprezentanta!

Jeszcze raz życzę powodzenia w eliminacjach ;)

Pozdrawiam

Angst

P.S. Dzięki Aaru za wyjaśnienia – będąc w pracy nie mogę niestety odpisywać na posty. Nie byłoby zresztą takiej konieczności, gdyby wszyscy dokładnie czytali moje teksty :roll:
 
 
 
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2004-11-05, 13:14   

Najbardziej pasujące mi terminy do rozegrania w komfortowych warunkach meczy ligowych:
Pn-Pt 08:00 - 10:00 i po 18-20.

Nie mam na tą chwilę stałego łacza (przeprowadzka), także prosze o wyrozumiałość - mecze będę rozgrywał w pracy.
Proszę kolegów z grupy Z1, tj.: amigozzzzzzz, devotion, specyk_14, teufelchen, zukole, o wyrozumiałość.
Czy ktoś już może się zdeklarować na jakieś pojedynki ze mną?

Proszę o info.
GG 951819
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group